Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok-vőlegények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok-vőlegények, másnál is van ez így?

Figyelt kérdés
Több mint három éve vagyunk együtt a párommal, már volt eljegyzés,szeretnénk összeházasodni, de egyszerűen nincs pénzünk az esküvőre. Tudom,ha elmegyünk ketten az anyakönyvvezetőhöz az ingyen van, de azt meg én nem szeretném. Más pároknál is van hasonló gond, vagy csak mi csinálunk valamit rosszul?(Bocsánat nem akarok ünneprontó lenni, ebben a témában, csak sajna ez foglalkoztat.)
2011. jún. 26. 20:00
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Nem, eszembe sem jutna milliókat költeni egy esküvőre annak, tényleg semmi értelme. Hatalmas bulit sem szeretnénk, de azért két tanúnál kicsit többen lennénk,és a polgári után egy kis állófogadás is már mindennel együtt sajna belecsúszik pár százezerbe.

Utolsónak:Nektek is sok boldogságot és sok örömöt a "fészekrakáshoz"!

2011. júl. 18. 19:17
 42/49 anonim ***** válasza:
Szia! Nem csak te vagy igy.. :S Mi lassan 4 eve vagyunk egyutt,eljegyzes is volt mar (na persze nemvolt semmi buli)..de az eskuvore nincs penz :S Es amugy mi is nezegettunk gyuruket..egy sima egyszeru arany karika (minta,gravir minden nelkul) 100ezer parban..tehat nem olcso..
2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó,köszi a hozzászólást,azt sajnálom hogy ti is így vagytok, de azt köszönöm neked is, hogy nem meggyőzni akartál, hogy ez nem pénz kérdése,mert hallottam itt sokféle hozzászólást, el is gondolkoztam rajtuk, de még mindig ott tartok, hogy ez sajna igenis pénz kérdése.

És a félreértések elkerülése végett,nem a szerelmünk pénz kérdése,hanem maga a szertartás megrendezése.

2011. júl. 21. 07:22
 44/49 anonim ***** válasza:
kérdező,budapesti vagy? mert akkor talán tudok segíteni. mi a citadellán tartottuk a "bulit" anno-2005- 2-4ig adtak egy kistermet-kb 20an befértünk,szóval oda csak a legközelebbi rokonok,barátok jöttek. esküvő a gellért téri teremben volt,onnan mentünk fel a hegyre kocsival. a szertartásra mindenkit meghívtunk,és senki nem haragudott,h a fogadásra nem tudtak jönni. nekünk nagyon kevés pénzünk volt,azt hiszem talán 20.000.- volt 2 órára a terem.. ha gondolod kérdezd meg őket,nagyon meghitt volt és a hely miatt csodaszép is
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
a mi 2 karikánk-arany és fehérarany- 40e volt párban... bp westendben.. nincs az 100.000.- ha meg van aranyatok,akkor lehet csináltatni is. én a célért simán beáldoznék pl egy nyakláncot ami már megvan. nekünk nem volt semmink,ezért vettük..
2011. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
18:39 Budapest környéki vagyok,tehát köszönöm nagyon az ötletet megnézzük,mert szinte minden lehetőség érdekelne. És még egy kérdés, ha lehet:akkor mindenkit kifejezetten csak úgy hívtatok meg, hogy a szertartásra,ott volt a gyülekező és utána mindenki ment haza? Bocsi a buta kérdésért, de sajna nem is voltam még ilyen esküvőn.
2011. júl. 21. 20:12
 47/49 A kérdező kommentje:

18:42

Igen, erre mi is gondoltunk,de a sok kicsiből sok jön össze:a gyűrű, a ruha, és a legdrágább talán a kaja a vendégeknek, ha csak egy rövid állófogadást tartunk az is.

2011. júl. 21. 20:14
 48/49 anonim ***** válasza:
igen,mindenki odajött,aztán ment haza.. megmondtuk előre h ne haragudjanak,de nincs pénzünk lagzira. a mi fogadásunk nagyon szerény volt, miniszendvicsek,ásványvíz,pezsgő,torta
2011. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Hat igen sajnos igenis penz kerdese..aki azt irta hogy arany es feherarany gyurut vettek parban..megkerdezhetnem hogy hol Westenden belul hol?mert lehet hogy hulye vagyok,de ott mi is neztuk es darabja volt 120ezer..tehat parban 240ezer..
2011. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!