Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták a Margit szigeten?...

Sátánisták a Margit szigeten? (Nem kamu! )

Figyelt kérdés
Már másodjára vettem észre a szigeten járva, hogy péntek este a kolostor romoknál furcsa fekete ruhás emberek vannak összegyűlve. Nyilván nem mernék hozzájuk közel merészkedni, nagyon furcsák és gyanúsak! Az is rendkívül különös, hogy pont egy vallási emlékhelyet szúrt ki magának a furcsa társaság, de gondolom nem Szent Margithoz imádkozni gyűlnek ott össze, ja és hangsúlyozom, biztos, hogy nem szerzetesekről vagy apácákról van szó! Kik lehetnek ezek? Lehet közük esetleg a rejtélyes szigeten történő eltűnésekhez? Én még mindig nem tudok magamhoz térni tőlük...

2013. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
33%
ja, biztos megeszik őket
2013. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
Szervkereskedők.
2013. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudnál mondjuk kamerával rájuk nagyítani és feltölteni yutyubra majd ide?
2013. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 The Lizah Reloading ***** válasza:
46%
Áldoznak sátánnak. Vigyél te is egy kecskét vagy más védtelen jószágot, hátha bartátként fogadnak és be vesznek tégedis:-)
2013. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
kutya vagy Lizah :DD
2013. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Jajj! Ha sátánisták ha nem, akkor is...ismerek egy csoportot, ők is feketében nyomatják, csak ők cybergothok!

Semmi közük nincs azokhoz amit írtál. Csak azért járnak oda, mert 1. tök jó hely 2. ott lelehet ülni rendesen ha sokan is vagytok 3. nem zargassa őket senki és távol van a zajtól 4. ott isznak, tudod PÉNTEK, hétvége. Ennyi, semmi más.

De biztosan sorozatgyilkosok és ők tüntetik el az embereket...ráadásul olyan hülyék, hogy folyton visszatérnek a tett színhelyére a lebukásukat veszélyeztetve.

2013. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 MissLawliet ***** válasza:
25%

utolsónál a pont


húha lelepleződött a nagy rejtély

2013. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%
Ezek csak szerencsétlen cybergothok meg hasonlóak,ártalmatlan divat szennyek haha
2013. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Napkiraly ***** válasza:
simán lehetnek sátánisták, de nem hiszem hogy veszélyesek. Akkor nem a kirakatban csinálnák
2013. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ööö... Azok ninjutsusok, én is edzettem velük régebben. Nem tűnt fel, hogy verekednek és bottal, karddal ütik egymást?
2013. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!