Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül él, esetleg van párja, nem élnek együtt, de ritkán találkoznak, vagy olyan, aki egyedülálló, és senki nincs, akire mindenben számíthat?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy jó helyen lakom, végre egyedül, van 2 kisállatom. Elvileg van barátom, legutóbb összevesztünk, de amúgy sem találkozunk elég sűrűn, heti max egyszer. Face-en is fent van egész nap szinte munka után, de nem is igazán beszélünk ott se.

Szar nekem, hogy melóhelyen kívül nem vár más rám, mint a házimunka, a gép. Igaz, face-en szoktam beszélgetni vagy üzenőfalon irkálni, de az nem olyan, mint ha élőben beszélnék valakivel. Van egy-két valaki, akikkel ritkán szoktam találkozni, de mindenkinek meg van a saját élete.

Hasonlóan él valaki?


2011. aug. 1. 22:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

22:59-es vagyok


Amúgy ti azért éltek így, mert nem láttok más utat a jelenben való életre mint a solo élet vagy azért, mert nem találtátok meg a számításotokat/nem tudtok mást tenni?

2011. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy írjak-e ... 200 km-re dolgozom a családomtól (feleségem és 3 kisgyermekem) és csak hétvégén jutok haza 2 napra. Otthon hol van valami, hol nincs. Egyedül vagyok? Igen! Van párom? Van! Van szex az életemben? Igen, akad, amikor van rá erőnk! Jobb a feleségemnek a 3 kicsivel? Sokkal rosszabb, mint nekem, aki dolgozni jár!... Hát szívesebben élnék velük, de még egy évig biztosan ez megy majd ...
2011. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

@23:10

23:01 vagyok (a második)


Én azért, mert nem találtam meg a számításom és mert nem tudok mást tenni.

2011. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"22:59-es vagyok


Amúgy ti azért éltek így, mert nem láttok más utat a jelenben való életre mint a solo élet vagy azért, mert nem találtátok meg a számításotokat/nem tudtok mást tenni?"


Én látok más utat,sőt vannak céljaim,vágyaim,álmaim!És nagyon remélem,hogy valamelyik megvalósul már...24N

2011. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Én járok edzőterembe. :) Albérletben lakom, nem saját lakásban sajnos. Szeretnék egy családi házat, de egyedül semmire nem megyek. Barátomnak voltak komolyabb barátnői, gyereke is van, de még egyszer nem költözne össze senkivel és gyereket se akar. Én sem akarok egyáltalán, de ő úgy áll a dolgokhoz, hogy jó neki otthon lakni, eszébe sem jutna költözni. Övé lesz a lakás úgy is. Én sem szeretnék összeköltözni senkivel, mert már volt tapasztalatom, elég rossz. Ritkán találkozunk, ez ami nem normális dolog. Neki van egy tevékenysége, amit előrébb helyez mindennél, nem régen kezdett bele. Előtte is volt hasonló, azóta változott meg. Sokszor rajtam vezeti le a dolgokat, bunkózással. Régen tiltotta a chatet fb-n, mert hogy írtak neki csajok és nem volt rájuk kíváncsi. Érdekes, hogy hetek óta folyton fent lóg és engedélyezve van a chat. Velem nem beszél, de akkor vajon kivel társaloghat? Benne sem bízom egyáltalán. Azon gondolkodom, hogy ateista apáca leszek. :)
2011. aug. 1. 23:20
 16/40 anonim ***** válasza:

Akkor igazából miért vagy vele? Jobb mint a semmi?Mármint az a heti max egyszeri találkozó?

Fogadok hogy te is egy jó megjelenésű nőci vagy,aki simán találna jobbat is.(ja ezt nehogy félre értsd!)

24N

2011. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy a bizalmatlanságot említed. Én mindig azt gondoltam, ohgy azért szeretek egyedül lenni inkább, mert nem bízom senkiben.

25/F

2011. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Igazából, azért is jobb, hogy nem akar összeköltözni velem, mert én jobban be tudom osztani a pénzem, ő meg elszórja. Főleg, ebbe a szervezetbe, amit csinált is sok pénz kell, amit ő ad ki.

Amúgy előtte jól megvoltunk, míg nem állt neki ennek a dolognak, kb. másfél éve ez megy. Egy ideig minden oké volt, de megint meghülyült. Mindig mondtam, hogy ha nem lenne a külvilág, az emberek, akikért odavan, jól meglennénk.

2011. aug. 1. 23:28
 19/40 anonim ***** válasza:
Szóval akkor úgymond ez így kényelmes kapcsolat,de azért mégsem kielégítő...
2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Én is nagyon magányos vagyok. Semmi jó nem történik velem. Tudom, nagyon rossz gondolat, és borzasztó felvetés, de néha tényleg elgondolkodom azon, hogy ezért érdemes élni? Most komolyan. Ez lenne a nagybetűs élet? Ennyi?

Valakinek biztos jó az élete, de sajnos nem vagyunk egyformák, nem mindenki szerencsés, és nem mindenkit vesznek körül barátok, családtagok.


Szomorú dolgok ezek.


23/N

2011. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!