Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után már hülyeség arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után már hülyeség arra számítani, hogy megkéri a kezemet?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy érzem, mintha valami nagy dologra készülne...de nem teszi. Szerelmesek vagyunk. Nem kérdőjelezem meg az érzéseit, de mégis mennyi idő kell hozzá, hogy egy pasi elkötelezze magát? Az összeköltözést akarja mindenképpen, én meg jó néven venném, ha előbb megkérné a kezem....

Rosszul teszem?



2014. febr. 27. 16:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Először költözzetek össze ...ha minden oké továbbra is utána gondolkodj azon ,hogy megkérhetné a kezed .Nekem 12 év együtt élés és iskolás gyerek után kérte meg a párom a kezemet ! Oké a ti helyzetetekben érthető ,hogy nem akarsz ki tudja mennyit várni ,pláne ha közös gyermeket is szeretnétek ,de ne tedd az összeköltözést lánykéréstől függővé .32/N
2014. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem veszne el a varázs. Mi a megismerkedésünk után pont két évvel jegyeztük el egymást. 33 és 34 évesek voltunk akkor.

Beszéltünk arról már, hogy össze szeretnénk házasodni, mégis meglepett a gyűrűvel :)

2014. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%

Még simán megkérheti a kezed. Nekem a párom akkor kérte meg a kezem, mikor több, mint 3 éve már együtt voltunk.

Ha teszem azt már 10 éve élnétek így együtt, akkor azt mondom, hogy nem akar házasodni és így jó neki.

Mennyi idősek vagytok? Nem beszéltetek még a terveitekről?

2014. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi, most látom, hogy hány évesek vagytok...
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nem nem tudunk, nem érzem úgy, hogy ezt kéne tennem.

Az mennyivel jobb, hogy te megbeszélnéd vele, és elmondaná,hogy mit hogy akar. Itt már felmerülhet benned, hogy vajon igazán akarja e, v. csak azért mert te feldobtad a témát, úgymond kierőszakoltad, hogy megkérjen. Ennek mégis hogy lehet örülni?

Az álmok nem vesznek el felnőtt korban. Attól még lehet ábrándozni.

Itt nem igazságot kell osztani!Sok ember mondja el a véleményét, mindenkiét meghallgatom. Ez volt a célom, és nem az, hogy bírálják a cselekedeteimet.

Azért a kioktató válaszokat is köszönöm. Eszembe juttatják miért nem látogattam az oldalt 2 évig.

2014. febr. 27. 17:25
 16/36 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat szívből köszönöm.
2014. febr. 27. 17:29
 17/36 anonim ***** válasza:
39%

Talán soha sem fog megkérni, én sem tettem meg. Viszont amikor a barátnőm közölte velem, hogy férjül vesz, én nem tiltakoztam, csak azt mondtam, hogy pár nappal előtte szóljon, hogy ne tervezzek programot. Ő és a szülők mindent elintéztek. Amikor indulni kellett az esküvőmre, mindenki beült az autójába, csak én ücsörögtem egyedül a kertben, rövidnadrágban. Romantikus mi??? Ennek már 12 éve. :)

Ne várj tovább, kérd meg te a kezét.

2014. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A kioktatást gondolom rám értetted ... pedig hidd el nem annak szántam . Azért köszi a lepontozást !!! 11 .válaszoló
2014. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%

Kioktatás akár nekem is szólhat, pedig nem az volt a célom, sajnálom ha úgy érezted. Leülni megbeszélni pedig nem az eljegyzést kell, mármint nem leültetni és direktbe rákérdezni, hogy mikor is akarsz elvenni. De megbeszélni azt, hogy mit vártok az élettől és főleg egymástól, mik a prioritások és ezek mennyire egyeznek, milyen sorrendben elfogadható nektek, hogy a legnagyobb események megtörténjenek veletek. Ez még messze nem arról szól, hogy bármire is rákényszerítenéd, arról nem is beszélve, hogy a legtöbb férfinek egy eljegyzés semmit nem jelent és eszükbe sem jut, hogy a nő arra vágyik ( "sajnos" nem olvasgatják a gyk-ek erre vonatkozó részeit :-) ).

Álmodozni pedig szabad és kell is, csak nem kell összetéveszteni a "várja hogy a sült galamb a szájába repüljön" jelenséggel.

2014. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
90%

Lehet, hogy még számára nem jött el a megfelelő pillanat! a lényeg az hogy mindketten ezt akarjátok!

Ismerek én is a baráti társaságunkból olyan párt ahol a férfi 8 év után kérte meg a lány kezét( pedig a lány már évek óta várta), mert akkor már az esküvő is szóba jött és nem akarta azt hogy évekig jegyben járjanak!

Szóval türelem lehet holnap megkéri a kezed!

2014. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!