Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
73%

Míg meg nem néztem a képeket pont arra gondoltam, h a rövid ruha hosszú uszállyal lenne jó és akkor neked is, anyósnak is jó lenne. Erre látom, h te is olyat néztél. Nekem mind tetszik.

Anyósoddal közöld, h te és a barátnőid választjátok a ruhat, ők segítenek. Ha anyós annyira odavan a hosszúruháért akkor viselje ő. Pont most házasodott egy fiú rokonom, akinek a kedves anyukája (rongyrázó tehén) koszorúslány ruhát kölcsönzött megának és abban kísérte oltár elé a srácot.

Nagyon vigyázz egy oolyan pasival, aki már most az anyja pártján áll. Az én szüleim szétmentek emiatt. Nagyanyám még azt sem engedte, h anyám úgy vegye fel apám nevét, ahogy ő akarta. (anyám már a 70-es években sem akart né lenni, csak simán felvenni apám nevét, ez meg túl merész gondolat volt)

2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
66%
Valahogy próbáljatok meg megegyezni, például térdig érő szoknya. Unokatesónál sok öreg asszony nem jött el, mert nem volt egyházi esküvő.
2011. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, tuti, hogy van az a hosszú ruha, ami jól állna neked, csak a megfelelő fazont kell megtalálni. Fogd két barátnődet, szánjatok rá pár napot és ilyen szemmel is nézzetek ruhát. Ja és ne feledd, a nagy tükör torzít, adj a bnők és a kiszolgáló személyzet véleményére is!
2011. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
48%
Ja, most olvasom, h a párod tart az anyjától, akkor oké
2011. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
64%

Ha a párodnak is ezek tetszenek, mi a kérdés??

Ennyire hagyja h beleszóljon az életébe az anyja?? én egy ilyet (ha az anyám lenne) rég leállítottam volna.. ha nem tetszik neki, h nem szólhat bele az életembe, akk nemlát ennyi. Ez tök ugyanolyan, h a nagyszülők néha megütik a gyereket és a szülők nem merik mondani, h ezt nem szeretnék. Én mondanám a nekik h nem ütjük! ha nem veszik figyelembe és előfordul akár egyszer is, akk látták utoljára.

2011. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Nekem ez tetszik a legjobban, mégpedig azért, mert láttatni engedi a lábat, de a hosszú része mégis sokat takar, így kevésbé kihívó, mint a többi, ugyanakkor szép is, és elegáns, ehhez viszont nem csak szép lábak, de szép derék is kell. : )

Az anyósról annyit, hogy az ő esküvőjének részleteiről ő döntött anno, a tiédről neked kell, ha nem akar megjelenni, azzal magát fogja minősíteni, legalább téged sem fog zavarni. Ez miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod. A tortafelvágós dolog még szerintem belefér, de ha téged az is zavar, akkor ne hagyd neki.

2011. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Mindenképpen térd felé kell érnie, mert a térdig érő is összenyom. Amúgy meg pont azért nézegettem uszályosakat, mert hátulról nem látszana a lábam. Anyós szerint akkor is ribancos. Ugye egyszer eljött velünk megnézni a ruhákat és azt akarta, hogy ilyesmiket vegyek fel:

[link]


[link]


De ezek nagyon nem jönnek be. Mondtam, hogy ilyet fel nem veszek, megsértődött és bevágta maga után az esküvői szalon ajtaját. Úgy égett a fejem.

2011. júl. 2. 15:06
 38/71 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az első és a harmadik a legszebb:) Ne foglalkozz vele, semmi köze nincs ahhoz, hogy TE milyen ruhát viselsz a saját esküvődön. Válassz olyat, amiben jól érzed magad és ami szerinted jól áll (még az unokáidnak is az esküvői fotókat fogod mutogatni, legyen csak olyan ruha rajtad ami NEKED tetszik:)) Lehet, ha most azt teszed amit ő akar, később is mindenbe bele fog szólni!
2011. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
75%

Ha most nem áll melléd, sosem fog... sírni akarsz az esküvődön? Nem a te napod, hanem a tiétek. Nem volt kötelező meghívni őt és a többi embert, megtettétek, örülnie kéne, fenyeget? hát otthon marad :D

Na az egyházi esküvő hiánya a másik, na nekem egyszer mondaná vki azt, h én meghívtam és h ő nemjön el, ha nincs egyházi esküvő, hát akk ülsz a fenekeden otthon :D

2011. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy fér bele a tortafelvágás! Azt mindig is az ifjú pár vágja fel kéz a kézben együtt! Azt semmiképp ne engedd! Utána szeletelheti, de az első néhány vágás a tiétek kell, hogy legyen!
2011. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!