Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk nőknek olyan szőrtelennek lenni mint egy 8 éves kislány?

Figyelt kérdés

Miert az a normalis, hogy csupaszok legyünk mint a békák? Havi gyantazas, vagy heti több borotválás.

Főleg az intim területen való szőrtelenítés zavar (nem bírja a bőröm)


VÉLEMÉNYEK?



2016. júl. 13. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 A kérdező kommentje:
Sokan igy gondoljak, hogy biztos nem szortelenitek. Kepzeljetek el, hogy DE IGEN SZORTELENITEK. A kozmetikusom aki mar huszonéve űzi az ipart, azt mondta, hogy nekem van a legerzekenyebb bőröm amivel valaha dolgozott. Ezert sem ertem, miert muszaj ezt a torturat elviselni, foleg ott lent..
2016. júl. 13. 17:46
 12/87 A kérdező kommentje:
Amikor nem szortelenitettem, csak labon, akkor is igyanolyan igenyes voltam mint mindig. Ugyhogy ne is mondja nekem a kedves valaszolo hogy igenytelen vagyok..
2016. júl. 13. 17:47
 13/87 icu75 ***** válasza:
86%
Én is szőrtelenítettem fiatalon a puncim is ,sose tetszettem magamnak úgy de meg akartam felelni az "elvárásoknak" . Aztán úgy gondoltam hogy inkább magamnak tetsszek,másnak vagy megfelel vagy léphet. Azóta telibe szőrös ott. (Van párom ő így szeret)
2016. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
3%

Na, pl. icu75-höz nem nyúlnék hozzá, bármilyen jó is volt a körítés vagy a randi korábban.

Hát kb ezért kell szőrteleníteni, kedves kérdező.

2016. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
7%

Mert basszus,esztétikus szép és vonzó.

Szőrös punci undorító,beragad a vér,szőrt köpködni.

Erre gondolj,nehezebben fogsz palit kapni ha nem szeded rendszeresen mert a lányok 95%-ának nem is kérdés,hogy szőrtelenítsen és boldogan csinálják.

Már mi is szőrtelenítünk képzeld,én heti 2-3-szor mert drót szőröm van és mégis megcsinálom pasiként is sőt a hasamat is szőrtelenítem meg a mellkasomat.

2016. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
89%
14-es: de jo, hogy nem kell hozzànyùlnod. Van, ki igy is szereti. :)
2016. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
92%

"és boldogan csinálják"


Nem. Megcsinálják, de nem boldogan. Körmöt sem boldogan vágsz.

2016. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
68%

A férfiak többségének nem tetszik.

A borotvált szeméremdomb pedofilos egyébként is.

Az évezredek alatt meg úgy alakult ki, hogy a férfiak a szőrösre gerjednek. Az persze sosem baj ha ápolt a frizura :)

2016. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
2%

16-os

Ez így van, de ha icu75 épp párt keresne és történetesen egy kedves, értelmes csajként jelenne meg a randin, ami jól alakul, akkor ezen a ponton bukna el mindent nálam és mg ki tudja hány férfinál.

Valljuk be, hogy kedvesnek, értelmesnek, csinosnak lenni jóval nagyobb kunszt, ezért a részéről egy szőrtelenítésen elbukni elég balek dolog lenne.

2016. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is nagyon érzékeny a bőröm mellé sötét erős szőrzetem van genetikailag.

De leszedem mindenhol, mert zavar. Persze kipattog a bőröm, de inkább vállalom, hogy érzékeny bőrű vagyok, minthogy tökéletes bőröm legyen, ami úgysem látszik a dzsungel alatt...

Kenem bőrnyugtató krémmel, de az se tünteti el teljesen.

Az korábbi válaszolóval ellentétben én a párom kedvéért hagytam fazonra, de csak néha csinálom olyanra, mert nem érzem jól magam úgy.

2016. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!