Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után már hülyeség arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után már hülyeség arra számítani, hogy megkéri a kezemet?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy érzem, mintha valami nagy dologra készülne...de nem teszi. Szerelmesek vagyunk. Nem kérdőjelezem meg az érzéseit, de mégis mennyi idő kell hozzá, hogy egy pasi elkötelezze magát? Az összeköltözést akarja mindenképpen, én meg jó néven venném, ha előbb megkérné a kezem....

Rosszul teszem?



2014. febr. 27. 16:39
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülyeség.Szerintem várj még egy kicsit, ne próbáld erőltetni a dolgot.
2014. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kicsit idősebbek vagyunk, közelebb a negyvenhez. Két és fél éve vagyunk együtt, de most gondolkoztam el rajta, hogy egyáltalán akar-e tőlem valami komolyabbat. Már éltünk együtt, most költöztünk újra össze. Poénból beírtam egy köz. oldalon, hogy "eljegyezve", jöttek a gratulációk, az ő rokonaitól is. Amikor ezt elmondtam neki, elég érdekes volt a reakciója... Fel akarta hívni az egyik rokonát, hogy megnyugtassa; nem igaz az eljegyzés, csak én szórakoztam. Egy éve még együtt nézegettük a gyűrűket a kirakatban... Majd megbeszélem vele, ha meggyógyul. Szerinted?
2014. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Na, most akkor mindenkinek!


Megkérte a kezemet hétvégén!!!!

Nagyon boldog vagyok, életem legszebb napja volt!

Azért nem éltünk együtt eddig, mert viszonylag messze lakunk egymástól, mindkettőnknek állása van. Páromnak stabil méghozzá, ami a mai világban nem elhanyagolható. Én fogok költözni, amint sikerül a közelben munkát találnom.

Sokat gondolkodtam azon, amit mondtatok.

Lehet éretlen vagyok, de inkább álmodozó! Miért baj az, hogy arról álmodsz, hogy a párod megkérje a kezedet anélkül, hogy megbeszélnéd, szájába rágnád, sugallnád neki, hogy erre vágysz? Ő a tökéletes társ...és mivel eddig minden gondolatomat kitalálta, tudtam...ezt is kifogja, és valóra váltja az álmomat!

35 éves vagyok, és nem akartam korán beleugrani egy összeköltözésbe...hisz volt már pár elcseszett kapcsolatom. Ez a kapcsolat viszont életemben a legjobb, ami történt velem. Pontosan tudom, hogy lakva ismerszik meg a másik...hisz nem vagyok mai csirke, éltem már együtt másokkal is. Most viszont nem tévedek.

Ti! Felnőtt, érett emberek! Nektek nincsenek álmaitok? Aki megbeszélte ezt a párjával...valljátok be! Nem esett volna jobban nektek, ha a párotok saját elhatározásából kéri meg a kezeteket, és nem miután megbeszéltétek, hogy akarjátok?

2014. márc. 3. 15:38
 34/36 A kérdező kommentje:

És nincs baj a kommunikáció terén...de ha mindenki mindent le tudna kommunikálni a párjával, családjával, környezetével, akkor ez az oldal nem is létezne!


És a "kedvenc "válaszom mindig az: hogy miért nem beszélitek meg egymással?

Van az a szitu, amikor nem akarom vele megbeszélni.

Ám, mivel már megkérte a kezemet, őszintén elmondtam, mit szeretnék, hogy szeretném, stb...és tudtam, hogy meg fog kérni, mert beszéltünk a házasságról, de én nagyon sokáig nem voltam házasságpárti, ezért habozott eddig. Ha őt nem ismerem meg, ma sem lennék az!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2014. márc. 3. 15:48
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez éppen fordítva van! Pont az a meglepő, ha valaki két éven BELÜL kéri meg a nő kezét, ugyanis kell annak idő, hogy kiderüljön, hogy mennyire illetek össze. Sőt, szerintem éppen hogy előbb össze kell költözni és akkor kiderül, hogy valóban hogy tudtok együtt élni! Majd csak ezek után van értelme eljegyzésen gondolkozni. (Különben is maga a papír, majd egyszer a házasságról, nem garantál olyan sokat, bocs.)
2014. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Gratulálok Nektek!
2016. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!