Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki nem szokott étterembe...

Aki nem szokott étterembe járni, miért nem?

Figyelt kérdés

márc. 2. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

2019ben kb heti 3-4x is beultem. Altalaban egyedül, szeretek egyedül elmenni enni. Szerintem ebben semmi megvetni valo nincsen. Szeretem a vasarnapi zajos csaladi ebedeket is.. de egyedül jo.


Aztan ugy szep lassan, plane covid alatt ez kb teljesen eltünt.


Mostanaban pedig alig...havi 1-2x maximum. De ahogy mar irtak itt valahogy mas lett...minden mas lett. nemtudom hogy tudat alatt erez igy az ember mert tenyleg draga, es akkor azert megfordul az ember fejeben hogy ok..20 000 forinter ettel egyedül eppen...ez mekkora bevasarlas lehetett volna.


Nemtudom. Fura lett minden

márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, senki nem jár étterembe nem az evés miatt, hanem mint társasági program? Amikor nem az ár számít, hanem az esemény. Mindenki ilyenkor is otthon főz? Egy jó étteremben a barátokkal a családdal vagy a szerelmeddel töltött idő nem a zabálásról meg az árról szól. Egy program. Aminek, igen, ára van, mily meglepő.
márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

62-es!

Biztos, hogy jár valaki azért is, csak az volt a kérdés, hogy aki nem jár, az miért nem.

Tehát az lenne az érdekes, ha a válaszok nagy része arról szólna, hogy miért jár étterembe.

márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
91%
#58 Mindig a vendég a bunkó. Ha a pincér a konyhában leejt egy poharat és az eltörik, akkor is a vendég a hibás. Miért ivott abból a pohárból?
márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%

#62

Társasági programként nekem egyértelmű hogy együtt sütünk-főzünk valamit, nem pedig utazgatunk x időt, tömegben ülünk ahol nem is halljuk egymást, ráadásul elég nehéz falun olyan éttermet találni ahol együtt ehet normális minőségű/ízű kaját a tejérzékeny, a gluténérzékeny, a cukorbeteg és a vegán egy társaságban.

Szerelmemmel töltött időt szintén nem azzal szeretem tölteni, hogy buszon/autóban ülünk, várunk a pincérre, vàrunk a kajára, várunk a számlára, majd utazunk haza…. Inkább eszünk otthon valami finomat.

márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!