Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk nőknek olyan szőrtelennek lenni mint egy 8 éves kislány?

Figyelt kérdés

Miert az a normalis, hogy csupaszok legyünk mint a békák? Havi gyantazas, vagy heti több borotválás.

Főleg az intim területen való szőrtelenítés zavar (nem bírja a bőröm)


VÉLEMÉNYEK?



2016. júl. 13. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:

#15


az ajkakat nem árt borotválni a szőrnyelés elkerülése miatt, de a domb fazonra nyírása a férfiak többségénél tetszetősebb mint a borotválás

2016. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
86%

"Ez így van, de ha icu75 épp párt keresne és történetesen egy kedves, értelmes csajként jelenne meg a randin, ami jól alakul, akkor ezen a ponton bukna el mindent nálam és mg ki tudja hány férfinál.

Valljuk be, hogy kedvesnek, értelmesnek, csinosnak lenni jóval nagyobb kunszt, ezért a részéről egy szőrtelenítésen elbukni elég balek dolog lenne."

Valoban, mert elso randira ùgy megyunk, hogy "muti a nunid!"

2016. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
60%

#22

Milyen kapcsolat az amiben nem lehet megbeszélni azt hogy kinek mi tetszik...


Tehát miért bukik el? Miért nem mondod el neki hogy te hogyan szereted?

2016. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
18%

[link]


Ezért. :/

2016. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
4%
Van olyan pasi, aki szereti a szőrös nőket. Ha ez neked ilyen fontos, keress olyat. Én bi vagyok, és egyik nemből se szeretem a szőröset, nőből legkevésbé se.
2016. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
16%
Ha szőrös szexpartnert szeretnék, keresek férfit. Hát ezért. Volt olyan exem, aki felemelte a karját egy ujj nélküli ruhában és olyan Csubi volt a hónaljába telepedve, hogy mindenki megrémült és szörnyülködött körülöttünk, legyen az nő, vagy férfi. Nem mellesleg fel sem áll rá, ha a szőrt bámulom, nem látom tőle a lényeget sem.
2016. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
0%
Semmiért majd ne szőrteleníts és hallgasd meg hogy ,,nektek nőknek'' mi a véleményetek róla ha valakinek olyan szőrös a lába mint a yetinek.
2016. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
65%
Én meg leszedem teljesen. Én így szeretem. Van akinek ez tetszik, van akinek meg a szőrös. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2016. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
65%

Mert a pasik többsége tudat alatt az éretlen kislányokra bukik: 30 kg, babapunci, szőrtelen, bimbózó feszes cicik.

Egy érett nő (20 éves) teste már "romlásnak indult": narancsbőr, striák, a cicit kikezdi a gravitáció, és szőrös.

Ma az a TRENDI, hogy élete végéig 14 évesnek akar látszani minden nő, mert erre van igény.


És nem kell háborogni. Húzzatok ki a strandra, és jegyzeteljetek, kik után forgolódnak a pasik 12-82 év között.

2016. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
100%
Én rühellek szőrteleníteni (főleg puncit...:(), de magam miatt szoktam, mert nekem nem tetszik (a hónaljamon például soha az életben nem hagytam, hogy megnőjön a szőr). A barátom viszont abszolút leszarja, hogy hol mennyi szőröm van, mert szeret és nem azért van velem mert csupasz vagyok, vagy fazonírozott vagy szőrős, vagy akármi.
2016. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!