Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ritka, hivatalos NASA felvétel...

Ritka, hivatalos NASA felvétel egy UFOról, ahogy az kitér egy földről indított rakéta elől. Vélemények?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem saját anyag, csak fordítás. Véleményekre vagyok kíváncsi viszont: Szóval hajrá.


"El sem hinnéd mennyi minden történik a fejünk fölött. Tucatnyi NASA felvétel lett közzétéve, egy-egy különféle UFO-kat mutatva, melyek az atmoszféránkban repkedve láthatóak. Néhányan azt fogják vallani, hogy ezek csupán aszteroidák fennakadva a föld gravitációjában, vagy körülötte keringő műholdak. A lentihez hasonló videóknak átlagos szkeptikusokból határozott "hívőt" kellene faragnia. Habár kicsit szemcsés, de határozottan eredeti, vágatlan, és hiteles NASA felvétellel van dolgunk, aminek még a kormány is elismeri a világra hozatalát, habár csak annyit fűz hozzá, hogy "furcsán viselkedő kövek". A legtöbbeknek akik megnézték tényleg úgy néz ki, mint egy nyugisan lebegő UFO mely aztán drasztikusan irányt változtat és visszavonul az űrbe: A pillanatokkal későbbi rakéta forma elől, ami pontosan átszeli azt a területet, ahol az tanyázott.

Tehát a felvétel:

http://www.youtube.com/watch?v=eil_2WOv5VA "


Szerintem túl nagy véletlen ahhoz, hogy tényleg csak egy kő legyen, amit hirtelen arrébb fúj az "űrszél".

-

Forrás itt megtekinthető, olvasható eredeti formájában: [link]


2011. okt. 8. 15:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen? És mond már el hogy változtatott irányt és állt tovább olyan gyorsan? Elfújta az űrszél, mi?
2011. okt. 8. 17:58
 22/29 anonim ***** válasza:

te magad linkelted be ajelenség magyarázatát :D

ha elfelejtetted volna, akkor íme:

[link]

2011. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az elektrosztatikáról még nem hallottál, látom :)
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

16:40 vagyok.

A nem-teljesen-valósághű-kitérés annak lehet a jele, hogy az a valami nem tudatos irányítású, ergo nem ufó. Ha jön felém egy rakéta, akkor minél messzebb megyek a röppályájától, nem úgy menekülök, hogy még egyszer keresztezzem. Akármilyen civilizációról is lenne szó, az általános logikának ott is működnie kell.

2011. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

19:08

Látom egy normális választ sem tudsz kiszenvedni magadból. De azért kösz a tartalmas hozzászólást.

2011. okt. 8. 19:37
 26/29 A kérdező kommentje:

19:36

Jah, ez logikusan hangzik.

2011. okt. 8. 19:38
 27/29 anonim ***** válasza:
Egyébként ez elektrosztatika, ami a vákuumban is hat, de erről keveset tudsz, de valóban az
2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 zöldségnyúllal ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi ez, de mindenképpen figyelemreméltó és elgondolkodtató.
2011. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tisztán kivehető hogy az magától elindult. Sőt a pályálya ívet ír le. Az űrben ha valami kitérít a helyéről/pályájáról valamit, az egyenes irányban fog elmozdulni. Ez nem lehetett űrszemét sem más normális tárgy. Az ott repült magától. Akik itt hablatyolnak elektrosztatikáról stb, ők pont azok akik legkevésbé sem hisznek ebben. Nem is értem minek ide irogatni ezeket..
2020. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!