Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy ő vágja a tortát, de a férjem sem, mi vágjuk ketten, ezt is meg is mondtuk neki.

Az anyósnak ott semmi szerepe nem lesz, ő csak egy vendég.

2011. júl. 2. 15:09
 42/71 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a 3. tetszik. De én nem ilyenbe mennék majd férjhez, hanem hagyományosba. Mellesleg sztem még az alacsonyabbaknak is jól áll a hagyományos habos babos menyasszonyi ruha. Igaz ez a te napod, de ne feledd h a párodé is! És ő azt szeretné biztosan h az édesanyja is jelen legyen, ne egy ruhán legyen már a balhé. Sztem engedned kéne, biztosan találsz olyan ruhát ami neked is tetszik és az anyósnak is megfelel( jó abban egyetértek h hülyeség h ez miatt nem akar eljönni, de ha nem jön el abból nagyobb gáz lesz higgy nekem). Sok boldogságot!
2011. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
33%

Én most tanulok pszichológiát, még csak másodéves vagyok, de már tanultunk sok mindent. Én is azt mondanám amit egy korábbi hozzászóló, h ő akar a menyasszony lenni:S

Ilyeneket nagyon régen hordtak, talán az ő korában, vagy még azelőtt. A párod nem áll melléd? Nem értem.

2011. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
80%
Amiket az anyós nézett elég ódivatú...ennyi erővel csador is lehetne...A rövid menyasszonyi ruha egyáltalán nem k*rvás, ne menj bele kompromisszumba, igen is nagyon szépek!
2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Én nem tudom miért mondjátok folyton, hogy ez nem csak az én napom, hol írtam én ilyet?

Annyit írtam, hogy nem az anyósé.

2011. júl. 2. 15:10
 46/71 anonim ***** válasza:
66%
15:06 ezek mik, apácaruhák :-o anyám, nem 60 éves vagy, hogy ilyen ruhákat kéne felvegyél
2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
11%

1. a virágok nélkül, 2., és az utolsó kép, bár abból nem sok látszik.

Az az áttetsző felsőrészes, na az valami borzalom - mármint a felső része, a szoknyája szép.

Igen, az tény, hogy a te napod.

De a párodé is. Anyósod pedig a párod anyja. Ő szülte, ő nevelte neked olyanra, amilyen (ok, vitatkozhatunk, hogy magától lett olyan, de azért anyósnak jár némi tisztelet).

És ha a párod már megkért a konfliktus konszenzusos rendezésére, akkor ebből leszűrheted, hogy neki fontos, hogy az ÉDESANYJA ott legyen az esküvőjén.

Én nem lennék képes egy ruha miatt megbántani a páromat. Biztos van olyan megoldás, ami mindkét félnek megfelelő.

2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a 2. és a 3. tetszik nagyon, a többi nem igazán..


Vőlegényeddel ülj le, beszéljétek meg ezt a dolgot. Ha most nem áll a sarkára az anyjával szemben, akkor mi lesz később? Gondolj csak bele. Ha nem szedi ráncba a párod a leendő anyósod, én elgondolkodnék, hogy vajon tényleg hozzámenjek-e? Könnyű ezt így leírni, de később ebből komoly problémátok lehet. Szerintem nem csak lehet, ha lesz is biztosan.

Nem normális egyáltalán a viselkedése. Ne hagyd magad vele szemben, hallgasd meg a véleményét, de megfogadni nem kell, ha neked nem jó az, amit mond. Jelen esetben borzalmasak ezek a ruhák, amiket most linkeltél be, mind a kettő. Nem csodálom, hogy nem tetszik neked sem.


Szóval beszélgess el a kedveseddel ezekről a dolgokról. Jó lenne, ha melléd állna, elvégre egy külön család lesztek.


Remélem sikerül megbeszélnetek, és boldogok lesztek! Majd írd ám meg, hogy mire jutottatok! :o)

2011. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Valószínűnek tartom, hogy így is úgy is eljön. Bármit veszek fel, csak hisztizik mint egy taknyos gyerek.

Nem áll anyós pártjára a vőlegényem, csak már ki van készülve, hogy minden nap ez a témája anyósnak.

Ez ugyan nem az én hibám. Ha valakire megharagudhat a vőlegény az anyja és nem én.

Soha nem beszéltem vele tiszteletlenül. Amit mondott ráhagytam, de úgy cselekedtem ahogy nekem tetszik.

2011. júl. 2. 15:14
 50/71 anonim ***** válasza:
86%

Nahát:D Nálunk tök ugyanez volt:D

Anyám mindenbe beleakart szólni, a párom nagyon sokat sírt, többek között a ruha miatt, ő hosszút szeretett volna, semmi extrémet, csak nem habos babost..

Aztán jött az étel.. a terítés, elkezdett anyám beszélni a pappal, h de mégis lesz templomi meggondoltuk magunkat stb.

Na amikor én ezt megtudtam.. nagyon kiborultam, a párom elmondta h miért sírt annyit miket csinált az anyám.

Nálunk megoldódott, elmentem anyámhoz, ideges voltam és elmondtam neki h nagyon gyorsan állítsa le magát (Jött azzal ő is h akk nem jön el) Mondom akk nem jössz el, gondolod ez rólad szól, örülj neki h meghívtunk, és nem külföldön egy tengerparton keltünk egybe, ha nem tetszik nem jössz el. Nem téged veszlek el... ha nem tetszik a barátnőm, akk annyi nem nézed és engem se. Anyám lesápadt.. rájött h miket csinált, utána olyan csöndben volt, h a kutya lihegését lehetett hallani... azóta anyám nagyon jól bánik a barátnőmmel, egy rossz szó sem hagyta el a száját.. végigmosolyogta az esküvőt, mindenkinek dicsért minket, ez volt 3 éve. Nincs kioktatás, beleszólás, tanácsadás amire nem lennénk kiváncsiak. Anno ő kért bocsánatot a páromtól (Magától ment oda.)

A párodnak az a minimum h ki áll melletted!

2011. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!