Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés ezek fejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fatgirl13 kérdése:

Az eljegyzés ezek fejében korai lenne?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, párom 34. 9 hónapja vagyunk együtt, ebből fél éve együtt is élünk.

Az együtt lakás is teljesen jól működik, elég sok problémás időszakon vagyunk túl. Ittasan mondott is ilyeneket, hogy majd ha megkéri a kezem és netán nemet mondok, akkor is mondjam majd hogy "Kedvesem, próbáld újra fél év múlva", meg többször éjt szót arról hogy már fejlődhetne tovább a kapcsolatunk. Viszont anyagilag nem állunk túl fényesen, mindkettőnknek elég gyengén fizető melója van, talán ez az egyetlen problémánk.



febr. 19. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te magad hogy érzed?
febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
9 hónap után korai nagyon.
febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
A hazassag egy froesleges papirmunka es felesleges penzkoltes. Ket embert nem a hazassag koteleke tart igazad ossze,hanem az,h osszeillenek ,kiegeszitik egymast.
febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

9 hónap együtt még semmi. 6 hónap együttélés szintén. De ami engem igazán megrémít, hogy ezek szerint a párod szeret piálni.

Egy kapcsolat szépen be tud érni néhány év alatt. Ha minden oké, lehet esküvő, gyerek, akármi, amit mindketten szeretnétek. De egy piással egy percet se lennék együtt! Főleg nem egy 34 évessel, aki még azt a kis szar fizuját is lecsorgatja a torkán. De ez én vagyok.

#3, hadd döntse el mindenki, neki mi a fontos. Neked nyűg a házasság, értjük. Lehet, hogy másnak meg nem az. Mi se költöttünk milliókat lagzira. Kéttanús esküvőnk volt hétköznap. Kb. 1,5 óra utazással. Utána szűk családi körben vacsi. El sem tudtam volna képzelni másképp. De az igenis fontos volt, hogy hivatalosan is összetartozzunk.

febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
9 hónap után szerintem mindenképp korai. Mondjuk a párod már nem fiatal, lehet ezért sietne. Akarna gyereket talán?
febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ház ez nem hangzik túl jól. Részegen hablatyol a házasságról, ennél romantikusabb nem is lehetne :(
febr. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarja kérni a kezed, miért nem kéri meg? Erről csak így celozgatni elég hülyeség a részéről, mert joggal gondolhatod, hogy tényleg ezen gondolkodik, aztán ha nem teszi meg, csalódást okoz.
febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

9 hónap alatt elég sok problémás időszakon vagytok túl?

A házasság nagyon korai.

febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"sok problémás időszakon vagyunk túl"


Fél év alatt? Akkor nem működik jól az együttélés.

febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fél év alatt? Akkor nem működik jól az együttélés."


Nem feltétlen köztük vannak problémák, lehetnek külső okok is: pl. szülő halála, munkahely elvesztése váratlanul, stb.

Tény, hogy az ilyen kríziseknek van egy olyan pozitív oldaluk, hogy megmutatják az ember igazi énjét, hogy hogy viselkedik ilyenkor.

Ettől függetlenül, ha csak részegen hablatyol a házasságról, azt én nem venném komolyan. Sőt, megkérném, hogy álljon le, mert ez azért ennél komolyabb téma.

febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!