Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet hinni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy már tiniként is ribiként kezelnek valakit, de ebben egyáltalán nem hibás?

Figyelt kérdés

Állítása szerint rendszeresen fogdosták, futótűzként terjedt, hogy őt szabad, majd az is terjedt, hogy suliwc-ben és osztálykirándulásokon is csinált ezt-azt több fiúnak is. Olyat meg lehetett vele csinálni fényes nappal, a suliban, hogy benyúltak a bugyijába és úgy rá tudtak fogni neki, hogy érezni lehetett, hogy szőrös.

A csaj azt állítja, hogy semmilyen pletyka nem igaz, sőt, teljes ellentéte igaz, ő szűz volt, soha nem csinált semmit és nem provokált a viselkedésével senkit. Őt bántalmazták, beleállt a metoo-ba és annak keretében bűnösnek mond egy tucat kamasz srácot.

Szerinte ezért, ami történt, kizárólag a komplett társadalom a hibás, át kell nevelni a férfiakat.

Csak én érzem úgy, hogy minimum ferdítés, de inkább komplett hazugság, és óriási red flag? csak mert ilyet én sose láttam, pedig megfordultam több iskolában is, én is voltam fiatal...



2023. febr. 15. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
100%
11 Én az "a" verzióra legalább 5x annyi példát láttam, mint a "b"-re. Persze, láttam a "b" verzióra is eleget, ettől még a másikból sokkal több volt. Te viszont már eldöntötted, hogy ez csak kamu lehet, szóval minek írtál ki róla kérdést?
2023. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy az én hozzászólásaim csapták ki a biztosítékot a kérdezőcskénél, szóval reagálok, elmesélem a teljes történetet.


Ha egyesek megfeszülnek, akkor is igaz. Szűz voltam. És nem úgy szűz, hogy csak a hátsó bejáratomat, vagy csak a számat próbálták ki, és a hártya megvolt, hanem úgy szűz hogy csóknál tovább nem jutottam senkivel. Mindig halálosan szerelmes voltam a gimiben, a srácnak meg vagy nem kellettem, vagy pedig éretlen volt még kapcsolatra, ezért csak csókolózott velem, aztán meg nem lett semmi.


Semmilyen szinten nem az én hibám, hogy fogdostak. Teljesen mindegy, hogy voltam felöltözve.


A metoo dologba azért "álltam bele", mert fontosnak tartom, hogy valami változás legyen társadalmi szinten. Igen, a fiúk átnevelésére van szükség. Át kell nevelni őket arra, hogy senkihez nem nyúlunk engedély nélkül, pláne nem az intim testrészeihez. Mégis mi a probléma ezzel? Milyen propaganda? :D

Örüljetek, hogy ezt mondom. Ugyanis a fogdosók egy része normálisnak tűnő családapa lett. Szóval nem azt feltételezem, hogy a férfiak mocskok, nem akarom őket kasztrálni, kinyírni (ahogy vádolják sokan a "feministákat"), hanem úgy gondolom, hogy a nagyobbik részük azért csinálta, mert azt tanulta meg valahogy, hogy ezt szabad, és ment a csorda meg a kanos ösztönei után.

Szóval ja, komplex társadalmi változásra van ebben szükség.

Azt szeretném, hogy eljusson oda a dolog, hogy ha esetleg ilyen történik, akkor a lány azonnal szóljon egy felnőttnek, és azonnal legyen meg a következménye, és a fiúk túlnyomó többségénél legyen alap, hogy nem nyúlnak senkihez, és az a ciki, ha mégis megteszi ezt valaki.


A másik pedig, ami miatt fontosnak tartottam, hogy utólag is tisztázzam a dolgokat, és legalább felnőttként a nevén legyen nevezve, amit csináltak, az az, hogy visszahallottam másoktól, hogy amikor eljegyzett a párom, akkor arra a hírre úgy reagált a hátam mögött egy volt osztálytársam, hogy "na, nem hiszem el, hogy még EZT is elveszi valaki :DDDD". Szóval sajnos még mindig volt olyan, aki felnőttként sem volt tisztában azzal, hogy mit is műveltek velem (meg más lányokkal is).

Volt 3 évvel érettségi után osztálytalálkozó. Már megvolt a párom, de ennek ellenére az egyik srác mattrészegre itta magát, aztán próbált hazacsalogatni magához, amikor meg nemet mondtam, rácsapott a fenekemre, és füstölgött, hogy kutyából nem lesz szalonna, ne szórakozzak már. Az volt a válaszom, hogy felszakítottam már a száját, és bőgve mentem onnan haza.

Másnap pedig még egy olyan srác is, aki amúgy normális, és jóban is voltunk, azt mondta, hogy nem akar állást foglalni, DE a csávó mattrészeg volt, nem kellett volna komolyan vennem, és amúgy is brutális, hogy majdnem a sebészetre kellett mennie egy seggrepacsi miatt.

Szóval 3 évvel a gimi után még mindig nem kezelte helyén a dolgokat még egy amúgy normális srác sem.

2023. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
100%
Engem még huszonévesen is hírbe hoztak össze-vissza mindenkivel a munkahelyemen, hogy ezzel meg azzal dugtam (olyanok, akik épp meg akartak dugni és nem engedtem nekik).
2023. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

"Még ha szexuálisan aktív is lett volna a lány, akkor sem nyert volna semmit abból, hogy csak úgy random taperolja mindenki. "


De igen. a lányoknál is tombolnak a hormonok, jól eshet, ha intim részeken megfogják. Vagy ha ez nem is áll fenn, akkor meg fürdik abban, hogy annyira bejön a srácoknak, hogy nem bírnak magukkal.

Csak néhány lányt úgy nevelnek, hogy kicsit előre gondolkozzanak, és tudják, hogy baj lesz, ha így kezdi a szexuálisan aktív életét. Szóval igazságtalanság, ha ugyanaz a jóhiszeműség és megbecsülés jár azoknak a lányoknak, akik egészen más döntéseket hoztak fiatalon, mint az előbbre gondolkodó, büszkébb lányok.


"a fiúk viszont imádnak arról fantáziálni, hogy korcs kutyaként, merevedéssel a gatyájukban csak úgy oda lehet menni egy lányhoz és meg lehet fogni a teste bármelyik pontját, amikor csak akarják..."


Ez meg nettó férfigyűlölet, normális közegben 1 perc alatt moderálnák ezt ki az accountoddal együtt.

2023. febr. 15. 15:56
 25/103 anonim ***** válasza:
0%
A tini r.ibancok se szeretik ha nevén nevezik őket! Megsértődnek, hiába igaz!
2023. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
99%
Normalis kozegben teged bannolnanak ki innen orokre, de hat ez az oldal nyiltan nogyulolo, na mindegy. Raferne egy verfrissites arra, mi az ami itt megengedett, es mi nem.
2023. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
100%

#24: "normális közegben 1 perc alatt moderálnák ezt ki az accountoddal együtt."


Senki nem tart ám puskát a fejedhez, hogy márpedig igenis tessék ezen az oldalon fórumozni, kérdező. El lehet húzni a szerinted normális közegbe, ha itt valami nem tetszik.

2023. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 A kérdező kommentje:

Ahányszor nőgyülölettel vádoltok, másolom újra meg újra ezt:

"a fiúk viszont imádnak arról fantáziálni, hogy korcs kutyaként, merevedéssel a gatyájukban csak úgy oda lehet menni egy lányhoz és meg lehet fogni a teste bármelyik pontját, amikor csak akarják."


-


Semmi bajom a nőkkel.

Azzal van bajom, ha valaki olya történeteket akar előadni, amelyben ok nélkül, teljesen random összeesküdtek ellene, és emiatt a társadalom felére vonatkozó szankciókat követel.

Meg azzal is ha rossz döntést hozó lányok jó döntést hozó lányok kiváltságait akarják.

2023. febr. 15. 16:12
 29/103 anonim ***** válasza:
97%
Most amúgy tulajdonképpen mi a bajod? Kiderült, hogy a barátnődben más farok is járt a te szentséges péniszed előtt? És ezért egy ri.banc?
2023. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
100%

#24 Hmm? Miért lenne férfigyűlölet? A kérdésed alapján két lehetőség áll fenn:

- vagy igazat mond a lány, és ez tényleg csak egy degenerált kangörcsös fantázia, amit a fiúk élvezettel meséltek egymásnak

- vagy pedig hazudik a lány, és akkor ugyanez a csürhe TÉNYLEG merevedéssel a gatyájában taperolta a csajt, hiszen ezt élvezték, és erre volt igényük


Olyan lehetőség nincs is, hogy ezekben a fiúkban volt mortalitás, tartás. Ezt kimondolani miért férfigyűlölet? Mert te azt az egy lányt akartad csak itt rbancozni, és rosszul érint, hogy valaki a sok-sok fiút is kritizálja? Ez nem gyűlölet, baba, a sztorid egyszerűen csak rossz fényt vet a fiúkra, amivel nem számoltál.

2023. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!