Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm régebben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régebben nagyon szerette volna, ha eljegyzem. A hétvégén megkértem a kezét, de nemet mondott. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta, túlhúztam a dolgot, hogy túl sokáig vártam vele és az évek alatt ő sajnos benne "megtört" valami.

Azt állítja, hogy eleinte még reménykedett, egyre csak várta és várta, hogy mikor kérem meg, mert akkoriban még nagyon szerette volna, de mivel mindig hiába várt, így egy idő után belefáradt és mostanra eljutott odáig, hogy már nem akar menyasszony lenni.

Azt mondta, hogy ettől függetlenül szeret és nem akar szakítani velem, de ő már nem vágyik se eljegyzésre, se lánykérésre, se családi ünneplésre, semmi ilyesmire, igazából már nem is érdekli ez az egész. Azt mondta, ne haragudjak rá ezért, de neki ennyi év után ne adjak semmiféle gyűrűt, mert ha eddig nem kértem meg a kezét, most már minek? Szerinte már tök felesleges lenne... :(


Nem tudtam, hogy benne ilyen negatív érzések vannak, hiszen sose mondta, sose beszéltünk róla. Régebben célozgatott rá, hogy szeretne majd eljegyzést, én csak ennyit tudtam, és én is így készültem, mert én is szerettem volna majd megkérni és feleségül venni, de azt sose mondta utána, hogy meggondolta magát ezzel kapcsolatban. Most mi legyen?



2016. szept. 4. 18:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%
Hisztis p..icsa basszus. Nekem a párom, 6 után kérte meg a kezem, mert nagyon fiatalon jöttünk össze. Semmiről nem vagytok elkésve, szerintem jó volt az időzítés. Most lehet mondani hogy sok az 5 év de basszus ha nemrég fejeztétek be az egyetemet, elkezdtek dolgozni tök logikus. Én attól megyek a falnak mikor egy év után alig ismerik egymást és a semmire házasodnak. Ne haragudj de a barátnőd nem normális.
2016. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

1:" eddig azt gondoltam, jól működik köztünk a kommunikáció és bármi is nyomja a szívét, azt mindig megoszthatta velem, de "

2:"régebben nagyon szerette volna, ha eljegyzem."

Valamit vagy nem értesz vagy csak önvédelmi kamu az egész. Nézz tükörbe!

2016. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
31%
#12: Mire gondolsz? (Amúgy te pontoztál le itt egyből 2 választ? :D)
2016. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Vàgyott rà, hogy megkérd, addig húztad halasztottad amíg már célozgatni is elkezdett. Te nem akartad venni a lapot, úgy csináltàl mintha meg se történt volna, ő meg csalódott. Amikor célozgatott, akkor kellett volna megbeszélned vele mit hogy szeretnél, éreztetni elmondani hogy komolyan veszed őt, nem homokba dugni a fejed. Szerintem azt hitte nem akarod elvenni, csalódott, feladta. Màr nem érdekli. Elmúlt a varàzsa a dolognak szàmàra. Megmondta ő is: túlhúztad a dolgot.
2016. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%

"Mostanra tudtam összegyűjteni egy jegygyűrű árát, és mostanra jutottam el odáig, 26 éves fejjel, hogy szeretnék végre véglegesen is megállapodni mellette."


Akkor már nem akar téged, hogyha ezt így előre megbeszéltétek. Meg különben is, tudhatta volna, hogy amíg fősulira jártok, addig akkor nem lesz időtök ilyenre koncentrálni, hiszen meg kell alapoznotok előtte még a jövőtöket. Szóval itt most anyagilag gondoltam, szóval azokban az években az iskola volt a legfontosabb , a legszembetűnőbb. Ha ezt nem értette meg, hát akkor sajnálom, és hát akkor ő nem annyira okos talán. De megpróbálhatod mégegyszer esetleg, de nem tudom, mennyire próbálkoznék még ezek után. De és tényleg nem tudom, hogy fel sem merült-e korábban, hogy a tanuláskor a tanulás az első vagy esetleg épp attól nem, mert még akkor nem is nagyon volt rá idő ilyeneken agyalni, vagy hogy nincs még ilyenekre pénz, először stabil alapok kellenek, hogy elkezdhessétek a közös jövőt, akár tervezni, szóval hát nem tudom, ha ezt nem értette meg , pedig volt róla szó, akkor talán nem is szeretett sose annyira téged; meg hogy érdemes legyen rád kivárni -deszépenfogalmaztamXD- na szóval vagy pedig amúgy lehetséges, hogy éretlenebb fajta még. Vagy nem volt mégsem olyan tökéletes közöttetek a kommunikáció. Vagy pedig eddig nem gondolt bele, és most riadt meg, most riadt vissza ettől a dologtól, hogy elkötelezze magát, esetleg kihűlt már a dolog, és nem is tudja már, hogy veled akarja-e leélni az életét, vagy esetleg tudja már azt, hogy nem csak a megszokás, félne már, hogy mi lenne vele egyedül, mert már annyira megszokta, hogy ti ketten ott vagytok egymásnak.

2016. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
58%
Hát.... számomra megdöbbentő a barátnőd viselkedése. Mindenképpen kell köztetek egy nagy beszélgetés a jövőről. Mi lesz később, ha nagyobb problémáitok lesznek? Terhesség, gyerek, betegség, szülők, anyagi dolgok... stb...az sem fogja érdekelni?? Mibe fáradt bele? A várakozásba? Akarja ő még a kapcsolatotokat vagy csak éppen nem talált más partnert? Tulajdonképpen mit akar tőled? Létezik persze olyan is, hogy esküvő és eljegyzés nélkül fölnevelnek x gyereket...
2016. szept. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%
A csaj eddig szerette volna, de az a kerdezot nem erdekelte, mert neki fontosabb volt az esz erv. A lanynak nincs joga ahhoz, hogy o is eldontse hogy akar-e hazasodni vagy sem? Amit a pasi ugy dont, hogy na akkor o most jonak latja a csajnak ugrani kell? Mert kell egybol arra gondolni, hogy van mas? A kerdezo 5 evig vart. Akkor addig o is nezelodott, hogy hatha lesz jobb? Az nem letezik, hogy igazat mondott a lany es mar nem vonza az eskuvo, mertvszinte mar most is ugy el?
2016. szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
Csakhogy szerelemből nem lehet megélni, igenis meg kellett alapozni az megélhetéshez szükséges dolgokat is, tetszik vagy nem, pénzből élünk, és hosszú távra ezt is figyelembe kell venni. A jegygyűrű pénzbe kerül, az esküvő - ha nem két tanúval akarják elintézni az önkormányzatnál, márpedig jellemzően egy ilyen álmodozó nő nem úgy szokta akarni - szintén pénzbe kerül (nem is kevésbe, ahogy olvasom meg hallom), később a gyerek szintén kiadásokkal jár (sokszor még az is, hogy a szülést normális orvos vezesse le), valahol lakni kell, az is pénz, a napi alap szükségletek biztosítása ugyancsak pénz...
2016. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
17# te annyira hülye vagy. Azt is megszóljátok akiknek a szülők fizetik a lagzit, az is baj hogy 5 év után még nem házasok....de basszus még tök fiatalok, nemrég kezdtek el dolgozni.. Gyerekfejjel kellett volna házasodniuk???? Mit húzott túl? Akinek van egy kis esze az felfogja hogy mire várt a kérdező. Nem kell hozzá sok ész.
2016. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki érti mire vàrt a kérdező mert ide leírta. A baràtnőjével is úgy kellett volna kommunikàlni, hogy megértse. Ne azt érezze hogy csak az idő telik és nem halad semerre a kapcsolatuk. Felfogtad 19?
2016. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!