Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
43%

Szia.

Nekem csak 2. tetszik,de én egyiket sem venném fel.Egy kicsit hogy is írjam,hogy ne bántsalak meg...túl merészek,kihívó,nem jó értelemben.

Nem lehet,hogy pont ez a baja anyósodnak is és nem a röviddel van a problémája?Mondjuk lehet visszafogottabb,de rövid.Persze csak akkor ha te is jól érzed magad benne, és akkor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.

Végső esetben meg úgyis a ti esküvőtök,azt veszel fel ami neked tetszik.

Nekem a rövid esküvői ruhával nincs bajom és ezek kifejezetten tetszenek is.

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem ez a favorit:

[link]

2011. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok.Egyik válaszoló linkelte ezt a ruhát,sztem ez is szép,de visszafogottabb mint amit te linkeltél és még kompromisszum is lenne.

[link]

2011. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket. A hosszúak tetszenek és az elöl felhúzott is, de azok amik olyan bokáig meg kicsit felé érnek, hát az nem én lennék.


Igen az ötödik linken nem igazán látszik a ruha, sajnos más képet nem találtam róla, de felpróbáltam mindegyiket, igazából mindegyik tetszett, de az utolsó mellett vagyok. Még egyszer elmegyek próbálni, meg nézek még olyat is ami hosszú de elöl fel van húzva.


Én nem hiszem, hogy ribancosak és egyébként amiket hosszúakat próbáltam az sem tetszett anyósnak, hiába hosszú, pedig azok igazán visszafogottak voltak. Szóval igazából csak az lenne neki megfelelő amiket linkeltem( nem pont azok voltak, de hasonlóak, sőt az egyik tán még rosszabb is volt).


Ezeket néztem még hosszúból:

[link]


[link]


[link]


De ezek sem tetszettek neki, megkérdeztem miért a válasz az volt, hogy undorítóak és ízléstelenek.

2011. júl. 2. 18:03
 64/71 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg drága mama ízlése van totál kificamodva, ilyen ruhát kétszáz évvel ezelőtt vettek fel! Szerintem nagyon szép ruhákat válogattál, nekem az első három tetszik a legjobban. Egyébként meg ne hagy, hogy bármibe beleszóljon az anyós, és nem értek egyet azzal sem, hogy csak azért engedj, mert mégis a párod anyja, alkalmazkodj, stb. Ez a nap rólatok szól, neked kell jól érezned magad, és nem a családnak, hanem egymásnak kell megfelelnetek. Ha pedig ebben engedsz a banyának, akkor onnantól kezdve szabad a pálya, mindenbe bele fog szólni. Egyébként meg mi a fenét keres az esküvői szalonban? Menj a barátnőiddel, de ne vele, ha nem képes embermód viselkedni. Komolyan nem értem az ilyen anyósszörnyeket, akik hisztiznek, zsarolnak, utasítgatnak. Az első esküvőmön is én választottam ruhát, és senkinek sem engedtünk beleszólást még a készülődésbe sem. Anyósom és apósom még a házasságkötésük után vagy két évvel elváltak, és nem is mondhatni jónak a viszonyuk. Anyósom jelezte, hogy természetesen az esküvőn ott lesz, de a vacsorára nem jön el, ha apósom is jön. Mi úgy oldottuk meg, hogy mind meg lettek hívva, aztán aki akar, az eljön. Tényleg nem jött el, de ettől függetlenül a mai napig tökéletes a kapcsolatunk, pedig már rég elváltunk a fiával. A második esküvőmön pasztellrózsaszín ruhám volt, kicsit térd fölé ért, és senkit sem zavart, pedig anyósomék egy faluban élnek, ahol még azért is megszólják a nőket, ha nincs kész az ebéd 12.00-kor.Szóval húzzon az anyóspajti a készülődés közeléből is, mert megkeseríti az előkészületeket és az esküvőt is, ha hagyjátok. És be ne hódolj neki most már csakazértsem, mert akkor nyeregben fogja érezni magát ezentúl.
2011. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
Hát a ruhapróbára bekönyörögte magát.
2011. júl. 2. 19:46
 66/71 anonim ***** válasza:
63%

bocs offért de merre laksz esetleg hol próbáltad a ruhákat?

nagyon tetszik a 4.és már régóta keresem:)

2011. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Szerintem amit utoljára belinkeltél ruhák, azok kifejezetten magas lányoknak állnak jól:(
2011. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. tetszik, azért, mert ugyan rövid, mégis nagyon elegáns a felső része.

Anyóssal kapcsolatban pedig:

Ne mond meg milyen a ruha, de, ha mégis, akkor se engedj beleszólást. A te esküvőd, és főként a te ruhád. Majd a nagy napon meglátja milyen.

Különben nálunk is elég erőszakos az anyóspajtás, kiket hívjunk meg, hol rendeljük....stb. de időben le kell állítani, különben a fejedre nő.

2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam mindent,nagyon figyelj! Már mások is irták,de NAGYON komolyan és határozottan meg kell huznod a határokat az anyósnak,mert a későbbiekben pokollá fogja tenni az életetedet,és a végén el is választ titeket!Ez csak a kezdet, a java csak most jön,a gyerekvállalásba bele sme merek gondolni akkor milyen lesz.Ha most nem állsz/álltok ki magatokért akkor nagy baj lesz ebből.Nincs tortavágás,nincs több esküvői ruha nézegetés együtt,nincs több beleszólás. Tanácsot akkor adjon ha kértek! ha pedig azzal zsarol hogy nem akar menni,mosolyogj rá,és közöld kedvesen hogy majd a tortából küldtök neki kóstolót!
2011. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
az első gyönyörű :))
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!