Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod másképp felhozni, minthogy szeretnél házasságot és már itt az ideje. Ha elkezdi, hogy nincs, nincs rá pénz, várna még akkor dobd ki mert nem fog veled házasodni.
febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog. Soha.

Esetleg ha el akarnád hagyni mivel neked ez a célod, hogy feleség legyél egyszer, na akkor tán ráébredne, hogy ha tényleg szeret és jó együtt akkor elvesz. Különben nem hinném.

febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
81%

"hogy kell ezt jól felhozni, hogy ne csináljak magamból hülyét" - már rég hülyét csináltál magadból. Ellátsz minden feladatot, amit egy feleség szokott, de esze ágában nincs téged elvenni, ugyanis ha lenne, már elvett volna. 10 év alatt másnak háza, 3 gyereke, kutyája lesz, neked meg a kezed nem bírta megkérni, de még egy szál virággal sem képes kiszúrni a szemed évek óta.

Én pakolnék a helyedben, eleget vártál és csicskáztál neki. Ő nem érdedmli meg, hogy vele legyél.

febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
96%
Szerinte a házasság csak egy papír, hát akkor tépje össze az útlevelét, meg adja oda neked az összes pénzét kp-ban, hisz az is csak egy papír. Oh, wait!
febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
89%

Őszinte/nyers leszek.


Te nem feleség-material vagy számára, az exe volt és ennyi.

Ha flamingók másznak ki a hátsódból, vagy plasztikai sebészeten veszel részt akkor se leszel a felesége.

Csak egy cseléd vagy, akit "nagyon szeret és tisztel", de természetesen azt nem mondja el, hogy SOSEM leszel a neje.

Már említetted neki 5 éve, utaltál rá és nem történt semmi. Még 10 év után se leszel "-né"!


Szerinte "csak" papír a házasság, de ez nem igaz, "csak" téged nem akar feleségül venni, mert nem szerelmes beléd.

febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
89%
15, pontosan. Az álomnőt mindig gyorsan magukénak akarják tudni, meg is kérik őket max 1 éven belül. Te 10+ éve vársz, mégis mit gondolsz, mi fog történni?
febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kell ítélkezni valaki felett mert az nem akar megházasodni, függetlenül attól, hogy volt e már az.


Ő egyértelműen nem akar.


Neked kell osztanod szoroznod, hogy mi éri meg.


Házasságot leszámítva mi az ami nem jó még??

Ha minden más viszonylag tökéletesen működik akkor nem biztos, hogy el kéne dobni ezt 10 év után.


De. Te viszont házasság párti vagy neked ez hozzátartozik, elvi kérdés egy kapcsolatban. Így hát...ha nem akar elvenni valószínűleg szakítanod kell.


Aztán eleve így keress majd mást, hogy ha megvan a randi akkor szépen elmondod neked mik a ez elképzeléseid, házasság..gyerek...stb. És ha ez neki nem, akkor nem mész bele.

febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
88%

#17:


Ez nem ítélkezés, én se akarok és nő vagyok, de az én párom tudja első perctől fogva és ő se akart soha nősülni, nekünk nem fontos.


Akinek fontos,mint a kérdező ne maradjon vele.

A párja őt nem akarja elvenni, nem érzi, hogy lenne értelme.


Ha az "Igazi" lenne számára már elvette volna, nem hagyná, hogy az ex bezavarjon.


Ennyi.

febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
10%

Egyszer megégette a kezét és elég volt.

Ettől függetlenül biztosan nagyon szeret.

febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
96%

Az asszony szerepet hozod, kvázi úgy bánsz vele mintha hajlandó lett volna elköteleződni.

Se egy virág, se semmi?

Én 42 vagyok, tapasztalt nő, 1 évet vártam egyszer 1 pasira, nem többet. Azóta férjem van, de ő rögtön közölte hogy gyereket akar és házasságot .

Azért én inkább nyitva hagynám a kaput hogy ne zárkozzak el teljesen egy normális lehetőségtől és nem is tölteném be a feleség szerepét, a feladatokat ha úgysem akar házasságot.

Mondom: 1 évet pazaroltam olyanra aki nem akart elköteleződni és amúgy egy szál virágot is sajnált tőlem.

Vigyázz mert a pasik képesek párkapcsolatot színlelni hogy szexet kapjanak…..

febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!