Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%

Tudod hány pali van aki nem akar házasságot, nem akar gyereket és amikor elmegy 10 -15 év, akkor dobbant, lelép egy 20 évvel fiatalabbal akit el is vesz feleségül és le is gyárt 2 gyereket gyorsan?

Ne pazarold az éveidet, már 10-et kidobtál belőle….

Közöld vele nyíltan , egyértelműen és ha vonakodik akkor keress mást. Ne 40-50 évesen kelljen keresgélned……

febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
febr. 27. 16:25
 23/51 anonim ***** válasza:
71%

Meg nézd meg a szüleidet.

Apád biztos nem 10-20 évig vonakodott a házasságtól, gyerekvállalastól.

Barátnőm anyja is elmesélte hogy a férje annyira szereti őt és szerette hogy az esküvőn pityergett a meghatódottságtól.

Bizony vannak ilyenek és NEM csak a filmekben.

Anyámék is 6 hónap után kötöttek házasságot.

Egy munkatársam egyszer azt mondta hogy aki nem kéri meg a kezemet fél év után, tehát nem fél hogy valaki másé leszek, az nem szeret igazán. Ez egy pasi volt.

Rögtön azzal nyitott a férjem hogy házasságot, családot akar.

A többi meg csak ingyen szexet, cselédet, szakácsot, takarítónőt akart. Még félre is mentek…….

Hugomat is elvette a barátja 2 év után, nővéremet is a férje 1 év után.

febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon agyalj, hogy vajon hogy hozd fel a témát. Emiatt ne érezd magad hülyén. 10 évet elpazaroltál a drága éveidből, teljesen jogos a kérdésed. Semmibe sem néz téged, ha még egy szál virágot sem képes venni neked. Természetesnek veszi hogy vagy és kiszolgálod. Hát ne legyen az...

A saját akaratoddal foglalkozz, ne az övével. Egy életed van neked is.

febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
23as,igen én is ilyen családból jöttem, házasság aztán gyerekek, ezt láttam otthon, így ezért ennyi idő után szerintem jogosan szeretném.
febr. 27. 17:17
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Akarhatsz házasságot nyugodtan, de tőle hiába várod. Más férfival kell ismerkedni.
febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnálom, Kérdező. Nem tudom, hány éves vagy, de alighanem a legszebb éveid mennek a süllyesztőbe. Ennyi év után rettenetesen nehéz újrakezdeni, de erősítsd meg magad, és vágj bele. Egyenesen mondd meg neki, hogy eleget vártál. Vagy rászánja magát a házasságra, vagy elválnak útjaitok. Ha szeret, és ragaszkodik hozzád, meg fogja érteni. Ha nem, akkor sajnos vége. De a saját érdekedben ne várj tovább, 10 év már több volt mint elég.

N

febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon szép munkatársam régen, igazi bombanő.

Azt beszélték róla hogy hatalmas szerelem volt az előző kapcsolata de a pasi 10 év után is vonakodott az esküvőtől. A csaj szakított és 6 hónapon belül megházasodott, ez a mostani férje és van egy gyerekük is.

Akit elhagyott az meg kiment külföldre és egyedül van……

Szerintem a nő jól tette mert lehet hogy még mindig azzal lenne aki nem veszi el és akkor gyereke sem lehetne mert már azóta 45 körül van.

Az idő a legértékesebb, ne rabolja senki tőled feleslegesen.

A másik meg , hogy van az hogy nem hoz neked virágot se?

Én nem tudnék olyannal lenni.

A férjemet 35 évesen ismertem meg, el is vett feleségül és sokszor hoz nekem csokit amikor jön haza a munkahelyéről.

Körbeugrál még mindig.

febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer már volt házas, sohasem fog elvenni.


Én sem vennék el másodszor senkit, mert volt alkalmam megtapasztalni, milyen fincsi, egyszerű dolog a válás.


Bár én nem kamuzok, hanem megmondom a legelején.

febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

És attól, hogy volt házas vegye el az ezzel járó dolgokkal az örömet egy másik nő elől, akit jobb esetben még jobban szeret?

Persze mindenki maga tudja mit szeretne, de az jó, ha nem árulsz zsákbamacskát.

febr. 27. 20:39
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!