Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Amúgy jobban tetszenek a hosszúak, de nagyon rosszul állnak.
2011. júl. 2. 14:52
 12/71 anonim ***** válasza:
69%
Ezek a farokrészek nagyon csúnyák szerintem :S (a fátyolra gondolok)
2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
83%

Izlések és pofonok különbözőek. Én 164 cm vagyok, és hosszú ruhám volt, nem nyomott össze. Ne feledd, más máshogy lát téged, mint te magadat.

Amúgy a ruhát mikor látná az anyós? Csak az esküvőn, nem?! Az meg jól nézne ki, ha meglát egy neki nemtetszőben, aztán puccban-parádéban kivonulna a násznép előtt,hogy ő megy haza, mert nem tetszik neki a menyasszony ruhája. Magát minősíteni.

Van ezek között a ruhák között szép is, van ami nekem túl extravagáns, de ez a te napod. Találd meg a középutat, ha akarod.

Nekem a 2. és a 3. tetszik. Az utolsóból nem sok látszódik.

De sokan úgy vannak vele, hogy egy esküvőn nem a menyasszony lába a legfontosabb...nem kell szexinek lennie...

2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
79%

ez a te napod, legyél abban amiben szeretnél. ne más döntse el mit viselsz életed egyik legfontosabb napján.

egyébként szerintem is jók a ruhák.

2011. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
86%
Az első kettő vagy esetleg az utolsó teszik a ruhákból. Anyósnak meg lehet mondani,hogy ha neki ennyit ér a fia hogy nem megy el az esküvőjére egy ilyen hülyeség miatt,akkor egye otthon a kefét,amég ti jót mulattok.Nehogy ő miatta vegyél hosszu ruhát!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a harmadik. A többi olyan, mintha rövid lenne és a hátuljához hozzáragasztottak volna egy uszályt, de a harmadiknál a rövid vonala folyamatosan megy hátra.
2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
79%

Az első a legszebb.Nekem is tetszenek az ilyen ruhák.

Ne halgass anyósodra,egyszer van ilyen(jó esetbe)az életedbe,a te napod,neked kell viselned a ruhát és jól érezni magad benne.

A férjed meg ne legyen ilyen anyás,mert ha mindenben ilyen befolyásolható,akkor még lesznek gondok az édesanyjával.

2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
81%

A párodnak tetszik (ha az anyja véleményét nem veszi figyelembe)?


Szerintem ne hagyd magad, azzal, hogy csakazértis ilyet veszel fel, megmutatod neki, hogy felveszed a kesztyűt, és nem fogsz neki mindenben fejet hajtani. Mert most ezzel zsarol, később mással fog.


Nem akar eljönni? Majd visztek neki kóstolót a maradékból.

2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
84%
úgyis elmegy a fia esküvőjére, csak a szája nagy...olyat válassz, ami tetszik neked
2011. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
79%

Akkor nem megy el. Állítsa azért le magát, mibe akar még beleszólni, h mibe legyél otthon, ő vesz majd hálóinget?!

Állítsa le magát sürgősen.. ha nem teszi, hát nem megy el az esküvőre, az ő döntése. A vőlegényednek tetszenek am ezek?

2011. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!