Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők akikkel felbontották az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akikkel felbontották az eljegyzést. Ti ezt hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
(Én tervezem felbontani. F)
márc. 7. 18:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, rohadtul idegesít az agresszív, kioktató stílusod.

Nem dogok neked semmit megválaszolni, mert még neked áll majd feljebb.

márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Valahogyan nem tudom elképzelni, hogy felbontanak egy eljegyzést, és akkor a sértett fél majd jó pofát vág ahhoz, hogy feleségnek ugyan nem kellett, de barátnőnek azért még jó lesz továbbra is. Nàlam a min. az lenne, hogy akkor lehet elmenni a pcsába. Használj ki mást.
márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, túl fogja élni, találni fog nálad jobbat. Nincs sok értelme mások élményeit firtatni, mert minden ember más, de az közös, hogy mindenki túlélte és mindenki örül, hogy nem kellett tovább húznia egy céltalan kapcsolatszerűségben.
márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

11: Szerintem nem neked kell megválaszolnod a kérdésem ha így érzel. Nyugodtan enged tovább a kérdésem. Főleg ne idegeskedj miatta(m).


12: Valamit félreértesz. Itt lezárás is lenne. Szóval az eljegyzés felbontásával nem lenne tovább barátnőm sem. Szóval lapátra kerül. Nem maradunk egymás élete része.

márc. 7. 19:25
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ezen agonizálni, ne legyél gyáva, tedd meg mihamarabb, aztán mindketten mentek másfelé. Minek húzod az idejét?
márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"kapcsolatot a legjobb tudásom szerint tovább működtetem (közösen) de nem lesz esküvő. "

Ez lenne a lezárás? 🤔

márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező hiába hurrogtad le a 2es valaszt baromi fontos az előzmény. Ha f.szkalap voltál a te nőd is fel fog lélegezni, ellenben ha azt hitte minden rendben, kiakadhat rendesen. Ezt nehéz így megmondani. Én ismertem olyan párt akiknél az esküvő előtt 2!! héttel szakított a vőlegény..szegény menyasszony kivolt. De végül kiderült hogy csalta es az exének csinált gyereket..szóval egy idő után úgymond örúlt a csaj hogy időben megszabadult tőle. De persze baromi sz.rul erezte magát , végülis az egész rokonság meg baráti kör készült már..
márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%

7-es vagyok.


Ja innen fúj a szél. Nem tudod, hogy szakíts vele, mert be vagy kullatva. Elhitetted vele, hogy így szereted, úgy szereted, ő meg már az esküvői ruháját próbálgatja, de te meg olyan sunyi vagy, hogy képtelen voltál előbb megmondani azt, hogy baby, itt a vége. Értsd már meg, hogy teljesen mindegy, hogy az a gyűrű az ujján van vagy sem, nem fáj jobban a szakítás tőle! Legyél férfi és mondd meg neki, hogy Te Juli, nem szeretlek és szakítani akarok veled. Mi lesz a reakciója? Sírni fog, lehet könyörögni. Az is lehet, hogy a cuccaidat a nyomorult gyűrűddel együtt fogja az ablakon kibszni. Ekkora faxnit csinàlni egy szakításból...

márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok egy hapsit sem komolyan venni, amíg csak eljegyzéssel bohóckodnak. Velem több ilyen is volt, ez nálatok semmit sem jelent, csak a nő megtartására, további használatára irányul, nagyobb manipulációval. Nekem ez okozott mely sebeket, mikor minderre rájöttem a szakítások után.
márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Rettentő ellenszenves a stílusod, bro. Szakíts a csajjal minél előbb, szerintem meg fog könnyebbülni.
márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!