Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki nem szokott étterembe...

Aki nem szokott étterembe járni, miért nem?

Figyelt kérdés

márc. 2. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
98%
Régebben jártunk időnként, most már nem állunk olyan jól anyagilag, mindig van fontosabb, amire fordítani tudjuk azt a pénzt.
márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem, mert irreálisan drágának tartom az éttermi étkezési. Annyi pénzből öt napra megfőzök, amennyi pénzért ehetek egy étteremben.
márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretek főzni és kb. bármit megfőzök, ráadásul hozzáférek kiváló alapanyagokhoz, és nem mellesleg a saját ízlésünkhöz tudom igazítani az ételt.
márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
36%
Mert egyszerűen még a legdrágább helyeken is olyan sz.r a kaja, aminél ezerszer jobbat összedobok fél óra alatt.
márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább rendelni szoktam és itthon nyugodt körülmények között fogyasztom el az ételt közben nézek valami filmet vagy sorozatot .
márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Panikbeteg vagyok es borzasztoan zavar, ha neznek étkezés közben.
márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kivel menni, egyedül nem jó.
márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Ott dolgozom, és szabadidő töltésére már nem lazít el. Évente 1-2× ha megyünk.



Inkább a kávézókat, büféket preferálom.

márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
80%
Mert annyi pénzből amennyibe egy tisztességes adag étel kerül az étteremben;egy hétre előre meg lehet főzni.
márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim válasza:
84%
Mert nincs rá igényem, minek mennék? Kaja mindig van itthon, kollégiumban is simán ha szar a kaja, inkább rendelek
márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!