Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Elvan a kényelemben - ki van szolgálva, te szépen csendben csinálod a dolgod. A házasság meg csak egy papír.

Ja. Neki.

Hiába vennél vissza, szerintem ebből a szempontból tökmindegy. Nem fog elvenni, Te is tudod.

febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Már soha!
febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elvenni. Egyszer már nős volt, szerintem abból tanult. De ha ennyire férjhez akarsz menni, akkor miért nem olyannal jöttél össze, akinek házasság a célja? 5 év után már azért elég egyértelműnek kellett volna lennie a helyzetnek számodra.
febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%
Neki ez így nagyon kényelmes. Van egy nője, aki szó nélkül kiszolgálja, neki pedig már 10 éve a világon semmit nem kell tennie ezért a kapcsolatért. Mi tart össze titeket? Hogyan képzelitek el a jövőt? Egyeznek a céljaitok, vágyaitok?
febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Hirtelen ugrottunk bele ebbe a kapcsolatba, fiatal voltam és nekem sem volt eszembe a házasság sokáig, sosem piszkáltam ezzel, nem hisztiztem emiatt, de ennyi idő után mostanában elgondolkodtam ezen. Hogy tudnám esetleg mégegyszer a tudtára adni, úgy hogy ne tűnjön se piszkálásnak se hisztinek? Ha azt mondanám neki, hogy a feleséged akarok lenni vagy mi?
febr. 27. 14:18
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fog elvenni csak ígéretni fog, vagy döntés elé állít: vagy ő, vagy házasság mással.
febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%
De miért ne mondhatnád el a saját vágyaidat, elképzeléseidet? Neked nem lehet? Úgy kell élnetek, ahogy neki kényelmes, te meg le vagy tojva?
febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
4es nagyrészt egyeznek a céljaink, nagyon is szeretjük egymást
febr. 27. 14:23
 9/51 anonim ***** válasza:
96%

Nyílt és őszinte kommunikáció. Ülj le vele megbeszélni az élet dolgait. Tisztázzátok, hogy te mit szeretnél, ő mit szeretne, mit vártok egymástól, a jövőtől, az élettől.

Ha a párod számára a te vágyaid, elképzeléseid csak "piszkálás" és "hiszti", akkor az már régen rossz.

febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

9es nem mondott ilyet hogy ne hisztizzek vagy hogy ne piszkáljam, ezt csak én mondom, hogy nem akarok olyannak tűnni :)

Attól tartok ha felhozom akkor erőltetett lesz az egész, ha mégis arra kerülne a sor. Tehát hogy kell ezt jól felhozni, hogy ne csináljak magamból hülyét? :)

febr. 27. 14:29
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!