Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül él, esetleg van párja, nem élnek együtt, de ritkán találkoznak, vagy olyan, aki egyedülálló, és senki nincs, akire mindenben számíthat?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy jó helyen lakom, végre egyedül, van 2 kisállatom. Elvileg van barátom, legutóbb összevesztünk, de amúgy sem találkozunk elég sűrűn, heti max egyszer. Face-en is fent van egész nap szinte munka után, de nem is igazán beszélünk ott se.

Szar nekem, hogy melóhelyen kívül nem vár más rám, mint a házimunka, a gép. Igaz, face-en szoktam beszélgetni vagy üzenőfalon irkálni, de az nem olyan, mint ha élőben beszélnék valakivel. Van egy-két valaki, akikkel ritkán szoktam találkozni, de mindenkinek meg van a saját élete.

Hasonlóan él valaki?


2011. aug. 1. 22:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Igen épp csodálkoztam,hogy ki kicsoda lehet,most hogy már név is van, úgyhogy én is kipróbálom,hátha működik :D


Imádom a filmeket,de már szinte mindent láttam.Mondjuk én szívesen nézek egyedül is,csak már alig van olyan amit ne láttam volna.Így marad a zene,meg youtube-olás.

24N.

2011. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szintúgy. Tegnapelőtt másfél órán át böngésztem ,hoyg találjak egy filmet amit még nem láttam (olyat amiről nem süt egyből,hogy gagyi lesz) de aztán feladtam.
2011. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Anastacia írtam neked privátban (remélem nem veszed rossz néven^^).
2011. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nem fogom :)megnézem!
2011. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Amúgy a zenére visszatérve, ha lehetne háttérzeném (mint valamiféle főgonosz mastermind-nak [engem a szuperhős lét sosem vonzott]) akkor ez lenne az http://www.youtube.com/watch?v=UJmkcguNVhE .
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
válaszoltam,bár ez a mailcímem lassú,remélem megkapod a választ hamar!
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
kicsit likki lee-s nem tudom jól írom-e a nevet...mármint a zene.
2011. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

A zenét szerintem (valahol) mindenki szereti. De manapság már a zenei csatornák (TV) sem zenét adnak, hanem barom showkat. (playboy villa, tini vagyok, terhes vagyok...stb)


És persze manapság a zenei színvonal is, mintha egyre lejjebb kerülne. (nyilván mindenki mást szeret)

2011. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

Sziasztok!


Remélem már jobb helyzetben vagytok és nem kesergő szingliknek és egyedülálló anyáknak , ffiaknak írom soraimat.:)Ha gondoljátok és vagytok még akik keseregnek, szervezzünk egy bulit közösen ahol megismerjük egymást:) Pesten lakom így nekem ez lenne az ideális.

Ezt péntek este buli helyett itthon sírdogálás után egymagamban eszeltem ki:D Akinek kedve van, írjon:)

2013. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom mindig egyedül voltam. Barátaim se nagyon voltak. A haver meg nem számít barátnak. Kiskoromtól félárva. Most meg már árva vagyok. Senkim sincsen, és nem örököltem mint egyesek. Csak a temetés számlát. Egyedül élek. Tegnap furamód felhívott a volt barátnőm 1 év után, hogy beszélni szeretne. Eljött hozzám. Kisírta magát, aztán elkezdett csókolgatni. A végén szeretkeztünk. Ma hívtam írtam smst, de semmi válasz. Nem értem. Megszoktam a magányt. Soha se számíthattam senkire se. Megtanultam kiskoromtól, hogy csak az van, amiért megdolgozok. Az anyám sose volt velem bőkezű. Ha valamit kértem. Pl. 15 évesen bicajt. Azt mondta: menj el dolgozni és vegyél magadnak! Vagy: nincs pénzem, úgyhogy ne számíts ajándékra. Ezt 18 éves koromban mondta. Legalább önálló lettem. De a szeretet hiányzott. Nagyon. Ez az egy dolog, ami emészt. A magányt meg lehet szokni. De a szeretet hiánya kikészít. Az első barátnőm mindig ölelgetett. Fura érzés volt, mert engem sose szoktak ölelgetni. De hamar megszerettem az érzést. Náluk a családban ez természetes volt. Én az anyámtól puszit se kaptam. Vagyis az az érzés hiányzik, amikor olyan ember ölel, akit szeretek nagyon.
2015. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!