Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fontosnak tartjuk az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjuk az esküvő dátumát, de a körülmények elég rosszak. Mit javasoltok? Nektek jelentett valamit a dátum, vagy ahogy jött?

Figyelt kérdés

Szóval fontosnak tartjuk, hogy azon a napon legyen az esküvőnk, amikor összejöttünk. Azon a napon volt az eljegyzés is a közelmúltban. Viszont ez a dátum legkorábban 3 év múlva estik péntekre. Előtte keddre és szerdára. Hétköznap meg nem lenne túl nagy sikere egy lagzinak, amikor másnap mindenki dolgozni/iskolába megy.

Fontosnak tartanánk ezt a dátumot, hogy évfordulón legyen az esküvőnk. Ti mit csinálnátok a helyünkben? Másik napot választanátok az esküvőre? Megszerveznétek hétköznapra? Vagy kivárnátok ezt a 3 évet?

Nálatok fontos volt a napja, vagy mindegy volt mikorra szervezitek az esküvőt?



2013. júl. 12. 14:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekelt a dátum. A vicc az, hogy mégiscsak emlékezetesebb lett, ugyanis pár évvel később ezen a napon épp a szülőszobában voltam.
2013. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

"Akik azt írták, hogy ne várjuk ki a 3 évet, mert ki tudja, mi lesz addigra, azoknak csak annyi a hozzáfűzni valóm, hogy ha 3 évre nem tudnánk előre tervezni, mert ki tudja, mi lesz, szóba se kerülhetne az esküvő, mert bizonytalan lenne a kapcsolat. Szóval ez borzasztó rossz érv, nem is értem... :)"


Kérdező félreértetted, akkor lehet rosszul fogalmaztam! Nem a kettőtök kapcsolatát kérdőjeleztem meg! :)

Csak arra gondolok, ha közben jönne baba, akkor Rá költötök majd minden felesleges forintot, és lehet nem tudtok összerakni nagyobb összeget egy lagzira! Szóval nem Ti változtok, hanem a körülmények, úgy értettem :)

2013. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

ja igen anyuék is csütörtökön házasodtak és már 33 éve együtt vannak:)

amikor hallottam erről a babonáról egyből visszanéztük hogy aznap milyen nap is volt pontosan:)

2013. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Mi csak ezért biztos nem vártunk volna három évet, de ezek mi vagyunk. Ti meg úgy csináljátok, ahogy szeretnétek. Más kérdés, hogy a hétköznap tényleg nem a legjobb ötlet, még akkor sem, ha ez a péntek.
2013. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

mi még 1 évet sem vártunk mert ősz esküvőt szerettünk volna, így 5 hónap alatt szervezzük le a 110 fős lagzit, én javasoltam, de a vőlegényem azt mondta szó sem lehet róla..:)


én vagyok az egy hónappal korábbi dátumos....

2013. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, ha 21 akkor várnék 3 évet, ha 45 akkor nem várnék.

Viszont ha más dátumon lesz az esküvő, akkor lesz még egy dátum ami onnantól fontos és ünnepelni lehet. Nem tök jó? Nem kell hogy minden egy napra essen.

2013. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha a polgárit szűk körben megtartjátok az évfordulón, és a templomit (ha akartok) meg a lakodalmat azon a héten pénteken. Így ünnepelhetnétek az évfordulót a szokásos időben, hiszen ezt szerettétek volna, a vendégek meg pénteken vagy szombaton ünnepeltek volna veletek :)
2013. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a válaszokat! :)

szerintem választhatnátok egy ahhoz közeli idő pontot is, vagy egy másik számotokra fontos dátumot :)

(kiszámoltam kíváncsiságból, hogy nekem mikorra esne a megismerkedésünk dátuma: 2014-be esik szombatra, utána majd csak 6 év múlva! szóval nekem felejtős, mert jövöre tuti nem lesz még lagzi, 6 évet meg nem fogunk várni) :P

2013. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

23 és 25 évesek vagyunk, szóval időnk van várni :)

De az a megoldás is szimpatikus, hogy más-más napon legyen a polgári meg a lagzi. Ezt így szokás? Még ilyenről nem hallottam. Nem furcsa ez így?

2013. júl. 12. 19:24
 30/37 A kérdező kommentje:
ja, és templomi nem lesz, mert egyikünk sem vallásos
2013. júl. 12. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!