Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálja azt a legtöbb...

Miért csinálja azt a legtöbb férfi hogy ha sikerül össze jönnie egy nővel akkor a nőt eltiltsa a facebooktól és egyéb közösségi oldalakról, közben a férfiak meg csajozgatnak ugyan azokon az oldalakon de még az exeiknek is jó pofiznak?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire komplexusos barmok vagy mi a fene? Aztán lesnek mint hal a szatyorban amikor a nő meg félre k*rel az első krapekkal akivel szóba tud állni.
jan. 21. 08:31
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Azert hogy ne lássa a nő mit csinál.
jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem engedjük el a kérdezőt. Oké, a férfiak 95%-a letiltja a barátnőjét a közösségi oldalakról, miközben ő maga ott kurvázik. Ilyenek ezek a rohadék férfiak, született pokolfajzat mind. Ez van, fogadd el.
jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Kedves Maru! Nem privátozok. De képzeld el nem vagyok roma nem jól sejted, tudom hogy azoknál nagy divat tiltogatni az asszonyt mindentől mer a kis 12centis faszocskájuk kevés és ezt ők is jól tudják. De én nem vagyok roma!
jan. 21. 10:00
 24/47 A kérdező kommentje:

23!

A 95% az mióta mind? Na elvagy engedve... Mehet is a facomba🤣

jan. 21. 10:01
 25/47 anonim ***** válasza:
87%
Attol, hogy a no evek ota nem posztol meg hasznalhatja a facebookot. En sem posztolok, ha neha megis azt CSAK AZ ISMEROSEIM latjak.
jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, facod is van? Akkor tényleg hagyjuk. 😅
jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

27

Te férfi vagy nő vagy? Van párod? Ha van miért vagy kíváncsi nekem mim van? Csak nem te is a 95%ba vagy benne

jan. 21. 10:09
 28/47 anonim ***** válasza:
93%

"miért csinálja a legtöbb" - elég durva általánosítás, nekem nem jutna eszembe eltiltani.

Féltékenyek biztosan, attól tartanak hogy a nőt megtalálják más férfiak, udvarolnak neki, elcsábítják stb.

jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

"Nem beteges ha rám irsz hogy megakarsz b@szni és én megnézem a profilod meg a nőd profilját"

. De, az. Az ilyen embert le kell tiltani, nem pedig feltérképezni mint potenciális szexpartnert.

jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

"legtöbb férfi"


Nem, a legtöbb férfi nem a jászságból, BAZ, Szabolcs megyéből való, és nyomja ki a nők szemét.

jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!