Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fontosnak tartjuk az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjuk az esküvő dátumát, de a körülmények elég rosszak. Mit javasoltok? Nektek jelentett valamit a dátum, vagy ahogy jött?

Figyelt kérdés

Szóval fontosnak tartjuk, hogy azon a napon legyen az esküvőnk, amikor összejöttünk. Azon a napon volt az eljegyzés is a közelmúltban. Viszont ez a dátum legkorábban 3 év múlva estik péntekre. Előtte keddre és szerdára. Hétköznap meg nem lenne túl nagy sikere egy lagzinak, amikor másnap mindenki dolgozni/iskolába megy.

Fontosnak tartanánk ezt a dátumot, hogy évfordulón legyen az esküvőnk. Ti mit csinálnátok a helyünkben? Másik napot választanátok az esküvőre? Megszerveznétek hétköznapra? Vagy kivárnátok ezt a 3 évet?

Nálatok fontos volt a napja, vagy mindegy volt mikorra szervezitek az esküvőt?



2013. júl. 12. 14:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

19:23


Táncsak nem március 22? Mert én is mintha ezt számoltam volna nekünk :D


Szokták amúgy külön napon tartani, én úgy tudom :)

2013. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
polgárit szokták külön tartani, ha van templomi, és a templomikor a lagzit...amúgy nem nagyon...
2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Amúgy ha belegondoltok, sokkal ésszerűbb a pár nap szünet az esküvő és a banzáj között (mondjuk 1-2 nap)


Esküvőre tényleg csak a kis rokonság, felőlem puccparádéban is, aztán a friss házaspár hazamegy, eltöltik a nászéjszakát valami romantikus dologgal, másnap pedig együtt buliznak a lakodalmukon. Így nincs az a "mit csináljak a vendégekkel míg fotózunk, vagy "lemaradtak a vendégek az esküvői menettől", vagy "mindenki hulla fáradt, mert így egész napos lett a program" stb. És így a nászéjszaka is megtarthatná az értelmét :)


Persze megértem, ha ezt sokan hülyeségnek tartják :)

2013. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nekünk fontos volt. Vagy akkor, vagy soha!

Megismerkedésünk 5. évfordulója volt 2011.11.11. Szerencsére pont péntekre esett.

Én várnék.

2013. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

19:47

nem, július 26. :)

2013. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Mi is 11.11!:)


Egyébként az első Válaszadó ezt írta: "Ui: viszont esküvő előtt 1 évvel korábban nem ajánlatos összeköltözni..." És nem értem!? Miért nem ajánlatos 1 évnél többet együtt élni eskü előtt?


Kérdésre pedig az egyéni válaszom az az,hogy úgy oldanám meg,hogy azon a napon házasodnék 2 tanúval amelyik napon szeretnétek és azon a hétvégén,amikor volt ez a 26-i esküvő megünnepelnénk, banzájkodnánk ennek örömére egyet!:)


Sok Boldogságot!

2013. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nekem abból a szempontból lenne aggályos a két időpont (a hétköznapi polgári és a hétvégi lagzi), hogy így is más napot fogtok/kell - valószínűleg - ünnepelni. A meghívókat nyilván a lagzira írjátok, így évek múltán a (közeli) vendégek, akik esetleg "felköszöntenének" a házassági évfordulótokon, úgyis azt a napot fogják számon tartani - Ti pedig nyilván a Ti saját napotokat. Így, gondolom, minden alkalommal magyarázkodnotok kell: "Neem, valójában nem akkor volt, tudoood!"

Akkor én inkább egy másik, semleges időpontot választanék (így is megmarad a korábbi évfordulótok is, amiről meg lehet emlékezni).

Egyébként: ha mégis a két időpontra esne a választás, akkor pedig a lagzihoz is szerveznék egy (ál)polgári szertartást. Merthogy milyen az, hogy odacsődülünk puccparádéban egy étterembe, "oszt leülünk a vályúhoz". Tehát legyen meg az ünnepélyessége, eleganciája!

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!