Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után már hülyeség arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után már hülyeség arra számítani, hogy megkéri a kezemet?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy érzem, mintha valami nagy dologra készülne...de nem teszi. Szerelmesek vagyunk. Nem kérdőjelezem meg az érzéseit, de mégis mennyi idő kell hozzá, hogy egy pasi elkötelezze magát? Az összeköltözést akarja mindenképpen, én meg jó néven venném, ha előbb megkérné a kezem....

Rosszul teszem?



2014. febr. 27. 16:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Arra még nem gondoltál, hogy ezt vele kellene megbeszélned?
2014. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Minden nap gondolok rá...de akkor elveszne a varázs. Bár, talán már így is elveszett, hogy ezen agyalok.
2014. febr. 27. 16:45
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

De arról már csak beszéltetek, hogy akartok-e házasságot, és ha igen, akkor kb. mikor...

Ha még erről sem beszéltetek, akkor ez a kapcsolat még nem érett meg a jegyességre sem.

2014. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%
6 éve vagyok együtt a párommal, nem kérte még meg a kezem. Pedig 3 gyereket is szültem neki. Nem zaklatom vele, ő tudja mit akar. Persze igazából rosszul esik, de ez van, nem fogom ezzel piszkálni.
2014. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla. Az a fura, hogy kettőnk közül ő az abszolút házasságpárti, mindig is hangoztatta, most hogy megtörtem, most meg mégsem lép...
2014. febr. 27. 16:50
 6/36 anonim ***** válasza:
52%

Még össze sem költöztetek de már házasodni akarsz.


Könnyü tiniként mindent akarni, bele nem gondolva a dolgokba...

2014. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

Ha 20 év körüliek vagytok, akkor igen (hülyeség).

Ha elmúltatok kb. 30, akkor nem.

Ha már 40 felé jártok, akkor nagyon el kéne dönteni, hogy közösek-e a céljaitok, mert ha nem, akkor sajna tovább kell lépned, ha akarsz gyereket.

2014. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%
2 ev utan? Nem kell rohanni, attol hogy osszekoltoztok meg nem muszaj jegyben jarni.
2014. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
35 vagyok, párom 38!
2014. febr. 27. 16:55
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj Kedves Kérdező, de ha nem tudtok leülni és egy ilyen dolgot őszintén megbeszélni, akkor még nagyon nincs itt az idő sem az eljegyzésre, sem a házasságra, sem a gyerekre. Egy valódi kapcsolatban ugyanis ennél fontosabb, kényesebb, kellemetlenebb dolgokat is meg kell tudni beszélni, ha azt akarjátok, hogy működjön. "Elveszne a varázs"? Hol élsz Te tündérországban? 35 évesen ez így elég gyerekes gondolkozás szerintem...
2014. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!