Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm régebben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régebben nagyon szerette volna, ha eljegyzem. A hétvégén megkértem a kezét, de nemet mondott. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta, túlhúztam a dolgot, hogy túl sokáig vártam vele és az évek alatt ő sajnos benne "megtört" valami.

Azt állítja, hogy eleinte még reménykedett, egyre csak várta és várta, hogy mikor kérem meg, mert akkoriban még nagyon szerette volna, de mivel mindig hiába várt, így egy idő után belefáradt és mostanra eljutott odáig, hogy már nem akar menyasszony lenni.

Azt mondta, hogy ettől függetlenül szeret és nem akar szakítani velem, de ő már nem vágyik se eljegyzésre, se lánykérésre, se családi ünneplésre, semmi ilyesmire, igazából már nem is érdekli ez az egész. Azt mondta, ne haragudjak rá ezért, de neki ennyi év után ne adjak semmiféle gyűrűt, mert ha eddig nem kértem meg a kezét, most már minek? Szerinte már tök felesleges lenne... :(


Nem tudtam, hogy benne ilyen negatív érzések vannak, hiszen sose mondta, sose beszéltünk róla. Régebben célozgatott rá, hogy szeretne majd eljegyzést, én csak ennyit tudtam, és én is így készültem, mert én is szerettem volna majd megkérni és feleségül venni, de azt sose mondta utána, hogy meggondolta magát ezzel kapcsolatban. Most mi legyen?



2016. szept. 4. 18:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jelzést hiányolt arról, hogy komolyan gondolod, legalább valamilyen konkrétumot, mert azért az nem mindegy karrier tervezése és sok szempontból, hogy mikor legyen az esküvő és pláne a gyerek.

Ha ő ilyet felvetett és Te elütötted a témát, akkor megaláztad, bizonytalanságban tartottad, és ez a baj, nem az hogy maga a lánykérés nem akkor volt.

Pl. nekem pont diploma után nem volt pasim, tehát abban a városban és olyan munkát választhattam, amilyen tetszett. Sokéves határozott idejű szerződéssel. De tudtam hogy mivel egyedül vagyok, még ha holnap összejövök is az um. Igazival, akkor is be fogom tudni fejezni a projektet gyerek előtt. Be is fejeztem és most viszont vsz előbb-utóbb lesz gyerek, és ezt nagyon is bele kell számítani a továbbiakba.

Csomószor olvasom, hogy a fiúk provokálásnak, sértőnek, nőietlennek tartják, ha a lány felhozza a hazasságot. Miközben azért dolgozzon a lány, de legyen teljes bizonytalansagban, ami nagyban nehezíti a tervezést.

2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sikerült megbeszélnetek?
2016. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!