Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet megálmodni a jövőt?

Miért lehet megálmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Sok emberről lehet hallani akik megálmodják a jövőt velem is volt ilyen megálmodtam más nap délután hogy mit csinálok ugyan az volt és ugyanazt láttam
2010. júl. 12. 20:32
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%

hát akkor itt van az ellenpélda. Én megálmodtam azt ,hogy mi fog velem történni. ,mit mondok mindent... És ha pont az álmom ellen akartam tenni akkor történt az ami álmomban. Mert a gondolataim ugye nem álmondtam meg csak a történést. szóval ez igenis létezik ,csak a modern tudományba ugye amit nem lehet bizonyítani az nem létezik.


És ezért szerettem sokkal jobban gyerekként:) akkor még minden csodálatos volt és ami 1kor csodálatos volt az mára beszürkült semmi lett:/

2010. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Velem többször előfordult, hogy amit álmodtam, másnap megtörtént. Például láttam a párom egy lánnyal csókolózni, másnap este közölte velem, hogy csókolózott azzal a lánnyal akivel én láttam előző éjjel. Még sorolhatnám, mert ez nem az első és egyetlen eset volt velem.
2010. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 SmileyGirl97 válasza:
100%
Én már 8 éves korom óta szoktam álmodni a jövőről, általában akkor veszem észre amikor deja vu érzésem van, de ez nem pontosan az. Annyit veszek észre hogy minden pontosan úgy történik mint ahogy az álmomban volt. És megjegyzem: néhány héttel vagy hónappal előbb álmodom meg mint ahogy megtörténik, de egyszer előfordult nem is olyan rég hogy hajnalba megálmodtam valamit és délután ugyanaz történt.
2011. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gillibran válasza:
100%
Ez velem is sokszor előfordul és nem deja vu.Elmesélem és mindenki néz nagyokat,amikor megtörténik.Talán ennek köszönhetem,hogy meg tudom őrizni a hitemet.
2012. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%

Kérem az összes olyan embert aki azt mondja, hogy ilyen nem létezik, az ne legyen olyan biztos magában, mert az apukám nővére tél elején terhes lett és én februárban (amikor még semmit se tudtunk a baba neméről, de mégcsak esetleges nevek sem voltak) azt álmodtam, hogy apukám nővére egy babaágy előtt áll és beszél az újszülött lányához akit Dorinának nevezett el.

Na most... 2 héttel ezelőtt született meg 4 kilós unokatesóm. Kislány és a neve Dorina.

Köszönöm szépen! :)

2013. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Egyértelműen előfordulhat. Aki kijelenti nem hisz benne, gondoljon rá, hogy másoknál megtörténhetett.

Ezzel senki nem mondta, hogy tudunk jósolni vagy természetfeletti képességeink vannak... sőt, az sem tagadható le hogy esetleg véletlen egybeesés.

De nem szabad elfeledni hogy a gondolataink és az álmaink kapcsolatban állnak, tehát szerintem ha megálmodsz valamit és bekövetkezik, arra logikus magyarázat lehet, hogy az volt a vágyad/félelmed > ezért sokat gondoltál rá > ezért jelent meg álmodban.

2013. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom ,hogy-hogyan lehet ,de mégis lehetséges.Én nekem az első jövőbe látásom az az volt hogy hozzálököm az osztálytársamat(talán Roli volt,az arcáról ismertem fel) a radiátorhoz mert folyamatosan piszkált sorban állás közben(az osztályterem előtt álltunk sorba) mielőtt ebédelni mentünk.Ez még elsőben volt és a fejét verte be.És amikor ez megtörtént a valóságban, akkor is csak akkor eszméltem rá arra ,hogy ezt már megálmodtam miután megtettem.Pedig egész nap próbáltam emlékezni rá.Nekem pontosak a jövőbe látásaim ,de nem tudom megakadályozni ,mert mielőtt történik azelőtt "elfelejtem" és miután megtörténik akár egy nappal később de eszembe jut.A jövőbe látók csak a saját jövőjüket tudják megálmodni.SENKI nem tudja azt megváltoztatni! Persze vannak olyan kivételes emberek akik mások álmát is megtudják álmodni ,de ahhoz kivételes kötődés kell a másik személlyel.(itt nem a párkapcsolatra céloztam)
2015. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!