Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk nőknek olyan szőrtelennek lenni mint egy 8 éves kislány?

Figyelt kérdés

Miert az a normalis, hogy csupaszok legyünk mint a békák? Havi gyantazas, vagy heti több borotválás.

Főleg az intim területen való szőrtelenítés zavar (nem bírja a bőröm)


VÉLEMÉNYEK?



2016. júl. 13. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
92%
Én férfiként rosszul érzem magam attól, ha 4-5 centis szőrcsimbókok lógnak rajtam, főleg a farkam körül, és főleg nyári időszakban elképesztően kényelmetlennek érzem a dzsungelt, úgyhogy vagy borotválom, vagy rövidre nyírom, mikor milyen kedvem van. Ha te nőként szőrösen érzed jól magad, akkor váljék egészségedre.
2016. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
100%

Női fanszőrzet statisztika (18-35 éves korosztály).:


Leszállópálya: 18%

Csík: 8%

Bermuda: 24%

Bélyeg: 1%

Csupasz: 17%

Természetes: 32%


(forrás privátban)

2016. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szőrös szexpartnert szeretnék, keresek férfit."


De ha hetero nő vagyok, és nem tetszik a szőr, akkor így jártam, mert a férfiaknak áll a világ?

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
0%

29-es

Így van, a fiatal, a feszes, a sima, a szőrtelen, ez a vonzó.

Mi ezzel a gond?

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
34-es, hazudsz. A férfiaknak nem számít a külső.
2016. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:

En nem azert borotvalom mert ez a trend azt meg pont lexarom, h kinek tetszik 6 eve parkapcsolatban elek szoval neki az is oke lenne, ha napernyo alakzat lenne rajta:-)


En azert szortelenitek mert igy erzem higienikusnak es tisztanak magam. A szor azon kivul, h beleizzadsz megtart mindent. Vert, pisit, szagokat es ez fuggetlen attol, h napi hanyszor mosod, ezek a dolgok ott vannak akkor is ha te effektive nem erzed.


Van akinek ez jo, van akinek nem, nekem spec nem. Egy pasin nem zavar ha szoros, sot kimondottan ferfiasnak talalom de az h en nokent szoros legyek az konkretan kizart.

2016. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:
Nekem a fazonra nyiras tetszik. Erett, fiatal 20 eves lany vagyok, nem pedig serduletlen 12 eves (ami sok ferfinek bejon)
2016. júl. 13. 20:38
 38/87 anonim ***** válasza:
0%

37-es

A fazonra nyírás is tökéletes, nincs vele baj, de ne legyen "természetes", mert az egyszerűen gáz.

Egy nő foglalkozzon a puncijával, sőt mindenével.

Amúgy nincs jobb, mint egy finom lányka teljesen csupasz punciját nyalogatni.

2016. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 A kérdező kommentje:
Nalam az nagyon ritka, mert nem birom. Szoval szinte mar "unnep" ha full sima
2016. júl. 13. 20:44
 40/87 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ez az évezred üzlete. A szőr ugyanis mindig újra kinő;)


Nem kell hozzá más, csak folyamatos manipuláció a médián keresztül arról, hogy mi a "normális" (minden plakáton, újságban, reklámban) és mi az "UNDORÍTÓ" (ahogy alapvetően, tisztán létezik a tested, az undorító, el ne felejtsd), és nők szorgalmasan tépik, vágják, csonkítják a testüket, értékes órákat és hatalmas összegeket elvesztegetve erre.

2016. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!