Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet hinni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy már tiniként is ribiként kezelnek valakit, de ebben egyáltalán nem hibás?

Figyelt kérdés

Állítása szerint rendszeresen fogdosták, futótűzként terjedt, hogy őt szabad, majd az is terjedt, hogy suliwc-ben és osztálykirándulásokon is csinált ezt-azt több fiúnak is. Olyat meg lehetett vele csinálni fényes nappal, a suliban, hogy benyúltak a bugyijába és úgy rá tudtak fogni neki, hogy érezni lehetett, hogy szőrös.

A csaj azt állítja, hogy semmilyen pletyka nem igaz, sőt, teljes ellentéte igaz, ő szűz volt, soha nem csinált semmit és nem provokált a viselkedésével senkit. Őt bántalmazták, beleállt a metoo-ba és annak keretében bűnösnek mond egy tucat kamasz srácot.

Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat.

Csak én érzem úgy, hogy minimum ferdítés, de inkább komplett hazugság, és óriási red flag? csak mert ilyet én sose láttam, pedig megfordultam több iskolában is, én is voltam fiatal...



2023. febr. 15. 15:00
 71/103 anonim ***** válasza:
100%
Jóságos ég, de komolyan. 🤦🏻‍♀️ Egészséges, normális lelkületű ember SOHA, SEMMILYEN körülmények között nem érzi szükségét annak, hogy nőket (vagy épp férfiakat) terrorizáljon!!!
2023. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
95%
De ha a férfiak ennyire állatok, miért nem zárjuk el őket valahova? Ha mind megkergülnek, és bántanak másokat, le kéne szedálni őket.
2023. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
97%
A suliban gyorsan terjed a pletyka főleg ha érdekes.Simán elképzelhető,hogy a csaj nem csinált semmi ilyet mégis terjed róla el ilyen hazugság.
2023. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
5%

"De ha a férfiak ennyire állatok, miért nem zárjuk el őket valahova? Ha mind megkergülnek, és bántanak másokat, le kéne szedálni őket."


Téged kellene elzárni valahova, meg az éretlen, gyerekes, általánosító gondolkodásmódod.


Akkor én(tapasztalatok alapján): minden nő qrva, mindegyik imádja, ha fogdossák, mindegyik átver, és önző aljadék.

Így ok?


na ugye.


Amiken itt rugóztok, az a nettó általánosítás, és agyilag nem fogjátok fel, hogy nem vagyunk egyformák.


De ha neked az a passziód vérfeminista létedre, hogy rámbámulsz ismeretlenül, és olyan arcot vágsz, amikor valaki hány, nekem jogom lesz brutál módon alázó módon elküldeni az anyádba.

Ha meg hozzámérsz pattogva, számíthatsz más atrocitásra is.

Kis feminista...


Szóval 5x gondold meg, kire általánosítasz, ki az erőszakoló.....

2023. febr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 Fero89 válasza:
100%
Csakhogy nem ő kezdett általánosítani. Egy korábbi minta incel válaszoló dobta fel, hogy ha jut elég punci akkor minden oké, de ha nem... Akkor bizony előjönnek az állati ösztönök és muszáj molesztálni. Én ezt inkább érzem megalázó általánosításnak férfiként.
2023. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
98%

"nekem jogom lesz brutál módon alázó módon elküldeni az anyádba.

Ha meg hozzámérsz pattogva, számíthatsz más atrocitásra is."

Jaj de kemény legények vagyunk 😂

2023. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
100%

"Áhá, szóval már a tizenéves kissrácok is olyan gonoszak és romlottak, hogy puszta kedvtelésből lányokat zaklatnak, bántanak, ráadás csoportosan. :D Ezt akarjátok mondani tényleg?"


Pontosan, mivel ezt latjak mindenhol, sok esetben meg otthon is.



"Csinált pár dolgot a lány, valamint az öltözékével, viselkedésével is zöld utat adott a srácoknak, csak aztán elfajult, mert a kanos tinik kissé túllőttek a célon, és nagyon akarták, hogy végre legyen valami szexuális élményük. Aztán a csaj később szégyellte és zavarja, hogy mindenki emlékszik arra ami történt, ezért kicsit átírja a sztorit."


Szoval mi az az oltozkodes, ami szerinted zold utat ad? Ha combkozepig er a szoknya, akkor az felhivast jelent keringore, ha egy centivel lejjebb er, akkor meg mar nem? Nagyon kivancsiva tettel. Na es ha a viselkedest nezzuk, akkor mi szamit provokativnak? Az, hogy letezik?

Ezen logika menten, ha sok ember szerint b@szottul utnivalo fejed van, akkor igazabol te provokalnad ki, hogy valaki ripityara torje a koponyad egy meretes kalapaccsal ugy, hogy az agyvelodet a falrol kelljen levakarni?


"Az annyira értékes lányra utal, aki évekkel később is a férfi nemre köpköd és átnevelést követel, és beleáll egy olyan mozgalomba ami során utólag sároznak be férfiakat és senki se kéri számon hogy igazat beszélnek-e?"


Igen, ez altalaban igy mukodik. A degeneraltakat atnevelik, hogy ne jelentsenek veszelyt a tarsadalomra nezve, ts nem igazan szoktak megkerdezni errol az o velemenyuket. Jol is nezne ki, ha a pszichiatriara is csak azok kerulnenek be, akik magukat diagnoztiszaljak betegnek.



"De igen. a lányoknál is tombolnak a hormonok, jól eshet, ha intim részeken megfogják. Vagy ha ez nem is áll fenn, akkor meg fürdik abban, hogy annyira bejön a srácoknak, hogy nem bírnak magukkal."


Nem, nem esik jol. A legtobb esetben azert nem szolnak senkinek, mert felnek a megalaztatastol.



"Ez meg nettó férfigyűlölet, normális közegben 1 perc alatt moderálnák ezt ki az accountoddal együtt."



Most tenyleg "mi lenne ha"-t akarsz jatszani?

Oke, benne vagyok. Egy szebb vilagban apad a csempere elvezett volna, vagy nem fejlodott ki volna rendesen a tudod, es amint vilagra hozott volna anyad, megfulladtal volna.

Amugy normalis kozegben teged moderalnanak, mitobb jegyeznenek fel, mint szexualis bantalmazasra es eroszakra felbujtot. Bizony am.



"Törvénybe van foglalva az is, hogy nem szaggathatod fel a száját senkinek.


Akinek meg szétszakítod, annak joga van önvédelemre, amit pedig te okozol, az 8 napon túl gyógyuló sérülés. Szóval jogosan törné kicsit akár be a fejed a betonon. Ha már a JOGnál tartunk.


Mielőtt azzal jönnél, hogy te is csak védekeztél: A bíróságon nem állná meg a helyét soha sem az, hogy pacsizott egyet valaki a fenekedre, és te "önvédelemből" 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztál neki.


Ha pedig még elmondaná a pasi mindenki előtt, hogy miből gondolta, hogy szabad seggrepacsizni, akkor mindenki előtt beégnél, még ha nem is mutatnák ki feléd (mivel a bíróságon ez nem téma - kivéve ha még a srác ügyvédje ki tudja hozni, hogy ráutaló magatartásod volt - ez is létezik :))"



"Te sem zaklathatsz szexualisan senkit. Az pedig nem jogos onvedelem, hogy valakinek-plane egy nalad gyengebb embernek- a betonba vered a fejet. A torveny elott te lennel bunos, es teged csiki-csukiznanak le. Jogos onvedelem az, amikor veszelyhelyzetben veded meg magad, nem tulreagalva a tamadot. Tehat ha teszem azt megloknek a buszon, te nem szurhatsz kest az illeto torkaba. Ugyanigy, ha valaki megpofoz, te nem nyomorithatod meg. Ha igy teszel, te fogsz a sitten megrohadni. Raadasul ne felejtsuk mar el, hogy ebben az esetben meg csak nem is random jonne a pofon valami orulttol, hanem a szexualis zaklatasra erkezo valaszkent. Arrol nem is beszelve, hogyha mar ennyire birosagra akarnad vinni az ugyet, azzal is szamolj, hogy a masiknak is lesz ugyvedje."



"Persze, egy csapat kamaszfiú az oka annak, hogy úgy döntöttél, hogy összeállsz zűrös alakokkal!!!! XDDDD Te szegény!"



Tisztaban vagy a traumatizalas szo jelentesevel, vagy bemasoljam neked?

Az mar lejott, hogy gonosz vagy, de nagyon ugy nez ki, hogy egyben ertelmi fogyatekos is. A helyedben durvan egne a fejem, hogy ilyen alapfogalmak is ekkora kihivast jelentenek.


Egyebkent ha belegondolok, nemi igazsag azert van a vilagon. Lenyegesen tobb ferfi vet veget az eletenek sajatkezuleg, mint no. Ezek szerint azert megsem tud mindegyikotok szembenezni onmagaval es a sorsaval. Az egeszseges lelkuletu ferfiak tulnyomo resze talal celt az eletenek, ami meg titeket illet, nos, remelhetoleg hamarosan ti is csak a statisztikat fogjatok erositeni. : ))

2023. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
100%

Csak most nezem, hogy veletlenul az egyik sajat bekezdesem is idezojeleztem, no mindegy. :: )

Ez lenne az:


Te sem zaklathatsz szexualisan senkit. Az pedig nem jogos onvedelem, hogy valakinek-plane egy nalad gyengebb embernek- a betonba vered a fejet. A torveny elott te lennel bunos, es teged csiki-csukiznanak le. Jogos onvedelem az, amikor veszelyhelyzetben veded meg magad, nem tulreagalva a tamadot. Tehat ha teszem azt megloknek a buszon, te nem szurhatsz kest az illeto torkaba. Ugyanigy, ha valaki megpofoz, te nem nyomorithatod meg. Ha igy teszel, te fogsz a sitten megrohadni. Raadasul ne felejtsuk mar el, hogy ebben az esetben meg csak nem is random jonne a pofon valami orulttol, hanem a szexualis zaklatasra erkezo valaszkent. Arrol nem is beszelve, hogyha mar ennyire birosagra akarnad vinni az ugyet, azzal is szamolj, hogy a masiknak is lesz ugyvedje.

2023. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik lány,nőt nem fogdossuk csak úgy meg,vagy ha ilyet teszel akkor ne csodálkozz,ha valamelyik apja lekever neked,vagy a csaj pofoz fel esetleg feljelent.
2023. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 A kérdező kommentje:

Undorító ez a sok hazug, vádaskodó komment...


SOHA nem írtam, hogy én fogdosok nőket, és SENKIT nem buzdítottam erre. Ezen szemen szedett HAZUGSÁGOK.


Annyit állítok, hogy nem hiszek abban, hogy egy tiszta erkölcsű lányt egyszer csak a semmiből elkezdenek szexuális köztulajdonként kezelni a fiúk. Ugyanis a tini fiúk is gyerekek még félig, nem mocskos a lelkük, nem gonoszak, és iszonyatosan károk így beállítani őket és átnevelést követelni. Mit akartok, nevelőtábort? Netán náci jellegű munkatábort?


Szerintem igenis tett a lány is azért valamit, hogy így bánjanak vele, csak az a kérdés, hogy mit.

Írta az egyik előttem szóló, hogy a tinilányok hamar rájönnek, hogy milyen hatalma van a testüknek. Én is ebben hiszek. Tudják, hogy iszonyatosan rájuk vannak gerjedve a fiúk és élvezik a figyelmet, imádatot,meg, hogy teljesen kifordulnak magukból. Csak némelyik lány képes visszafogni magát, mert tudja, hogy rosszul jöhet ki ebből!

Valamint nem hiszem el, hogy a lányoknak ne esne jól az érintés, hanem bántásnak élnék meg... Nem pedofil rendszergazdákról van szó, hanem korukbeli srácokról! Ha egy tini fiúhoz hozzáérne gáttájékon egy lány, olyan merevedése lenne, mint a pinty. Nem hiszem, hogy a lányok kőből lennének és ne lenne olyan, hogy megbizsereg ha a korabeli srác hozzáér ruhán át a nunihoz vagy megcirógatja a mellét. Ez biológiai reakció. Nem tömegközlekedésen való szatírokról van szó, hanem osztálytársakról, akik valamiért azt a jelet kapták, hogy azzal a lánnyal lehet ezt csinálni, nem bánja.

Nálunk voltak gyönyörű és egyben komoly tartással rendelkező lányok. Őket senki nem merte megérinteni, hanem a fél karjukat odaadták volna, hogy JÁRÁS legyen, büszkélkedhessenek vele, mint barátnővel.

A csinos, de ribis lányokat pedig szemérmetlenül fogdosták, és szexelni is max. titokban szexeltek velük, mert ciki lett volna ha egy pillanatra is összeboronálják valakivel mint barátnőt, szívatták rendesen olyankor a srácot, hogy mindenki tudja, hogy a csajnak milyen a csöcse, segge, mert mindenki megtapasztalhatta már. :D


Szóval bocs, de az, hogy valaki egy aranyos kis hópihe, és a gonosz pasik ok nélkül zaklatták, hiteltelen történet. De legyintenék rá, hogy oké, bolond... De ha gyűlölködik a férfiakra, férfigyűlölő megjegyzései vannak rendszeresen és átnevelést vizionál, az több mint probléma, és potenciális veszély...

2023. febr. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!