Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták a Margit szigeten?...

Sátánisták a Margit szigeten? (Nem kamu! )

Figyelt kérdés
Már másodjára vettem észre a szigeten járva, hogy péntek este a kolostor romoknál furcsa fekete ruhás emberek vannak összegyűlve. Nyilván nem mernék hozzájuk közel merészkedni, nagyon furcsák és gyanúsak! Az is rendkívül különös, hogy pont egy vallási emlékhelyet szúrt ki magának a furcsa társaság, de gondolom nem Szent Margithoz imádkozni gyűlnek ott össze, ja és hangsúlyozom, biztos, hogy nem szerzetesekről vagy apácákról van szó! Kik lehetnek ezek? Lehet közük esetleg a rejtélyes szigeten történő eltűnésekhez? Én még mindig nem tudok magamhoz térni tőlük...

2013. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
mondjuk az egész szövegedből látszik, hogy csak valahova tartozni akarsz és próbálod magad komolyan venni, mint egy szakközépiskolás rocker aki kinövi 3 év alatt, nem tőbb és nem kevesebb, próbáld elolvasni a szövegedet mint egy kívülálló, igencsak nevetséges
2013. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
77%

Hát ilyenkor sajnálom,hogy goth vagyok.Nem csak kívülállóként hanem gothként is nevetséges olvasni ezeket a komemnteket.Ne haragudjatok,de mi a tökömet kell ezen így felháborodni.Lassan 7 éve tagja vagyok a goth szubkultúrának,megtanultam elfogadni,hogy ez vele jár.Próbáljátok ki tök jó érzés így élni.Lehet,hogy ő sosem látott még ilyen embereket.Ettől még nem kell letámadni.Persze,pont ezek miatt a nagyszerű megnyilvánulásaitok miatt viselkedik így veletek a másik oldal.De ezt nehogy belássátok...még a végén észreveszitek,hogy bennetek is van hiba.

Az ilyen dolgok miatt nem járok már találkozókra,mert a lényege eltűnt,már csak az van,amit feljebb írt az egyik kedves cyber,hogy berúgjatok,hogy kiabáljatok,és mutogassátok magatokat,hogy mekkora királyok vagytok,hogy tagjai vagytok a goth társadalomnak.Még egy utolsó megjegyzés:

Összeszeditek a szemetet?Könyörgöm...na ne nevettessetek...hányszor volt,hogy kimentünk páran,és úszni lehetett a boros üvegekben,valamint a kupola társaságunk tagjainak firkálmányaival díszelgett/díszeleg.Valamint megmutattam barátomnak,hogy hol is voltak azok a kedves kis találkozók amikről annyit meséltem neki,és nekem égett a pofámról a bőr,hogy tele van szeméttel.És biztosra tudom,hogy a társaságunk tagjai hagyták ott,mert sokszor előfordult anno is,hogy otthagytátok.Ne legyetek már ennyire röhejesek könyörgöm.

2013. okt. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:

23. válaszoló:


Úgy gondolom, hogy inkább össze kéne fognunk, ahelyett, hogy egymást ócsárolnánk. Persze hibázunk mi is, ez nem vitás. Azonban máig nem értem, hogy miért nem tudunk megférni normálisan egymás mellett? Mi a titka a külföldieknek, hogy náluk ez simán megy, nálunk pedig csupán a sárdobálás? És ezt most teljesen őszintén, mindenféle fikázástól függetlenül kérdezem.

2013. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
#21 válaszadó-nak, te sz4r, dark electro már volt a 70-es évek végén is. Persze te felüliskolázott nyomorék, biztosan tisztában vagy a d'n'b gyökereivel is. B4szd meg magad, és addig ne nyisd szólásra a szádat, amíg nem értelmesebb a mondanivalód, mint a csend, amit megtörsz vele.
2013. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Na most jön a bandaháború, kedves Goth kisasszony???A mi társaságunk igenis összeszedi a szemetet, sőtt, külön kukászsákot viszünk, és azt ami kiürült, még részegen is odadobjuk, hogy ne kelljen összeszedni utána, hanem egyből vihessük a kukába!Arról én nem tehetek,hogy más társaságok otthagyják, ebből is láthatod, hogy nemcsak mi járunk oda!Kikérem magamnak ezt a hangnemet!Én is voltam ott goth-okkal is!Senkire nem mondok semmi rosszat, de tényleg, kijár oda kb 4-5 fajta társaság, miért mi igyuk meg a szemétnek a levét, mikor mi pont összeszedjük?
2013. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ti dark electro-sok ti meg hogy a frncba tudtok ilyen hangnemben "beszélgetni" egymással?Nem sül le a bőr a képetekről?Ezzel szépen bemutatkoztok a "szolíd" népnek!Élőben is ilyen csúnyán veszekednétek?Mert akkor tényleg valami sátánfattyaknak néznek majd titeket!
2013. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 FelcsiJordison válasza:
Ezek a megítélések.. Ha valaki már nem úgy öltözködik te, akkor sátánista? Attól még hogy valaki feketébe jár nem feltétlen az... Én pl rocker vagyok,és mindenki sátánistáz,miközben ATEISTA vagyok.. De ennyi a mai fiatalság IQja, ha valaki feketébe öltözik és rockot hallgat sátánista, ennyi kész.. Gg wp:D
2013. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
100%
Gotók pls!
2013. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
iknáb zsívjatk le ety sponglit!
2013. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
XD faszomat kell mindig veszekedni a stílusokon meg h ki pózer ki nem XD menjetek kapálni legyetek hasznosak.
2013. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!