Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP (éder krisztián) meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP (éder krisztián) meleg?

Figyelt kérdés
annyira úgy néz ki és ha meglátom hányingerem lesz
2009. okt. 10. 20:38
 81/97 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezo,hogy ha

Lány vagy akkor:1 nagy budoss ri*anc vagy aki itt kockul gyakorikerdeseken+viseled azta nagy kukás szemuveget amelyet Katy Perry használt a legújabb videojában.

Fiu vagy akkor:szerintem,te vagy meleg,mert te kérdezel ilyesmit és igen Megmerem mondai SP rajongó vagyok és fiu és NEM MELEG VAGYOK ÉS O SEM!Ha meleg lenne lett volna barátnoje???


Na és ilyen konnyen megy nektek az SP ítélés?Na akkor énis tudok :)

Dogoljon meg a tetves cigá*y Fluorotok az új Lájkát dugját fol a se*getegbe,meg a mizut pics*n dugjátok fel.

2011. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
40%
Igen értelmes figura lehetsz. Fogalmazás 1 es, helyesírás szintén 1 es. És még te véded azt a köcs..g Éces barmot? Ugyan már... te sem vagy több tőle... Kár tagadnod
2011. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
0%

Te nyalis kocsog,Erdélyi vagyok és gyorsan írtam,tudom te fa*zfej,hogy a budoss-et így kell írni:budos és azta-t így:azt a!

Szoval te is pont olyan vagy aminek te tartod SP-t !

buz*kám fekudj le és aludj egyet!

2011. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
Te meg ne foglalkozz a magyarokkal te román köcsög.... Hontalan féreg
2011. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
52%

Magyar vagyok te-.-!

Csak te egy olyan,hulye kocsog állat vagy,hogy nem érted azt,hogy Erdélyben magyarok is laknak.

Na tessék te is egy IGAZI MAGYAR VAGY! Aki szídja az Erdélyi magyarokat!

2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
ugyan már... erdélyi magyar, vagy román. teljesen egy kapta fa. a "ketrec" túloldalán élnek és nem itt. (és ez a fele MAGYARORSZÁG. a túlsó pedig OLÁHORSZÁG)
2011. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
69%
REPLICATOR TE IDIÓTA .KÍVÁNOM HOGY AKADJÁL ÖSSZE OLYAN ROMÁNOKKAL AMILYET ÍRTÁL. látom átmosták az agyad. grat.
2011. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
66%

ja és még hozzátenném hogy kedves replicator , egynémelyik cigány értelmesebb nálad. inkább örülnél neki hogy itt ez a szegény fiú erdélyből , beszél magyarul, holott romániába él. erről ő nem tehet!!

MAGYAR LEGNAGYOBB ELLENSÉGE A MAGYAR.

2011. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó,koszonom szépen :)

Egy 13,5 éves Fiú

2011. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!