Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet hinni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy már tiniként is ribiként kezelnek valakit, de ebben egyáltalán nem hibás?

Figyelt kérdés

Állítása szerint rendszeresen fogdosták, futótűzként terjedt, hogy őt szabad, majd az is terjedt, hogy suliwc-ben és osztálykirándulásokon is csinált ezt-azt több fiúnak is. Olyat meg lehetett vele csinálni fényes nappal, a suliban, hogy benyúltak a bugyijába és úgy rá tudtak fogni neki, hogy érezni lehetett, hogy szőrös.

A csaj azt állítja, hogy semmilyen pletyka nem igaz, sőt, teljes ellentéte igaz, ő szűz volt, soha nem csinált semmit és nem provokált a viselkedésével senkit. Őt bántalmazták, beleállt a metoo-ba és annak keretében bűnösnek mond egy tucat kamasz srácot.

Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat.

Csak én érzem úgy, hogy minimum ferdítés, de inkább komplett hazugság, és óriási red flag? csak mert ilyet én sose láttam, pedig megfordultam több iskolában is, én is voltam fiatal...



2023. febr. 15. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
100%
29 De nem lehet. :) En meg imadok arrol fantazialni, hogy bemegyek a MediaMarktba es kihozok egy PS5-ot ingyen es a biztior csak jo jatekot kivan ahelyett, hogy hivna a rendoroket, hat, sajnos ezt sem lehet.
2023. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
98%

"Szóval ribizlinek voltál felöltözve és felháborodsz felnőtt nőként, hogy úgy kezeltek, aminek kinéztél? "


Hol írtam, hogy annak voltam felöltözve?


"Grat, Hitleri szintre jutottál."


Igeeen, tökéletesen hitleri szint annyit elvárni, hogy ne nyúljanak hozzá engedély nélkül senkihez.

Az a helyes, ha a fiúk csoportosan eldöntik, ki éppen a ribi, és ahhoz szabad.


"Nem gyanús neked, hogy még egy általad normálisnak vélt srác is ezt mondja?"


Nem.


"Meg azzal is ha rossz döntést hozó lányok jó döntést hozó lányok kiváltságait akarják."


Na, ezt kapd ki, és itt részemről le van zárva a téma:

Nem vagyok és nem is voltam ribi, aki olyat állít, hogy a WC-ben leszoptam, az egy hazudozó.

Igen, elvesznek feleségül, egy normális, helyes férfi úgy gondolja, hogy én megérdemlem ezt. Én is így gondolom.

Ha még egyszer megfogdos valaki az engedélyem nélkül, ismét egy felszakadt száj lesz rá a válaszom. Senki nem fogja megtenni ezt velem többé következmény nélkül, és igen, jár nekem az, hogy békén legyek hagyva. Törvénybe is van foglalva.

Nemhogy nekem, de még egy prostinak is jár.

2023. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 A kérdező kommentje:

"Ha még egyszer megfogdos valaki az engedélyem nélkül, ismét egy felszakadt száj lesz rá a válaszom. Senki nem fogja megtenni ezt velem többé következmény nélkül, és igen, jár nekem az, hogy békén legyek hagyva. Törvénybe is van foglalva."


Törvénybe van foglalva az is, hogy nem szaggathatod fel a száját senkinek.

Akinek meg szétszakítod, annak joga van önvédelemre, amit pedig te okozol, az 8 napon túl gyógyuló sérülés. Szóval jogosan törné kicsit akár be a fejed a betonon. Ha már a JOGnál tartunk.

Mielőtt azzal jönnél, hogy te is csak védekeztél: A bíróságon nem állná meg a helyét soha sem az, hogy pacsizott egyet valaki a fenekedre, és te "önvédelemből" 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztál neki.

Ha pedig még elmondaná a pasi mindenki előtt, hogy miből gondolta, hogy szabad seggrepacsizni, akkor mindenki előtt beégnél, még ha nem is mutatnák ki feléd (mivel a bíróságon ez nem téma - kivéve ha még a srác ügyvédje ki tudja hozni, hogy ráutaló magatartásod volt - ez is létezik :))



Hidd el, nem kifizetődő az emberkedésed. :)

2023. febr. 15. 16:26
 34/103 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számtalanszor fordul elő, hogy valakikről rosszindulatú pletykákat terjesztenek el, illetve hogy már iskolás korában bántalmazzák a kortársai. Kár tagadni, sajnos túlságosan gyakori és fiúkkal is meg szokott történni.
2023. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
95%

"a lányoknál is tombolnak a hormonok, jól eshet, ha intim részeken megfogják"


Nem. Ez az egész a te fantáziád.

2023. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen szánalmas vagy.

Remélem óriási ribizlit fogsz ki, aki kihasznal, megcsal, atver.

2023. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, mi történne, ha bemenne egy csávó a rendőrségre, hogy szájbaverte egy csaj, akinek mellesleg megfogta előtte a seggét engedély nélkül... :'D
2023. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a sztori tetszeni fog, mert srác az áldozat: nálunk volt egy alacsony srác, akit a nagyija nevelt. Nem voltak menő cuccai, kicsit koravénen öltözködött, szemüveges volt. A fiúk egy csomószor ok nélkül fellökték, letépték a pulcsiját, többször megpróbálták lehúzni a nadrágját, partvissal ütögették. A gyerekek kegyetlenek.
2023. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
100%
Hat na, a kerdezo buta, de legalabb bator, o be merne menni a rendorsegre, miutan o molesztalt valakit xDDD
2023. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 A kérdező kommentje:

38

Ne keverjük a dolgokat. Amikor egy lányt megfogdosnak, az nem bullying amiről te írsz, hanem primitív (ribikhez való) , éretlen szexuális kezdeményezés. Ezzel azt jelzik hogy a csaj iszonyatosan izgató, ami részükről egyfajta elismerés.

2023. febr. 15. 16:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!