Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-25-26 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25-26 éves egyedülálló pasik! Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
csalódtam sokszor
2009. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Én azért, mert van rajtam némi felesleg, és emiatt az önbecsülésem 0. Félénk vagyok, és nem tudok kezdeményezni.


Igyekszem túltenni magamat rajta, úgynézki jó úton haladok.

2009. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a "külsőleg nem tetszel" elutasítást szokta mondani, aki bátor, aki nem az "legyünk barátok"-at mond.

18 éves koromig úgy nőttem fel, hogy szar vagyok, ronda vagyok és nem érdemlek semmit. Mostmár tudom magamról, hogy jól nézek ki, és több csaj érdeklődik. De valami még kevés, mert olyan csajjal nem akarok járni, aki nem tetszik, és egyelőre leginkább olyanoknak tetszem.

De sztem egy évnél nem kell több és lesz barátnőm

2009. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert 7 számjegyű a fizetésem és qrvára nem érek rá csajozni, meg akkora az arcom, hogy magamnak se köszönök:)
2009. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Jahh pl itt vok én 25 évesen azt már kb 1,5 éve egy komoly valamirevaló sincs a láthatáron, mikor volna időm rá akkor épp nem jó senkinek, meg nem tetszik nekik a rendszer, ha épp összejön akkor meg figyu, eddig érek rá, mert otthon félbevagyok ezzel-azzal, nanáhogy frusztrálva érzem magam ha adná magát még a dolog, és el lehetne órákig sétálni amikor rájön, hogy mennie kell. A másikkal meg én voltam úgy hogy te jó ég, ennek az estének se lesz sose vége, behülyülök, amikor meg lenne valaki aki nagyon helyes szolid, okos kiscsaj és rendezett élete van, tehát véletlenül se egy amolyan ma meg szokott hülye lotyó, az meg utólag átbeszélve úgy döntünk hogy valóban nem jövök be neki mint pasi, én is szinte láttam ahogy nem találja a helyét mellettem. Bassz, ez gáz.

Szóval ez van, ringyókkal meg seggprimitív partilotyókkal nem ismerkedem, ezeknél a semmi is jobb, csak megutálnám őket egy hét alatt, az ilyen 18-19 éves még szűz vagyok típusú rendesebb csajokra meg nem lenne türelmem, már, egyszerűen én gyorsabban szeretnék haladni, kb max egy hónap alatt el kéne jutni a testi kapcsolatig, anélkül nem megy. A legroszabb helyzetben vagyok, nekem az túl meredek kategória hogy a kiégett velem egyidős nőkkel foglalkozzak, akiket már otthagyott az esküvő előtt a pasijuk, meg családot alapítanának már esetleg már el is pottyant egy gyerek, a 18-19 éves meg bevágja a hülyedumát hogy én fiatalabbra gondoltam, azt még jóformán nem is ismer...

Nem hiszem el hogy nem lehet értelmes szabad 20-22 éves lányt találni a környéken aki egészséges lelki meg erkölcsi nívóval rendelkezik, és beéri egy unalmas de becsületes pasival.

2009. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%
Mert 2 éve egy épkézláb nőt nem találok. Tudom manapság nagy igény, hogy jobban főzzön mint én...de ilyen válogatós vagyok:D
2009. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem próbálkozok egy nőnél sem.
2009. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
45%
17:02-es: egy 25 éves nő nem kiégett! Hogyan gondolod? Én 28 vagyok,de max 23-nak néznek és egyáltalán nem vagyok kiégett,se nem hagyott el a pasim,se nem pottyantottam gyereket ahogy te fogalmaztál.és férjhez menni sem akarok még egy ideig. :) Bocsi csak nem bírom mikor a korosztályomat kiégett pics@knak nevezik...gondolkozzál már...nem tom te milyen nőkkel találkoztál,de nem az a jellemző amit leírtál.
2009. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Bakter a feministák megtámadták a posztot. Sajnos most igaza van az előttem szólónak.Sorry 17.02-es
2009. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%
17:02. Te vagy egy becsületes pali, aki erkölcsi nívóval rendelkező lányt keres, és egyhavi ismeretség után meg akarod fektetni. Szerintem ez üres halmaz...
2009. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!