Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek, ha a férfi...

Szerintetek, ha a férfi mindenevő, és a nő vegetáriánus egy kapcsolatban, hogyan lehet ezt megoldani a mindennapokban? Van valakinek a témával kapcsolatban gyakorlati tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanoktól várnék válaszokat, ahol az egyik fél vegetáriánus, a másik mindenevő. Hogy éltétek ezt meg, milyen konfliktusok voltak, tudott-e működni a közös élet, és hogy oldottátok meg az étkezéseket? Elsősorban tapasztalatra vagyok kíváncsi, hogy másoknak, a mindennapi életben, okoz-e problémát ez, és hogy tudták ezt megoldani a gyakorlatban.
2011. ápr. 10. 14:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

pedig nem hiszti. anyám se tudná már megfőzni a húst, hozzáérni se tud. megveszi a boltban a mostohaapámnak, de nem főzi meg. én se. a párjaimnak nem volt eddig belőle gondja.akinek meg gondja lenne ebből, az nekem nem kell, pont.

amúgy, én elviselem, hogy a barátaim ott eszik előttem, meg nem is szólok bele, de nem, nem fogom megfőzni. és más vegetáriánus se nagyon.

2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Csenge88 válasza:
100%
MI egy eve lakunk egyutt...en (22L0 5eve vagyok vega, a parom mindenevo. En fozok neki hust gond nelkul...bar az elejen nagyon undorodtam megfogni..de most mar gond nelkul fozok neki...viszont nem kostolom meg, megkostolja o ha akarja. Magamnak meg szojat vagy gombat csinalok..Nem fozok minden nap neki hust, de azert probalkozok heti2-3 alkalomma. Szerintem az egyutteles kompromisszumokon alapszik es biztos nagyon halas lesz a parod ha raveszed magad, hogy hust csinalj neki:) sok sikert
2012. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Már rég írtad ki a kérdést szóval lehet nem aktuális, de ez nagyban a férfi ízlésétől is függ szerintem. Ha nem igényli annyira a húst, húsos ételeket akkor megoldható hogy párszor csinálsz húst, de leginkább vegetáriánus ételeket. De ha húsos, igényli a húst akkor bizony probléma lesz. Az én párom is nagyon nagy húsevő, minden ételben kell lennie húsnak. Imádja a töltött káposztát, gulyást, pörkölteket, kolbászt, szalonnát, csupa olyan dolgokat amit egy vegetáriánus nem eszik meg. Ha én mondjuk az lennék akkor totálisan két felé kellene főznöm hogy mindenki elégedett legyen, és ez azért nap mint nap nagyon macerás és megterhelő, akár időben, anyagilag, vagy energiában is.
2013. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Már rég írtad ki a kérdést szóval lehet nem aktuális, de ez nagyban a férfi ízlésétől is függ szerintem. Ha nem igényli annyira a húst, húsos ételeket akkor megoldható hogy párszor csinálsz húst, de leginkább vegetáriánus ételeket. De ha húsos, igényli a húst akkor bizony probléma lesz. Az én párom is nagyon nagy húsevő, minden ételben kell lennie húsnak. Imádja a töltött káposztát, gulyást, pörkölteket, kolbászt, szalonnát, csupa olyan dolgokat amit egy vegetáriánus nem eszik meg. Ha én mondjuk az lennék akkor totálisan két felé kellene főznöm hogy mindenki elégedett legyen, és ez azért nap mint nap nagyon macerás és megterhelő, akár időben, anyagilag, vagy energiában is."


Ha szeretne, nem rabszolgának tartana. Vagy ez így számodra OK?

2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!