Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a második tetszik:)

Ha az anyós nem megy el, az neki lesz ciki, nem pedig nektek.!!!!!!!!!!4

Ne hagyd, hogy érvényesítse az akaratát már most, mert később nem fogod tudni lerázni.

20/L

2011. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy másképp látom magamon a ruhát, mint mások, de egy olyanban nem szeretnék férjhez menni, ami nem áll jól. Tudom, hogy nem a lábak a fontosak, csak ha már kilátszódnak akkor legyenek szépek. Láttam olyan nőt akinek nem állt jól, nem volt formás.


Azt meg nem hiszem, hogy kompromisszumot kell kötnöm anyóssal, neki kicsit sem áll szándékomban megfelelni. Mindig mondja, hogy az ő anyósa mindenbe beledumált és mennyire utálta, de azt nem veszi észre, hogy ő is ezt csinálja. Ja meg a tortát is ő akarja felvágni, mert szerinte az nem az ifjú pár dolga. Kicsit szalajt.

2011. júl. 2. 14:56
 23/71 anonim ***** válasza:
79%

Hú, hát én legszívesebben az összeset felvenném *.* Gyönyörű mind :)

Én is rövid ruhát szeretné az esküvőmre:)

Anyós meg ha nem megy el, akkor nem megy el, kész, ne foglalkozz vele. Állj a sarkadra anyukám, mert ha már most beleszól az életedbe akkor az esküvő után is mindent irányítani akar, nem tudjátok majd levakarni. Én biztos nem hódolnék be. Neki is volt esküvője, élte volna ki magát akkor.

2011. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
79%
Így van csak a szája nagy. A párod ha melléáll nagy balfék már bocsi.. később is ő fogja eldönteni h mit csináljatok az ágyban? :D Örüljön neki, h elmehet. Az én esküvőmön senki nem lesz ott az biztos.. csak a vőlegényem és én.
2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
86%
Úgyis elmegy, csak zsarolni akar. Olyan ruhát vegyél, amilyet akarsz, ennyi. Ha nem is te, de a ti napotok ez, de semmiképpen nem az anyósé.
2011. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
54%

első vagyok

ha neked is a hosszú tetszik vegyél olyat

itt egy pár kép a ruháról ami szerintem jól állna neked:

[link]

[link]

[link]

[link]

szóval olyan ami nem ilyen habos-babos,hanem egyszerűbb

2011. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Igen, a vőlegénynek nagyon tetszenek. Amúgy csak azért mondta ezt, mármint, hogy vegyek fel hosszút, hogy az anyja békén hagyja, mert őt is nyaggatja és nem lehet leállítani. Sokszor kihúzzuk a vezetékest meg kikapcsoljuk a mobiljainkat, mert annyira elviselhetetlen.

Valaki kérdezte hány éves vagyok: 28

2011. júl. 2. 15:00
 28/71 anonim ***** válasza:
79%

A tortát? pf hülye ez a nő. Komolyan!

Ő akar hozzámenni a fiához? (Van ilyen! pszichológiai magyarázata is van, ahogy kiskorban vannak gyerekek akik a saját anyjukat apjukat akarják elvenni.. de ezek lelki betegségek) Sürgősen állítsd le a nőt. És a párodnak is minimum szólnia kellene

2011. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
68%
Én örültem volna, ha anyósom nem jön el :S
2011. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
75%

Az anyósod összekeveri a TI esküvőtöket az övével! Miért vágná fel ő az esjüvői tortát? Ő az ifjú pár?

Sürgősen szólj a párodnak, hogy tisztázza vele kinek mi a feladata, mert a végén komoly problémák lesznek. Mondjuk ő megy az oltár elé a te (azaz) saját ruhájában.

2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!