Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beszéltél vele azóta?
febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
78%
Baromi jók ezek a sztorik, hogy fel év után eljegyzés/házasság meg gyerek. Én sem várnék 10 évet, de basszus azért a kettő között van egy egészséges átmenet. Aztán megy a csodálkozás, hogy ennyi válás van, amikor mindenki a nagy rózsaszín ködben mond igent meg gyárt gyereket, úgy, hogy nem is ismeri a másikat…
márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

42: az en kornyezetemben lassan mar az a furcsa, aki nem csinal gyereket par honapos kapcsolatban. Egy ismerosomnek 13 honap alatt megvolt az eljegyzes, az eskuvo, es a gyerek is megszuletett. Mire a kislany betoltotte a 2-t, a szulei el is valtak (25 evesen).

Folyamatosan rakjak ki a fb-ra, hogy jon a baba, meg az eskuvos kepeket, es en vagyok a bunko, amiert nem gratulalok..mindenki azt latja, hogy “jajhatkisbabaddcukilegyetekboldogok” en meg azt, hogy na megint ket idegen csinalt gyereket az elso szembejovovel.

márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Apósomnak öt gyereke volt három nőtől. Mindegyik azt hitte, a gyerekkel magához köti. Mind a hármat otthagyta. Végül azzal a nővel élt haláláig, akit ötvenes éveiben ismert meg. Szóval azonnal lebabázni egyáltalán nem életbiztosítás.
márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek 43-as, 42-es vagyok. Komolyan nem értem, hogy mire gondolnak ilyenkor az emberek, ez bölcs es átgondolt döntés szerintük? Persze itt gyakorin mindenki 15 éves korától az első parjaval van, akivel egy percet nem éltek együtt, amikor 3 hónap kapcsolat után eljegyezték egymást es egy even belül össze is házasodtak, közben meg már a csaj terhes is volt es azóta 30 éve boldogan élnek…

Biztos ezért ilyen “jó” a válási statisztika🤣

márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

#45

Mind azt hiszi, hogy majd ők lesznek a kivételek. Aztán rendre bebizonyosodik, hogy nem. Ezért nő a válási statisztika, mert képtelenek kinőni a mesék világából. Főleg a nők. A pasik nagyrésze megoldja a problémát elég könnyen. Nekik a mindenkit felcsinálás nem jelent többet annál, mint amikor isznak egy

pohár bort..... Csak nagyon kevés része az, aki tisztességesen foglalkozik a gyerekkel a válás után. És még mindig nagyon sok nő van, aki ezt képtelen és nem is hajlandó végiggondolni a hormongőzben, ami elborítja.

N

márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Beszéltem vele, igazatok volt :)

Csak én nem akartam meghallani az egyértelmű dolgot a nagy ködtől :')

márc. 2. 08:12
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, most mit fogsz tenni?
márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

"megcsinálom az "asszony feladatokat" - Miért venne el, ha így is úgy viselkedsz, mintha a felesége lennél?

10 év köd sok volt. Túl sok.

Sajnálom, hogy így állsz most.

Mit fogsz most tenni?

márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem fog elvenni. Mivel már egyszer elcseszte és válás lett a dologból, nem akar többé így elköteleződni, ha megun csak pakol és megy/ vagy kidob, attól függően melyikőtök házában laktok. Nem kell válási macerával bajlódni, bíróságra járni. Téged büntet azért mert egyszer mással már kudarcot vallott. Kiskaput hagy amivel könnyebb lelépni a kapcsolatból amikor megunta. + Nem te vagy neki az igazi, aki mellett meg akar állapodni.

Mi 1,5 év után házasodtunk, 14 éve vagyunk együtt.

Sose maradnék együtt egy olyan palival akinek annnyit sem érek, hogy ne egy pasim-csajom kapcsolatban éljünk, hanem házastársak.

Egyik barátnőm 8 év után unta meg a barátnősdit. Azóta boldog feleség és anya egy másik fêrfi mellett akivel szeretik, tisztelik és megbecsülik egymást. Egy másik barátnőmet 11 év és 2 gyerek után hagyta ott a pasija, aki szerint " a házasság csak egy papír" és semmit sem jelent, ő bizony elköteleződött. 1 év után feleségül vette az új nőjét, akivel a barátnőjét és gyerekei anyját csalta.

Ne reménykedj, mert elmegy melletted az élet, és egyre jobban meg fogsz keseredni emiatt.

márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!