Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek, ha a férfi...

Szerintetek, ha a férfi mindenevő, és a nő vegetáriánus egy kapcsolatban, hogyan lehet ezt megoldani a mindennapokban? Van valakinek a témával kapcsolatban gyakorlati tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanoktól várnék válaszokat, ahol az egyik fél vegetáriánus, a másik mindenevő. Hogy éltétek ezt meg, milyen konfliktusok voltak, tudott-e működni a közös élet, és hogy oldottátok meg az étkezéseket? Elsősorban tapasztalatra vagyok kíváncsi, hogy másoknak, a mindennapi életben, okoz-e problémát ez, és hogy tudták ezt megoldani a gyakorlatban.
2011. ápr. 10. 14:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
13%

Nehezen. Egy hhúsevő férfi sokkal büdösebb, te ezt a kifinomult érzékeiddel még jobban fogod érezni. A nyála, a spermája, az izzadtsága, minden más ízű. Zsírosabb a haja, ez nekem undorító volt, büdösebbet kakál, ez is elég gáz ha egy helyen laktok, a bőre is rondább, és vöröslik az egész...


Nagyon szerelmesnek kell lenned, hogy elviseld. A hapsit meg ráánevelni, hogy főzzön magának. Vagy neked kétfelé. Vagy szenvedni fogsz.

2011. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
42%
Jah hogy a nő a vega... hát akkor imádd, mert hatalmas áldozatot hoz érted.
2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Szerintem ez mindkét féltől valamilyen szintű áldozat.

(csak úgy zárójelben, nem vagyok büdös, és nem vörösödök)

:)

2011. ápr. 13. 00:41
 14/34 anonim ***** válasza:
25%

De, büdös vagy, és vörösödsz. Érződik rajtad a döghús szaga. A vegák érzik, csak az udvariasabbja nem mondta.


És egyértelműen a lány részéről nagyobb áldozat. Kb mintha tőled kérnék azt, hogy egy rendeltetésszerűen használt, le nem húzott wc csésze mellett ebédelj minden nap.

2011. ápr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Salx Narval ***** válasza:
100%
00-54 Tudod, a hozzászólásaid alapján, én inkább WC csésze mellett ebédelnék , mint melletted. Ekkora barom, hogy lehetsz?
2011. ápr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nézd kedves kérdező, a házasság úgy egészében egy kölcsönös alapú "áldozathozás"egymásért.:D Mindkét félnek igazodnia kell egy kicsit, hogy jól működjön.Akinek áldozatot jelent egy-két fazékkal többet elmosogatni,vagy esetenként10-20percel több időt rászánni a főzésre, mert kb ennyivel jelent többet elkülöníteni a húst a zöldségtől, az ne gondolkodjon házaséleten.Nekem férfi létemre, örömöt okoz, ha jó étvággyal megeszi a nejem amit főzök.Soha nem éreztem plusz feladatnak, tehernek, két, sőt néha három ízlésnek megfelelően elkészíteni, ízesíteni, egy adott ételt.Természetesen meg kell tanulni főzni is, hogy ezt rutinszerűen menjen.:D Nekem inkább örömöt okoz,hogy minden családtagom azt kapja amit szeret.
2011. ápr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

02:51

Persze, egyetértünk. Én nem is akarok álszenteskedni,

és a kérdésem sem arról szól, hogy nekem milyen rossz.

Inkább arról, hogy a gyakorlatban hogyan élték meg ezt

a helyzetet azok, akik több éve együtt élnek. Okozott-e ez konfliktust, vagy az évek alatt hozzászokott a két fél. Sajnos párom nem fog főzni húst, mert megfogni sem akarja.

A gyerekvállalás is érdekes ilyen szempontból. Természetesen én nem akarom befolyásolni a gyereket, és ezt tőle is elvárom.

2011. ápr. 13. 12:49
 18/34 anonim ***** válasza:
18%

00-54 Tudod, a hozzászólásaid alapján, én inkább WC csésze mellett ebédelnék , mint melletted. Ekkora barom, hogy lehetsz?


Tetszik, nem tetszik, a vegák így látnak titeket. Általában nem mondják ki, de undorítónak tartanak. Megjegyzem, okkal. Az ő finom érzékeiknek a húsevők borzalmasak.

2011. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen, okozott konfliktust, és fog is konfliktust okozni. Másképp éltek.
2011. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Salx Narval ***** válasza:
100%
Embere válogatja kedves kérdező, mint írtam mi jól élünk.12-55 nem igazán értem miért beszélsz más vegák nevében.Az én vega ismerőseim, barátaim, családtagjaim, nem vélekedne így, sem rólam, sem másokról.Szép is lenne, ha az asszony büdösnek tartaná a saját lányát és pusztán tapintatból maradt velem.Nem hiszem, hogy bárki képes együtt élni egy számára visszataszító, büdös emberrel, saját akaratából, és még szülni is neki egy büdös gyereket.Kapjál már a fejedhez és menj orvoshoz.
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!