Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők akikkel felbontották az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akikkel felbontották az eljegyzést. Ti ezt hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
(Én tervezem felbontani. F)
márc. 7. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Semmiben nem különbözik egy sima szakítástól.Szerintem hálát kell adni Istennek, hogy ilyennel nem házasodsz, nem szülsz neki gyereket.Én mindenben a hasznot látom, így ebben is.
márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk valahogyy ugy volt hogy megbeszéltük h kimegy kulfokdre pár hónapra mert jó lesz plusz tőkének a közös házba h kevesebb elgyen a hitel.(amúgy én akartam kimenni de lebeszélt róla hogy en maradjak mert majd legyen gyedem meg ilyenek a magyar m.viszonnyal-korabban amugyis kint dolgoztam a kapcsolatra ez nem volt hatással)


Na es szoval kiment. Kintrol elkezdett betegesen féltékenykedni de akkora balhékat kreált is hogy már idegileg engem is kicsinált.

Korabban még amikor látogatásokra haza is jött en örömmel vártam fogadtam majd kibújtam a bőrömből, de erre megkaptam azt hogy miert sminkelek(egy szinezett labello volt csak a sminkem!!) biztos pasizok és a hatalmas örömömböl az lett hogy elkezdtem könnyesedni és mélységes fajdalmat éreztem.


Na es szoval a végén hazajött végrr végleg. Folyamatosan mart vádolt, a penztol bekapzsult olyanokat vágott hozzám h biztos a pénze miatt vagyok vele(munkanélkuli volt amikor összejöttünk, de az ugy valahogy elfelejtődött neki sok évvel ezelőttröl) és olyan balhéink voltak, hogy hihetetlen. Ez mellett kifele is kezdett kacsintgatni uj kocsi kéne meg uj nő..

Egy étteremben aztán egyszer megint balhéztunk de kulturáltan és suttogva és leginkább nonverbalisan, az nekem már végképp betett idegileg.

És a képembe vágta hogy vége nem bírja, elege volt befejezte velem! (Szemtől szemben ültünk egymással étteremben asztalnál.)Erre én csak annyit reagáltam (mivel.kulturált a balhé mert nyilvános) hogy határozottan bólintottam erre és szalutáltam egyet egyenes háttal ülve tisztelettel. Hogy rendben is van hogy vége!


Azonnal könnybe lábadt a szeme. Akkorát ütött neki.


És szoval még jegyesként mentünk be kajálni, de már exekként jöttünk ki egy szép tavaszi máj 1-jei napon.

márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ez egy élet igenlő felfogás. Jó ez. Vagy agymosott. Maradjunk inkább a jónál.

Ugyan akkor nem értek egyet, hogy ez egy szimpla szakítás. Szakítás, és eljegyzés felbontás… A különbség észlelhető.

márc. 7. 18:24
 4/26 A kérdező kommentje:

Kettes. Sajnálom. Ugyanakkor nem a kérdésemre válaszoltál, inkább csak kiírtad magadból a te történetedet.

A kérdésem az eljegyzés felbontása utáni megélésre irányult. Te meg azt írtad le főként, hogy hogyan jutottatok el odáig. Elismerem, szomorú a történeted. Csak nem releváns. A végét leszámítva. Azért nem baj hogy leírtad. Hogy kiírhattad magadból. Esetleg még ha van kedved/erőd/motivációd a május 1 utáni időszakot is leírhatod.

márc. 7. 18:30
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Semmi különös, nem más, nint egy szakítás. Akivel együtt vagyok, azzal eleve komolyan tervezek. Nekem nem kell eljegyzés meg esküvő ahhoz, hogy komolyan tervezzek. Akivel nem tervezek komolyan, azzal bem vagyok együtt. Így az eljegyzés felbontása sima szakításnak minősül.

Azt te tudod, hogy milyen típusú a másik, milyen a karaktere, hogy majd tombol, vagy zsarol, nagy hisztit rendez vagy csendben tudomásul veszi, elvonul és többet nem akar látni, legfeljebb jól elátkoz.

márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mivel addigra már lapos volt a dolog, annyira nem viselt meg, gondoltam már rá sokszor én is.
márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem mindegy, hogy szimpla szakítás volt, vagy mindörökké jegyesek voltatok, a szakítás ígyis-úgyis fáj. Nincsen az, hogyha valaki a fiú barátom akkor kevésbé fáj, mintha vőlegényem lenne. Valaha úgy érezted, hogy tervezed vele a jövődet, de már nem. Elmúlt a nagy szerelem, elmúltak a nagy érzelmek. Én is bontottam fel jegyességet szakítással, mert azaz ember full toxikus volt. Tönkretett lelkileg az utolsó néhány év vele, így azt mondtam, hogy szeretném, ha vége lenne. És hidd el, annyira nem számított, hogy van e rajtam jegygyűrű avagy sem.
márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Az volt a kérdés hogyan éltem meg!

Arra válaszoltam. Hogy sík ideg voltam de nem a bontástól hanem Tőle! és teljes tisztelettel kulturáltan bele is egyeztem!

márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az eljegyzés felbontását hogyan éltétek meg. Nem a kapcsolatot az eljegyzés felbontásáig. A bontás után időszak érdekelt. Pl hogy megnyugvással éltétek meg az utáninidőszakot, vagy fortyogtatok a dühtől, mert teljesen váratlanul ért ez a döntés. Pl azt hittétek minden rendben van, mindjárt esküvő, erre felbontotta az eljegyzést… Nálam ol a felszínen minden rendben tűnőnek tűnik, a kapcsolatot a legjobb tudásom szerint tovább működtetem (közösen) de nem lesz esküvő. Csak még nem tudja. Még nem találtam ki hogyan közlöm, hogy ne hideg zuhanyként érje. De húzni sem akarom mert az sem jó. Az kibaszász lenne, még ennél is jobban. A te leírt dolgaiddal kapcsolatban nem vitatkozok. Elolvastam.
márc. 7. 18:44
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Írtam, nyugi volt, jobb volt így, hogy meghozták helyettem a döntést. Bár nem hiszem, hogy releváns a te szempontodból, mert ha a te nődet készületlenül éri, akkor lehet cirkusz, apátia, bármi, személyiség függő.
márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!