Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk nőknek olyan szőrtelennek lenni mint egy 8 éves kislány?

Figyelt kérdés

Miert az a normalis, hogy csupaszok legyünk mint a békák? Havi gyantazas, vagy heti több borotválás.

Főleg az intim területen való szőrtelenítés zavar (nem bírja a bőröm)


VÉLEMÉNYEK?



2016. júl. 13. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:

"Hogy HÁNY NŐ alél el úgy álltalában a szexuális izgalomtol,ha CSUPASZ,SZŐRTELEN TESTÜ FÉRFIVAL hozza össze a sors.."


Én csak a csupasz férfiaktól alélok el. Küldd már át annak a bioszkönyvnek a címét, amiben egyéni szexuális preferenciáknál leírják, hogy a nők mind a szőrös majmokra buknak.

2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Drága egyetlen 81-esem...Mit akarsz te holmi "biosz könyvvel"? Próbálj kilépni a való életbe a monitorod elől,aztán majd nem kell neked biosz könyv...És EGYIK VÉGLETET NE MENTEGESS MÁSIK VÉGLETTEL...ÉN semmi olyat nem írtam,hogy a nők a "szőrős majmokra buknak"...Édes kis bogaram...ÉN azt írtam,hogy a SZŐRŐS PALIKAT INKÁBB VÁLASSZÁK A HÖLGYEK ÚGY ÁLLTALÁBAN,MINT A SZŐRTELEN TESTÜEKET...Mivel én időtlen idők óta folytatok testépítést,sokszor megfordult már a fejemben az,sőt néha meg is tettem a dolgot,hogy a szebben látszó izmok kedvéért egy epillátorral teljesen csupaszra szőrtelenítettem a felsőtestemet derékig...(Gyengébbek és h.ülyék kedvéért megismétlem mégegyszer: A FELSŐTESTEMET...)Én megis voltam elégedve mindig az eredménnyel,viszont egy idő után MINDIG le kellett mondanom erröl a ténykedésröl,mivel az éppen aktuális nőim ÁLLANDÓAN ÉS KIVÉTEL NÉLKÜL a felháborodásuknak adtak hangot az ügy miatt...És azt mondták,hogy a csupasz felsőtestemet simogatva-cirógatva mindig olyan érzésük van,mintha valami "nem egészen férfit" simogatnának,meg ölelgetnének...Ígyhát aztán kénytelen voltam előbb-utóbb minden új nő igényeihez alkalmazkodnom,és meghagynom a szőrt a felsőtestemen is...Persze nem vagyok holmi "szőrös majom",annyi szőr van rajtam,ami pont ideális volt mindig is a nőimnek...Se nem sok,és se nem kevés...Az meg hogy idióták társasága mit sivalkodik örökösen a hsz-eim okán,nem érdekel különösebben...Amilyen szellemi szint uralkodik már jó ideje ezen a portálon, akkor kezdenék inkább aggódni ha dícsérnének sokan...Mert ez azt jelentené,hogy egy színvonalra kerültem az itteni átlagfelhasználókkal...Ennek a ténynek pedig nagyon nem örvendeznék...
2016. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
0%

Nyuszicsibe, te hoztad fel a bioszkönyvet.


Lehet, hogy a te riibancaid mind egy sémára épültek, és ugyanazt mondták - hihető - , de nekem pl. kevés olyan barátnőm van, aki a szőrre bukik, mert a szőrről apák meg nagyapák ugranak be, nem kívánatos férfiak.

2016. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 Titusztitusz ***** válasza:
83-as:Pá kis bogaram...Legyen szép és tartalmas estéd...( Ennyi...)
2016. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

Jaj, ne... csak nem... megsértődtél?


Hisztispitsa.


(Na, ez a férfiatlan, nem a csupasz mellkas.)

2016. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 A kérdező kommentje:
Aki csupaszokat akar az ne itt keresse, nem kell a feszultseg
2016. júl. 29. 19:29
 87/87 anonim ***** válasza:
És aki a szőrösöket, az jöhet?
2016. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!