Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP (éder krisztián) meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP (éder krisztián) meleg?

Figyelt kérdés
annyira úgy néz ki és ha meglátom hányingerem lesz
2009. okt. 10. 20:38
 51/97 anonim válasza:
32%
neem csak a fiúk szerint az mert féltékenyek rá
2010. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
41%
miért lennének a fiúk féltékenyekre rá ? :DDDDDD nevetséges
2010. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim válasza:
100%

Dehogy meleg..hívjátok a volt barátnőjét..

230-89-92

2010. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
34%
De még mindig iklyen sok hülye ember van? nem meleg, szaros MÉDIABÁBU egyszer már elmondtam nemtom miért nem lehet felfogni és elég szégyen hogy arra akarják nevelni a korosztályom hogy ez a viselkedés és öltözködés a férfias, normális... és nem mellesleg ezért is van egyre több meleg mert ettől már csak 1 kis lépésre van. És természetesen ez elhülyített médiahányadékon élő tinik ezt be is veszik. A nromális értékrendek már rég elvesztek nem kellenek senkinek...
2010. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
59%

lehet, hogy nem meleg, de külsőre úgy néz ki :P


én is hányok tőle >.< UTÁLOM SP-T!!!!!!!!

2010. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
67%
Miért olyan nehéz elfogadni, hogy valaki tehetséges?:))) Legalább van egy jó előadó magyarországon:) És senki ne írja hogy miért mit tett le az asztalra. Mert ha ismernéd tudnád, többet mint Caramell,Stereo2.0,Lola és a sok többi celeb...A másik,hogy Fiúk nyugi, ha Lola futott volna be ennyire, akkor én is féltékeny lennék rá, és leszbikusnak nevezném;)
2010. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
36%

mért nehéz elfogadni, hogy sp tehetséges??????

MERT NEM AZ!!!!! :)

ebből nyilván leszűritek, hogy nagyon nem szívlelem azt a hülye fejét... ez a kis idióta már azzal bekerül a Fókuszba, hogy borotválkozik... Én is hívjam meg őket magamhoz, mert én meg gyantázok??? HURRÁ...


lehet lepontozni sp fanok (annyira "csípem" a srácot, hogy a "művésznevét" is kicsivel írom, mint szegény Nemecsek nevét)



18/L

2010. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
53%

Nem tehetséges? Mit tudsz te róla? Mert szerinted SP hívta a Fókuszt magához, inkább a Fókusz kereste fel őt, hogy valamivel szerepeljen benne a TV-be mivel mostanság elég felkapott. Mert te meg a gyantáddal lennél benne?! 18 éves létedre elég tájékozatlan vagy;)


Ja és klippet rendez, fotós, retusáló, előadó, és nem sok sikerrel táncolni is próbál.

Szerintem ezt hívják tehetségnek, és nem azt, hogy Lola meg BNF meg mittomén milyen emberek, kidobnak egy klippet amit megcsináltak neki...Sp magának rendezi a klippjeit, és maga írja hozzá a számokat.

Nehéz mi, te lecsúsztál már erről a tehetséges szerepről ugy látszik, ha irigy vagy:D!

2010. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
41%

hú, igazad van, nagyon irigy vagyok rá... mert én nem vagyok olyan "jó" pasi, mint ő, mert nem tudok olyan "jó" számokat írni mint ő, stb, stb...

amúgy én a helyében nem nagyon lennék büszke arra, hogy a saját dalaimat éneklem, mert az a pár ami a rádióban hallható, elég gyér...

bocsi, de ez a rideg valóság :)

2010. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
30%

Az tényleg gyér lehet, mert ugy tudom rádióban nem is játszák a számait:)


Most te az L/18as vagy, mert 86% mindkettőtőknek, de te pasi vagy:) És ezek szerint nem neked írtam az előzőt hanem a csajszinak:) Rád senki se mondta hogy IRIGY:)

2010. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!