Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták a Margit szigeten?...

Sátánisták a Margit szigeten? (Nem kamu! )

Figyelt kérdés
Már másodjára vettem észre a szigeten járva, hogy péntek este a kolostor romoknál furcsa fekete ruhás emberek vannak összegyűlve. Nyilván nem mernék hozzájuk közel merészkedni, nagyon furcsák és gyanúsak! Az is rendkívül különös, hogy pont egy vallási emlékhelyet szúrt ki magának a furcsa társaság, de gondolom nem Szent Margithoz imádkozni gyűlnek ott össze, ja és hangsúlyozom, biztos, hogy nem szerzetesekről vagy apácákról van szó! Kik lehetnek ezek? Lehet közük esetleg a rejtélyes szigeten történő eltűnésekhez? Én még mindig nem tudok magamhoz térni tőlük...

2013. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Szerintem a szatírokat láttad. Csak nem adtál nekik elég idöt a levetközni..!
2013. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiülünk és iszunk meg beszélgetünk :D Hangulatos hely.
2013. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
100%

Itt az egyik cybergoth beszél, aki ott szokott lenni mindig, ha buli van:

Hogy őszinte legyek, jót nevettem a kérdéseden :) Nem, nem vagyunk sátánisták. Ha adhatok egy tippet, olvass utána, hogy mi is az a cybergoth. Egy korábbi válaszolónak üzenném, hogy ez nem egy átmeneti kinőhető stílus (legfőképpen azért, mert 1989 óta létezik és nem 14-17 évesek nyomják a műfajt, hanem főképp a 21-24-es korosztály tagjai). Ha bárkinek van valamilyen kérdése, annak válaszolok szívesen :)

2013. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

>ez nem egy átmeneti kinőhető stílus


Egyáltalán nem kötözködésből mondom, de igen, az. Egy stílus mindenkinek úgy tűnik, hogy örökké tart és kinőhetetlen, de kizárólag akkor, amikor benne van. Ez az emberek ~99%-ára igaz, a cybergothokra is. Egyszer majd csak észreveszed, hogy már nem olyan menő, mint régen :)


És amúgy mit csináltok egy ilyen cybergoth-partin?

2013. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:

Sátánisták, persze :D Miért nem egyből halálmadarak vagy emósok.. S hogy mit csinálnak ott? Beszélgetnek, zenét hallgatnak,táncolnak, isznak, s legfőképpen kizökkennek ebből az ostoba, undorító világból.Tudod, mint a legtöbb ember.. mert mi is azok vagyunk akármennyire hihetetlen ;D


(egy találkozókra nem járó "sátánista" :DDD)

2013. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
40%
Ha láttál közöttük egy tányérsapkás alakot hosszú bőrkabátban, akkor az én voltam.
2013. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
Amúgy vannak köztünk sátánisták, de nem mindenki az.
2013. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%
MICCSODA??XDD hát te nagyon eltévedtél!!!Nem minden arany, ami fénylik, így nem minden feketeruhás ember sátánista XD gothok-rockerek-metálosok-darkosok, és mind függetlenek a vallástól :D vagyis semmi köze nincs ennek a valláshoz.És képzeld, én is kijártam sokszor, és elárulom titokba, hogy mi is féltünk, mert hallottuk az emberrablásokat, és a szatírhíreket is, debiztosíthatlak, hogy ezek az emberek nem járnak olyan cuccokban, mint mi XD Elvégre akkor könnyű lenne beazonosítani őket, nem?:DDD És nem tudom min akadsz ki, amikor részeg fiatalokat látsz péntek este a szigeten XD Elmondom neked amúgy, hogy az igazi pszichopaták, és gyilkosok leginkább szürke egérként öltöznek!Hidd el, veszélyesebbek, mint mi, akik ha kint bulizunk, tombolunk, és kiheverjük a munkával/sulival töltött fáradt hetünket, még a sörösdobozokat, borosüvegeket is össze szoktuk szedni, és nem hagyunk ott szemetet.Tőlünk félsz?? :D szólj, és adunk a borból, hogy feloldódj :D Nem csirkevért iszunk, BORT!!Tudod ez a legjobb hely a szigeten, mert ha esik, be tudunk húzódni 30-an is a kupola alá, mert SOK JÓ EMBER KIS HELYEN IS ELFÉR!!!!!Ha ezek után még azt hiszed, hogy az oda kijárók valami titkos ördögidézéseket visznek véghez hétvégén, akkor kezdek gyanakodni, hogy TE vagy a szatír, és megpróbálod ránkhúzni a vizes lepedőt!!!Remélem nem mi leszünk a következő célpontod!!!Kezdek félni tőled!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
46%

#19: Lol, te aztán nagyon utálod a maistream világot, biztos nagyon kemény goth lehetsz :D

Olyan aranyos kis dulifuli emberkék vagytok, legszívesebben megölelgetném mindannyiótokat :*

2013. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
mi a fa$zom az a dark elektro? valami új tré csicska divat mint annó a dnb volt? és még te nevezed magad keményvonalas undergroundnak? vicces gyerek vagy.
2013. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!