Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy év után megkéri a kezemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után megkéri a kezemet?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban ismerkedtem meg a párommal a neten, egy hétbe se telt és összejöttünk. Amennyit csak lehetett találkoztunk, chateltünk. Újév után közelebb költözött, így még több időt tölthettünk együtt. Mostanra már szinte hozzá költöztem, de hetente többször is hazajárok. Az első évfordulónkon szeretné megkérni a kezemet, mivel utána elutazok és 8 hónapig nem fogom látni.


A problémám az, hogy az utóbbi pár hónapban nagyon rossz volt a lelki állapotom. Jól megvagyunk, de félek hogy a szüleim és a család mit fog gondolni/mondani. Szerintem anya nagyon ellenezné, mivel gyors ez az egész és megértem, de tetszik az ötlet egyben. Néha belémhasít azért a realizáció hogy tényleg jó-e ez így. Kb 5 évig terveznénk jegyben járni. (Jelenleg mindketten 21 évesek vagyunk.)


Kérdezzetek még ha tudni szeretnétek még valamit.



2023. jún. 30. 00:49
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
89%

8 hónapig egyáltalán nem fogjátok látni egymást? Ne haragudj, de szinte kizártnak tartom, hogy megmaradjon így a kapcsolatotok.

Konkrétan majdnem a kapcsolatotok annyi idő, mint amennyire távol lesztek egymástól. El fogtok távolodni egymástól, sajnos ez kétségtelen. Ezt még hosszú éveken át tartó kapcsolatok is megsínylenék nagy eséllyel, ha 8 hónapon át nem látnák egymást. Most lehet azt gondolod, hogy a telefonálással, videó chateléssel meg lehet oldani, de szerintem hosszútávon nem. Más lesz az életed, más lesz a napi rutinod, új emberekkel fogsz megismerkedni, új ingerek érnek, a régit már nem lesz könnyű fenntartani, és egy idő után szerintem nem is akarod majd.


Nem azt mondom, hogy 100%-ig kizárt, hogy ez működjön, mert ha valakik nagyon szeretnék egymást, akkor úgyis találnak mindenre megoldást. De véleményem szerint korai ennyi idő után és csak ezért eljegyezni egymást.

2023. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!