Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP (éder krisztián) meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP (éder krisztián) meleg?

Figyelt kérdés
annyira úgy néz ki és ha meglátom hányingerem lesz
2009. okt. 10. 20:38
 21/97 A kérdező kommentje:
csak arra amelyiktől az országnak hányingere van mint pl steiner kristóf
2009. okt. 19. 14:36
 22/97 anonim válasza:
41%

DE azért mert vki csúnya egoista és bun*kó azért mért lenne meleg??Írta vki. Hogy nem lehet vele normálisan beszélgetni..ÉS ezért még bu*zi???

Sztema Kritóf [toom hogy buz*i]DE nagyon kedves élőbe és régebben a tw-be is az volt..

2009. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:
nem azért mert bunkó, hanem mert ahogy megy, ahogy néz, amilyenek a mozdulatai, és valljuk be, ha SP nem lenne híres, hanem csak 1 lenne az 1000ből, és elmenne egy lány előtt az utcán, majd vki rákérdezne hogy tetszik-e neki, azt mondaná, nem!!! És ez azért van mert ha valaki ronda de híres az tetszik a nőknek, de ha ugyanaz csak egy egyszerű emberként él, akkor fúúj....
2009. okt. 22. 17:33
 24/97 anonim ***** válasza:
53%
anyád az meleg köcsög-.-"
2009. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:
neked meg apád a meleg te ge*i
2009. okt. 22. 23:26
 26/97 anonim ***** válasza:
34%
Tod ki a g@cci te tirpák nyomorék:S:@
2009. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
nyomorék az te vagy... szánalom a köbön
2009. nov. 14. 20:10
 28/97 anonim ***** válasza:
31%
meleg???:O forró mint a kályhaxD
2009. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
64%

Tőlem sértegesse, aki akarja ezt a gyereket, nem ismerem, soha nem hallottam őt, ennél fogva nem is érdekel, de jó lenne, ha nem a melegeket aláznátok ezzel a homofób dumával. szól ez a kérdezőnek is. Mert ha hányik tőle, akkor gondolom a megjelenése a fő baja, ami - amennyire én láttam -, tényleg kicsit "olyan". De az önmagában miért baj? Engem nem zaklat fel egy lányosabb megjelenésű fiú/férfi, mert mindenki úgy fejezze ki önmagát, ahogy akarja.

Aki pedig rajongója, annak azt tudom mondani: ha szereted, akkor úgy is szeresd, hogy talán a fiúkat szereti. (nem mondom, hogy így van, ezért írom: talán) Ha a fiúkat szereti, ha a lányokat, esélyed nála ugyanannyi: egyenlő a 0-val. Szóval kár emiatt hisztirohamot kapni. Nekem is volt tinikoromban olyan kedvencem, akit leb*ziztak, de nem foglalkoztam vele. Ez a magánügye.

George Michaelt is mennyi nő imádja annak ellenére, hogy meleg. Ez nem kell, hogy kizáró ok legyen. Ne érezzétek sértésnek, ha ezt mondják rá.

2009. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
36%
Itt a féltékenység beszél! Sajnos akik ezeket a kérdéseket kiirják, az lehet a bajuk, hogy talán rájuk még a lányok se néznek! Nem tudom miért kell valakit lemelegezni ok nélkül! Dalszövegeit amiket ő ír, igazán meghallgathatnád, és rájösz valamire! A másik, hasonlísd össze egy igazi homárral és akkor dumálj! Nem bevédeni akarom, csak felháborít! Nem tudjátok elviselni mások sikerét, és nem médiaszar. Ha utána olvasnál tudhatnád és nem csak összevissza beírsz mindent! Szerintem Barbee vagy Idiot Side előadókat kéne b@sztatni, akik semmit NEM tettek le az asztalra, hogy a tvbe bekerüljenek vagy fellépjenek akárhol is! Meg stb, annyi mindent írnék még... Megjátsza magát, és azért kedves a rajongókkal, hogy azok majd vegyék a CD-t? Ha ezt gondolod akkor egészségedre (Mentalitás 100;)) Csak mindenki elkezd valamit dolgozni, ő ezt választotta, valamiből megkell élnie, te is ezt tennéd ha helyébe lehetnél nem de? és szerinted mások előtt majd önmagát adja hogy a krva életbe már....?
2009. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!