Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP (éder krisztián) meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP (éder krisztián) meleg?

Figyelt kérdés
annyira úgy néz ki és ha meglátom hányingerem lesz
2009. okt. 10. 20:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
47%
Te is szégyellhetnéd magad mellesleg. Ilyen alpári stílussal emberedre akadtál replicattal. Szóval mind a 2en ostobák vagytok. Egyikőtök egy agymosott fanatikus a másik meg egy tejfölösszájú tacskó.
2011. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
38%

Elhúzhatnál a pi*sába,Replicatoroddal egyutt.

Azért vagyok ostoba,mert Romániában lakom,pontosabban Erdélyben??Jól esne,ha én le buz*ználok ?? Mint ahogy csináljátok ti SP-vel?

2011. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
59%
Nem azzal van bajom hogy mit kedvelsz meg mit nem . Hanem ahogy előadjátok magatokat. Olvasd el amit írtál...
2011. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
59%
Leb.zizhatsz végül is lány vagyok. Inkább örülj neki hogy mellédálltam amikor kellett. Bár ne tettem volna.
2011. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
0%
Megmondtam engem a nemed nem érdekel.Én lesza*lak,nem érdekelsz,hogy lány vagy.
2011. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim válasza:

Nekem qvára elegem van abbol ,hogy szinte állandóan ezt hallania TV-ben: ".....Sp a Tinik kedvence....." meg ilyeneket!(ezzel széégyenítik a Tiniket xD)

Ba*ker én nem értem.. 15 éves vagyok és r*hadtul utállom sp-t (((ahogy az igazat mondó szövegben is megmondják:"sp>2.te vagy a gyurcsány után"))) (Y) xD

Szerintem se hangja se kinézete nincsen neki!!! Bevallom én is hányok tőle!!! Pff..xD(És már hogy a kérdésedre isválaszoljak: Szerintem B*ZI.(és vele eggyütt Flour és MM is az) pfff..vlee(és azt is hallotam 1ik bnömtöl,ami nemtudom h igaz e hogy sp csak az anyja miatt lett híres,már sajna nemtom h miért) De m1.. :D

Inkáább: Éljen a Hard Rock & a Metal^^ Azok az igazi zenék :P http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U <<< Arra nagyon kíváncsi vagyok h mikor fog így énekelni vmeik b*zii? >.<


Üdv:

15/Lány

2011. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim válasza:
100%

NEm tudom h konkrétan meleg e, de ha nem is meleg akkor bisex.

Az információ biztos mivel énis meleg vagyok, és egyik meleg ismerősömmel járt 2 évig...

Szerintem békén lehetne hagyni a témát amugy...

2012. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!