Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem valaha a párom?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, 5 év után szóba hoztam neki, de semmi nem történt, később célozgattam, szintén semmi. Neki volt már előtte felesége, akit pár hónap ismeretség után el is vett, nekem pedig nem volt férjem.

Ismerősök ha kérdezik barátom rávágja, hogy nem vagyunk házasok és minek is, az csak egy papír.

Nem merem felhozni neki, mert jönne a kifogásokkal. Önmagában ezért nem hagynám el, de rosszul esik ez az egész. Persze megcsinálom az "asszony feladatokat" lehet ez a gond és vissza kéne fogni magam? Egyébként jól megvagyunk, bár évek óta nem kaptam pl egy szál virágot se, ha ez számít. Szerintetek? Rámunt?



#eljegyzés #házasság #gyűrű #vőlegény #Nem vesz el #Nem akar el enni?
febr. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, utolsó és mennyi, de mennyi ilyen sztori van, hogy hosszú évekig élnek barát-barátnő kapcsolatban, akár 8-10 évig, az utána következő csajt meg nagyon max 1 év után feleségül veszi.


Placeholder girlfriendnek hívják azt, aki hagyja magát éveig hülyíteni. Nem egy férfi újraházasodik akárhogy is ért véget az előző kapcsolata. Ha tényleg ennyire félne, mert egyszer szarul járt, akkor kapcsolata sem lenne. De érdekes, nő ugyanúgy kell mellé, csak neki ne kelljen felelősséget vállalni. De majd kérdező eldönti, megfelel-e ez neki így.

márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!