Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP (éder krisztián) meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP (éder krisztián) meleg?

Figyelt kérdés
annyira úgy néz ki és ha meglátom hányingerem lesz
2009. okt. 10. 20:38
 61/97 anonim ***** válasza:

én (a 18 éves lány) azokat a kommenteket írtam,aminek ott a végén a 18/L

:)

2010. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:

Sp hol férfias?


Hasonlítsátok már össze hogy melyik kevésbé b*zis és melyik férfiasabb? SP vagy ez: [link]

2010. júl. 21. 08:55
 63/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg SP is mindent megtesz, csak reggel 8kor elindul otthonról és éjfélre ér haza, nehéz ilyennek maradnia:) ő is igyekszik: [link]
2010. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:
igyekszik de ez az arckifejezésén kívül máshol nem látszik... nem izmos hanem tinisen szálkás, nem ffias
2010. júl. 22. 15:51
 65/97 anonim ***** válasza:
67%

uristen. XDD én már csak röhögök azokon akik SP-t buz*izzák. -.- XD komolyan mondom nincs jobb dolgotok annál, h őt szidjátok meg lejáratjátok? ha valakit ennyire utáltok, már nemazért, de minek vagytok itt, minek kérdezősködtök róla? -.- én ha valakit utálok, bizt. nem járatom le internetes oldalakon meg nem terjesztek róla ilyen hazugságokat..

és embeer. -.- aki az első képet küldte.. szerinted aki nem izmos kigyúrt 2méteres, az már b*uzi? ennyi eszetek van komolyan mondom.

de annyit mondok, h még mindig sokkaltöbben vannak akik szeretik, azok meg les**arják a ti hülyeségeiteket.. de nyugodtan folytassátok csak, legalább lesz min röhögni. -.- ha nincs más időtöltésetek hajrá.. -.-

2010. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim válasza:
43%
Sp egy meleg f4szkalap és mondhatjátok, hogy irigyelem de qvára nem mivel aids-es is...csak sajnos az a baj, hogy a gyerekek nap mint nap ezt a kis aides, bzi, kocsög gyereket látják és utánozzák!Valljuk be ez nagyon nagy baj.Bocsi a helyesírás miatt de a trágárság szűrű másképp nem engedi.
2010. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim válasza:
16%
Ha ráköpsz, sistereg ;)
2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 szusand válasza:
0%
Igen virít róla !
2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
58%
aidses. XDDDDDDDDD ez szánalom. XDDD te elhiszed h aidses? XDDD uristen. XD még akkoris ha utálod... elhiszed róla a pletykákat. XD de szánalmaaasvagy. XD
2010. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:

9:29! Szerintem meg SP is mindent megtesz, csak reggel 8kor elindul otthonról és éjfélre ér haza, nehéz ilyennek maradnia:) ő is igyekszik: [link]


Két 5 kilós súlyzót emelget és látszik az arcán hogy mindjárt befo*ik

2010. aug. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!