Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet hinni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy már tiniként is ribiként kezelnek valakit, de ebben egyáltalán nem hibás?

Figyelt kérdés

Állítása szerint rendszeresen fogdosták, futótűzként terjedt, hogy őt szabad, majd az is terjedt, hogy suliwc-ben és osztálykirándulásokon is csinált ezt-azt több fiúnak is. Olyat meg lehetett vele csinálni fényes nappal, a suliban, hogy benyúltak a bugyijába és úgy rá tudtak fogni neki, hogy érezni lehetett, hogy szőrös.

A csaj azt állítja, hogy semmilyen pletyka nem igaz, sőt, teljes ellentéte igaz, ő szűz volt, soha nem csinált semmit és nem provokált a viselkedésével senkit. Őt bántalmazták, beleállt a metoo-ba és annak keretében bűnösnek mond egy tucat kamasz srácot.

Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat.

Csak én érzem úgy, hogy minimum ferdítés, de inkább komplett hazugság, és óriási red flag? csak mert ilyet én sose láttam, pedig megfordultam több iskolában is, én is voltam fiatal...



2023. febr. 15. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
100%
El fognak hamarosan zárni, csücsülni fogsz, csak így tovább, hajrá. :)))
2023. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, kérdező, sose legyenek gyerekeid, főleg lányaid.
2023. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen lányt sem lehet megfogdosni az ENGEDÉLYE nélkül baszki!! Állítólagos felnőtt embernek ezt tényleg magyarázni kell?! Eszem megáll. Akkor SEM érhetnél egyetlen ujjal sem hozzá, nem fogdoshatnád az intim testrészeit, ha anyaszült meztelenül állna előtted. Aki szerint a szexuális zaklatás egyfajta elismerés, amit épphogy nem kell megköszönjön a másik, az meg szimplán elmebeteg.
2023. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
100%
Arra kérek szépen mindenkit, hogy NE jelentsétek a kérdést. Szeretném később referenciaként linkelni, amikor adják egyes "anitfeministák" az ártatlant, és azt állítják, hogy nem létezik, amiről én beszélek.
2023. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
100%
A zaklatás nem elismerés. Ha a te segged megfogja egy meleg pasas, jól érzed magad?
2023. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 A kérdező kommentje:

Na ácsi :) Én csücsülni? Miért is?

Én nem írtam sehol hogy fogdosni másokat jó dolog, olyat meg végképp nem, hogy én csinálom. Csak azt, hogy seggrepacsiért nincs joga felszakítani az arcát a másiknak (pláne ha oka volt azt feltételezni hogy szabad), meg azt hogy a lányok szexuális élvezeti céllal történő tapizása nem egyenlő a bullyinggal, amikor valakit vernek, megszégyenítenek.

2023. febr. 15. 16:49
 47/103 anonim ***** válasza:
100%

A kéretlen fogdosás ugyanúgy megalázó és ugyanúgy bántalmazó jellegű. Te örülnél, ha meleg férfiak fogdosnának? Hm?

Egyáltalán nem érdekel, hogy kinek és miért jövök be, ha nem adtam rá engedélyt, akkor nincs joga megfognia sehol, pláne nem intim helyen. Nincs, és volt már rá példa, hogy felpofoztam embereket, amikor ezt nem értették meg (érdekes módon engem soha nem büntettek emiatt).

2023. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%

#46

Most itt vékony jégre futottál.

Volt olyan osztálytársam, akit a fiúk rendszeresen körbevettek, lerángatták a farmeját, kiröhögték, amiért visít közben, és le akarták közben fotózni mobillal. Gúnynevet is adtak neki, ő volt a Sxopós. Miközben soha nem csinálta, sőt nem is akarta.

Eddig ez akkor így rendben van?

És ha elárulom, hogy egy fiúról volt szó? Annyi volt az összes "bűne", hogy később kezdett kamaszodni.

Szerinted nem ugyanazt éli át ilyenkor egy lány és egy fiú?


Amúgy tényleg nem kell törölni a kérdést. Remek példa, hogy miért is nem kell egy incel senkinek.

2023. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
100%

NINCS olyan, hogy azt feltételeztük, hogy vadidegen ember hátsóját vagy bármi más intim testrészét szabad fogdosni. Nem feltételezni kell, hanem meggyőződni róla, hogy a másik beleegyezését adja. Nem, az nem beleegyezés, hogy szerinted kihívó ruha van rajta. Akkor sincs jogod hozzáérni. És de, pontosan ugyanúgy bántalmazás és megszégyenítés, ha engedély nélkül fogdosod a másikat. Ez is bullying és ezt értelmes ember egy pillanatig nem vitatja.

Velem egyszer fordult elő, hogy egy buliban a barátnőimmel épp sétáltunk a mosdó felé és egyik oldalt voltak ilyen fotelek, ahol többen ültek. Na az egyik itt ücsörgő sutyerák utánam nyúlt és rácsapott a fenekemre, azt hitte “jópofa”. Na ne félj, visszakézből olyan pofont lekevertem, hogy azt sem tudta milyen rendezvényen van, plusz az egyik kidobó látta is az esetet és megkérte ezt a férget, hogy távozzon, itt ugyanis nem szokás nőket fogdosni.

2023. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
100%

De igen, bullying.

Lement teljese az önbizalmam a taperolás miatt, és meg sem fordult a fejemben, hogy azért csinálnák, mert "kívánatos" vagyok, inkább azért, mert egy értéktelen h.ülye kis sz.arnak néznek. Még huszonévesen évesen is kellemetlenül éreztem magam, ha a szemem sarkából láttam pl. a boltban, hogy egy férfi áll hozzám közel, azonnal azt súgták az ösztöneim, hogy mindjárt megmarkol.


Ja, és azt eredményezte, hogy azt hittem, hogy az valami szívesség, hogy ha valaki komoly kapcsolatot akar tőlem, és azt mondja, szerelmes belém, hittem minden szép szónak, annyira ki voltam erre éhezve, így 18 évesen leálltam ennek eredményeképp egy gusztustalan külsejű, manipulatív csávóval, aki később bántalmazott és egyszer még erőszakoskodott is velem az ágyban.

2023. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!