Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret téged jobban ha összehasonlít vele, ha attól fél ugyanúgy jár, nem bízik benned és emiatt nem is őszinte.


De kérdező egyébként most ne hari rám ha lehetséges, de ha ő neked egyetlenegyszer sem ígérte, hogy el fog téged venni feleségül, csak stagnáltok, gyerek se van, virágot se kapsz akkor miért nem fogtad meg magad és léptél le az 5. év környékén???


"10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi."


"Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír."


Ő nem árul neked zsákbamacskát, egyedül annyiban nem konkrét szavakban, hogy igazán nem szeret téged. De tettekben kifejezi hiszen még virágot se kapsz.

Tök átlátszó.

Te miért nem látod ezt?

Hogyan lehet valaki mellett lehúzni 10(!!!) évet úgy, hogy előtted kimondja, hogy nem fog SOHA feleségül venni?

febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Én exem is ugyanezeket mondta, ő már volt házas…..

Nem akart összeköltözni és mindig azt hozta fel mentségnek hogy ő már egyszer volt házas tehát képes az elköteleződésre 😆.


Mi közöm a múltjához , az hogy egyszer már volt házas , attól ő még nem egy komoly ember és az a tény az én életemen nem változtat.

1 év után elhagytam.

Full szerelmes voltam de az egyéb dolgai miatt teljesen kiábrándultam.

Minél több kifogást, kibúvót hozott fel az összeköltözésre is, annál kisebb lett a szememben, a végén már csak egy 10 éves kisfiút láttam magam előtt aki nem akar felelősséget, fél az elköteleződéstől és soha nem fog kirepülni a mamahotelból.

És 50 éves volt, nem huszonéves ….. az a tipikus teljesen reménytelen eset.

febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
94%

Ne pazarold az időd rá. A te éveiddel szórakozik. Neked semmi közöd az exéhez, a tönkrement házasságához. Ne téged büntessen ezért, ne rajtad álljon bosszút.

Konkrétan kérdezz rá, nyug, nem csinálsz magadból hülyét. Jogos a kérdésed. Ne engedd, hogy elódázza a választ, konkrét egyenes választ adjon, és azonnal.

febr. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, áltathatod magadat mindenféle maszlaggal, de ő ismeri az álláspontodat, te is az övét. Nem fog elvenni. Azzal, hogy ennek ellenére mellette vagy, és titkon vágyakozol, azt erősíted benne, hogy így is elvagy mellette, és végtére is: ő mindent megkap a kapcsolattól, amit akar, miért lépne? Miért kedveskedne, vagy akár udvarolna még mindig (pl. virág), jó ez így neked ...Ez végtelenül szomorú, hogy ennyire természetesnek veszi, hogy vagy neki, és vastagon lesz..ja, hogy Te ennél többre vágynál. Meddig akarod még homokba dugni a fejedet?

Ha neked fontos a házasság, akkor ne holnap, hanem ma ültesd le, és mondd el neki, amit érzel, ami neked fontos, és hogy gondolja át, hogy mit akar, mert ha te tőle nem kapod meg, akkor épp elég időt pazaroltál el. 10 év basszus úgy, hogy 5 éve kristálytisztán tudod, hogy esze ágában sincs újranősülni? Ne haragudj, de h.ülye vagy, vagy akkor ezek szerint neked se fontos annyira!

febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
91%

Ez pont olyan eset mint az enyém huszonéves koromban.

Nem volt önbizalmam, úgy éreztem hogy nem érdemlek meg semmit.

Anyámék elültették a fejemben hogy ronda vagyok, buta vagyok, úgyse kellek senkinek….

Így én nem vártam el senkitől semmit. Nem is kaptam! Egy fagyira nem hívtak meg , volt aki benzinpénzt kéregetett, kvázi kihasználtak.

Mert nem voltak elvárásaim.

Mikor ráébredtem hogy anyámék önző érdekből mondogatták ezeket( hogy velük maradjak és oda adjam az egész fizetésemet), akkor szépen elköltöztem és helyreállt az önértékelésem kb 5 év alatt.

És akkor ismertem meg a férjem aki udvarolt és udvarol a mai napig is. Soha nem jött üres kézzel, és komolyan is vett, fél év után már megfogant a gyerekünk.

De ehhez nekem kellett lelkileg helyreállni mert el voltam kalibrálva.

febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Ne célozgass, hanem mond meg neki, akár konkrétummal is, hogy "Béla, már 10 éve együtt vagyunk, jövő nyáron összeházasodhatnánk, Mit szólsz?"

Ha papírral huzakodik elő nálad is, akkor mondd azt, hogy egy ilyen csekélységet akkor megtehetne érted, mert neked fontos.

Ha azt mondja, hogy nem, akkor meg döntsd el, hogy házasság nélkül is vele maradsz-e vagy sem.

febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
67%

Igazuk van a többieknek. Nem egyeznek a céljaitok és ennek így semmi értelme. Neked fontos a házasság intézménye, neki nem és ezt meg is mondta neked. Volt már nős, nem óhajt ismét belebonyolódni. Vagy annyira csalódott az egészben és olyan hatalmas hercehurca (+ anyagi megterhelés) volt az egész, hogy nem kíván ebben újra részt venni és valószínűleg azért, mert nem szeret téged eléggé ahhoz. Ha te lennél a végzet asszonya a számára, akkor mindent megtenne neked, csakhogy boldog legyél. Elvan melletted, jól kijöttök, talán szeret is téged valamennyire, de ennyi. Nem te vagy számára az a nagy elsöprő szerelem.


Erről a férjem jut az eszembe. Ő ugyan előttem nem volt nős, de mindig mindenkinek azt mondta, hogy ő soha sem nősül meg. Én úgy voltam vele, hogy el tudom ezt fogadni. Mondtam, hogy a házassággal nem szeretném nyomni őt, viszont lassan 30 évesen szeretnék már gyereket, amire ő igent mondott. Nem beszéltünk házasságról, bár én gyakran fantáziáltam arról, hogy megkéri a kezemet. Tudtam, hogy ő nem akarja. Volt bennem egy naiv lányos gondolat, hogy talán mégis én vagyok neki az igazi. Kierőszakolni nem akartam, mert ha ő nem akarja legbelül akkor nekem sem kell. Aztán terhes lettem és minden gondolat újrafogalmazódott benne. Ő hozta fel, hogy házasodjunk össze, mert ennek így kell lennie. Én csak pilláztam, hogy mi? Mert hát mindig azt mondogatta, hogy ő soha sem nősül meg. Ennek tudatában voltam és mivel szerettem őt, lemondtam volna erről a lányos képzelgésről. Utána vallotta be, hogy legszívesebben már egy év után megkérte volna a kezemet, de túl nyuszi volt hozzá és hogy ő maga is megijedt ettől a gondolattól. Fogalmam sincsen, hogy miért. Pedig egy olyan emberről beszélünk, aki simán kiugrik ejtőernyővel egy repülőgépből vagy előszeretettel bunge jumpingol, de attól ödszekullantotta magát, hogy feltegyen nekem egy kérdést. Én ezt pár év után kihoztam belőle, de az ex barátnőjét nem vette el 10 év után sem. Persze, rettenetesen problémás egy hölgy volt (ehhez kétség sem fér), viszont nála nem érezte ezt. Akkor határozta el, hogy ő biza soha meg nem nősül.


Tudom ez a másik oldal és nem a te cipőd, csak el akartam mondani neked, hogyha a férfi a megfelelő nővel van együtt, akkor azonnal képes néhány éven belül megnősülni. Úgyhogy elég volt az a 10 év, amit rápazaroltál. Szakíts vele és keress egy olyat férfit, akinek nem derogál a házasság intézménye, vagy el is fogadhatod, hogy soha nem leszel a felesége. Te döntöd el.

febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
55%
"Csodálatos", amikor valaki ilyen agyi szinten van mint a kérdező. 10 éve várja a nem létező csodát. Ahhh....tiszta mese....
febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem 3 ev utan hazasodott ossze velem, a masodik felesege vagyok. O tudta, hogy en hazassagban kepzelem el az eletemet, lejjebb nem adok, engem pedig nem erdekelt, hogy az o hazassaga kisiklott, attol meg a kovetkezo lehet jo.
febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő megmondta neked őszintén és nyíltan, hogy nem fog újra megházasodni. Nagyon sajnálom, hogy 10 éve reménykedsz.
febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!