Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim válasza:
66%

Szia!


Én a 2. vagy 5. közül választanék, sajnos az 5.-ből így ülve nem sok látszik, de annak is nagy uszálya van szép lehet az is. Az első is szép, de az uszálya túl fecskés így hogy csak hátul van. Nekem legjobban a második tetszik, de neked kell eldönteni. Anyósra SEMMIKÉPPEN ne hallgass, nem rá tartozik milyen ruhában leszel, az meg, hogy a tortát is ő akarja felvágni végképp kiakasztott. A párod se hagyja magát befolyásolni, szerintem álljatok az anyós elé mindketten és mondjátok el a véleményetek. Ha a fiától is hallja, talán észreveszi magát, ha mégse akkor csak sajnálni tudom. De tényleg ne hagyjátok magatokat, mert ha már most érezni fogja, hogy nyeregben van, később tuti csak rosszabb lesz, le kell csillapítani. Gratulálok nektek.

2011. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem lehet hogy csak attól fél, hogy a rokonok megszólnak?


amúgy szerintem se szóljon bele, azt vedd fel, ami neked tetszik

a linkelt ruhák közül nekem az 1-2 tetszik, a többi nekem kicsit túlzás...átlátszik a felső( ami egy hosszú ruhánál szép, de így szerintem rövid szoknyával sok)

túl rövidek már, ha táncolsz, kivan mindened belőle, plusz ki a fene tudja, milyen játékokat találnak ki...:S

és a templomi esküvőnél mér hallottam olyat, hogy a menyasszony, mikor egy nagyon kihívó ruhában bement a templomba, a pap becsukta a misekönyvét és kiment...szóval a papnak is mutasd meg, biztos, ami biztos


egy javaslat: néztél olyan ruhát, ami hosszú, de az egyik lábánál egy háromszög-szerűség ki van vágva belőle? jó magasan fel van sliccelve. egy ismerősömnek ilyen volt, megmutatom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
jah és a csajszi is olyan 165cm körül van:)
2011. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem tetszik egyik sem, bocs. Szerintem egy templomi esküvő (vagy egy polgári) nem arról szól, hogy mutassuk meg, amink van, bármilyen formás lába is van az embernek.

Persze úgyis azt választod, amelyiket akarod. Az igaz, hogy nem az anyósod napja, de a párodé igen, és ő lehetőleg ne arra emlékezzen, hogy mekkora hisztériát lenyomott az anyja, és akkor romlott meg végleg közte és a felesége között a kapcsolat. Persze ha ezt nem bánjátok, akkor nincs gond.

2011. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
89%

Jajj, nekem nagyon tetszenek. Én is alacsony vagyok és mindig ilyet akartam, de sajnos az utóbbi években felszaladt 10 kiló. Még van egy év az esküvőmig, ha addig sikerül leadjam, nekem is ilyen lesz. Nagyon szépek! Ne hallgass senkire, ez a TE napod.

23/L

2011. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
84%
A harmadik az csodaszép lenne, ha egy kicsit bélelve lenne a teteje. Így a másodikat választanám. Pánt nélkülit semmiképp, az egész estédet elronthatja, hogy állandóan a ruhádat kell húzkodni, le ne csússzon pl. táncs közben. Anyóssal kapcsolatban ülj le a vőlegényeddel, próbáld elfogadtatni vele, hogy a későbbi nyugalmatok érdekében a sarkára kell állnia. Ez nem olyan téma, amiből vitát kellene gerjeszteni, normál esetben az anyós nem is látja előre a menyasszonyi ruhát. Aztán majd, ha nem Béluska lesz a neve az unokájának, akkor nem nézi meg? Hajrá, ügyes légy és sok boldogságot nektek!
2011. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezek gyönyörű ruhák!!! :) Anyósod meg egy prűd nőszemély, aki kellemetlennek érezné, ha a fia választottja, miniben esküdne. Ne foglalkozz vele. Akkor nem jön el, ha ilyen makacs.

Még ő zsarol téged? Hihetetlen. Beszélj a pároddal, hogy ez nem állapot!!! Az anyósnak semmi joga nincs beleszólni a ruhába. Az én anyósom is meg akarta mondani, hogy miben menjek férjhez, (sőt, még az ő régi ruháját is rám akarta szabni, pedig én 15 centivel magasabb vagyok nála) szóval borzalom volt, de végül azt viseltem, amit én szerettem volna.

Ráadásul a férjem nem mondott olyasmit, hogy engednem kéne... Inkább leteremtette az anyját, hogy vegye már észre magát, ez nem az Ő esküvője, és ne viselkedjen ilyen gyerekesen, hogy nem jön el, ha nem az lesz, amit Ő akar...

2011. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim válasza:
100%
Te jó ég, most néztem azokat az esküvői ruhákat, amit az anyósod szeretne, hogy felvegyél. Borzalmas mindegyik, a második még rosszabb, mint az első. Korábbi hozzászólásom még annyival kiegészíteném, hogy nyugodtan kérdezd meg az anyósod, ha ő is utálta, hogy az anyósa beleszólt mindenbe, akkor most miért csinálja ugyanazt? Ha jól sejtem nem fog tudni rá értelmes választ adni. Amúgy a te szüleid és az apósod mit szólnak ehhez? Ők is beszélhetnének anyósoddal, hogy fogja már vissza magát. Ha meg tényleg megsértődik a ruha miatt és nem megy el az esküvőre így járt. Biztos jobb lesz neki otthon nézni egyedül a szappanoperákat egész nap. Ne hagyd magad. :)
2011. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
84%

Hát, személy szerint nekem nem tetszenek az ilyen esküvői ruhák, de mivel nem nekem kell felvenni, ez nem is probléma. :-) Az viszont elég gyomorforgató, hogy az anyósod ilyesmivel próbál zsarolni.


Igazából a férjeddel kellene közös nevezőre jutnotok és együtt! kiállni az álláspontotok mellett anyóssal. Ha nem tetszik neki a ti közös választásotok, akkor nem kell eljönnie az esküvőre. A lényeg az, hogy te és a leendő férjed egyet akarjatok és álljatok ki a másik mellett még a szülőkkel szemben is.

2011. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
43%

Te lány, légy határozott. Én 28 éve várok arra, hogy feleségül menjek valakihez, hogy boldogan éljek valakivel, de sok fájdalmon, csalódáson mentem keresztül és nagyon elszomorít, hogy talán soha nem teljesül a vágyam, de tudod mit, ha mégis megvalósulna, nagy ívben tennék mások véleményére, 28 évet vártam életem egyik legszebb napjára, az a nap ott csak az enyém és a páromé, majd én eldöntöm, hogy milyen ruhában mondom ki az igent. Én egyébként nem értem, hogy miért kell nagy felhajtást csinálni egy esküvőből, hogy minél nagyobb, drágább legyen és például ragaszkodni a templomihoz, mondjuk én eleve nem esküdnék templomban, mert erősen ateista vagyok és nem hiszek a mesékben, na de ez egy másik poszt. Ha én és csak a párom egy csendes helyen, szép, elegáns ruhában mondanánk ki az igent egymásnak már boldog lennék.

Válassz olyan ruhát, ami NEKED tetszik.


Egyszer lementettem egy ruháról képet, egy amolyan álomruha, szerintem csodaszép és rajtad is jól állna. mert egyenes vonalú és nem nyomna össze.

Feltöltöttem neked.


[link]


[link]

2011. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!